4

@Oskar00 generalnie fajne w tej fazie 1/4 jest to że w żadnej parze nie ma takiego mega faworyta. teoretycznie jak przejdzie jedna albo druga drużyna no to nie będziemy mówić o jakiejś sensacji

0

Ederson jest kontuzjowany ze gra Ortega ? chociaż jest w składzie
Kevinek też na ławce

0

@agaFCB poprzeglądaj oferty na allegro czy olx

1

@Popitek12 El Gounah - Pyramids bo leci w godzinach LM :/

1

@Rust_Cohle @Safrani ale za to nick adekwatny do poziomu wpisu xd

0

@Trojanek23 może jakieś 2:3 City

0

@Deviler real-city w tv
arsenal - bayern na lapku albo w tel

0

@tomcias10 zależy jaki Samochód i silnik, zawsze leje rekomendowany do danego modelu. Jeśli takiego nie ma jak w jednym busie który mam to leje mechanik leje motul

1

@Destroyer_of_Worlds jutro może nas powstrzymać to że wcale nie gramy

0

@Reviven sokół będąc w WWO nagrał kiedyś kawałek "witam was w rzeczywistości". Idealnie tu pasuje. Albo inny tytul zespołu Green team tacy ludzie, Takie czasy

0

@TheNekro94 wszyscy byli przekonani że osa wyjdzie i zrobi to co w drugiej mini sesji popołudniu czyli 4:0 w jakoś 40 minut. Ale marek pokazał kawał snookera i tak z każdym framem Osa coraz bardziej miał chyba wywalone

1

Ale Osa dostaje manto od Wiliamsa. Ciekawe czy będzie jeszcze jakakolwiek walka. @P33ck

0

To taki mecz gdzie jedni i drudzy chcieliby przegrać. Więc wzrastają szansę na remis

0

@Rust_Cohle to drugiej nie odpalaj

4

United gra dla Arsenalu i City

0

@Mixtape ludzie buszują po ogrodach czy parkach w tak ładną pogodę. Wieczorem pewnie skoczy frekwencja

1

@Kessie mnie się wydaje że już przegrał. Dzisiaj wygrał bo Ferrari i Perez mieli kłopoty ze skręcaniem w prawo. Tzw awaria szperacza z rally championship 2000

3

Dobrze że puścili te hymny Holandii i Austrii bo człowiek już zapominał jak one brzmią..:d

2

@ranger3120 pozycja obowiązkowa do oglądania na dzisiejszy dzień

4

Co by nie mówić Ferrari ze strategicznego mema stali się strategicznymi gigantami. Kolejny wyścig robią to bardzo dobrze

3

Siła podcięcia na tym torze jest niesamowita

7

@Rust_Cohle niezły pit-stop

3

@mekston no typowo pewnie tak jest, ewentualnie nikt trzeźwy ;)

3

Czekam na nagłówek artykułu na głównej: Albon odbiera punkty wszystkich graczom w typerze @Kidd przegrywając pojedynek z zespołowym kolegą :D

4

@Popitek12 może z Albą, może z Alvesem może z Suarezem: ilu ludzi tyle opinii

1

@ElTomas tak sobie średnio. ogólnie poziom meczu jest dość kiepski

0

@BORO_12 dobra oczywiście marquez jest topem trenerskim bo radzi sobie fenomenalnie w barcelonie B gdzie nie ma wymagań nie wiadomo jakich
Motta prowadzi bologne gdzie pewnie nikt nie zakładał walki o coś więcej niż środek tabeli
de zerbi to samo..
totalnie nadal nie masz argumentów za którymś z tych 3.
żeby nie było nie mówię że sobie nie poradzą czy nie chce ich tu ale pracowanie ww klubach a Barcelonie no to jest pewnie znikoma różnica

0

@BORO_12 a na jakiej podstawie twierdzisz ze Marquez jest lepszym trenerem od Xaviego ? a De zerbi czy motta maja kontrakty w swoich klubach i trzeba by ich wykupić :) także raczej masz średnie pojecie w tych tematach, z trenerem mającym ważny kontrakt z klubem jest tak jak z piłkarzem, w większości przypadków trzeba go wykupić, oczywiscie za dużo mniejsze pieniądze jak piłkarzy ale w tej chwili kwoty nawet kilka mln to dla barcelony problem.

0

@BORO_12 jak argument z kasą nie ma prawa bytu ? a Ty masz pojęcie że trener podpisujący kontrakt z klubem też dostaje tzw premie za podpis ? i też w przypadku dobrych trenerów są to kilku milionowe kwoty ?

0

Aston Villa też sie popisuje u siebie z Brentford 2:0 potem w 9 minut dostali 3 gongi i przegrywają
edit jest remis
fajny mecz do oglądania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?