budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Leverkusen jest niemożliwe. co oni odrabiają straty w tym sezonie to jest chore. nie przegrali już z piątego meczu który w sumie mogli przegrać :D
0
nieźle w mecz weszło Faze, i to jeszcze strona tt na nuke 6:1 a może być lepiej @Encore @takisobiektos
0
co ta jagielonia ? nie powiem, przyjemnie się ich ogląda jak na polski zespół
0
@AFA oni już zdobyli mistrza Anglii z kolejek 8-10 czy jakoś tak więc teraz grają byle żeby dograć sezon do końca, dla nich to już taki sezon ogórkowy troche
0
@Arden piłkarsko Ramos, jeśli chodzi o przywództwo, motywowanie itp to Puyol
0
@FcPortoFan1999 jest szansa że za naszego życia w Polsce Ekstraklasa będzie najlepsza. uznałbym to nawet za pewnik :)
0
@takisobiektos nie no byli strasznie słabi. vertigo to po prostu kabaret. ta runda przy 6:10 gdzie mieli 5v3 to przecież skandal
1
myślałem że Eternal zagrało dzisiaj słabo ale Mouz ich przebiło pod względem słabizny niesamowicie. G2 ich poprostu rozjechało
4
dymy na majorze w kopenhadze, kibole dosłownie zraszowali graczy!
1
ale Mouz dostaje w dupcie. G2 póki co mocarne
0
chomiki strajkowały a tu żadnego bombazoo nie było
6
@Luciano99 toż to talent czystej wody
0
@Rl9k1nG oni się nadają do Mam talent
0
@Chucky "kwestia godzin" no i ważne jak do tego podejdzie najbliższe otoczenie stacji paliw
0
@Encore mam wrażenie że to może być kolejny "przedwczesny finał". oby siuhy z ekipa wygrali
2
@Comentateiro oni obydwoje nadają się do zezłomowania
2
Spoglądam jednym okiem do spania na NBA i mecz Milwaukee i tak się zastanawiam czy jest albo był kiedyś koszykarz któremu potrzebne było więcej czasu na wykonanie rzutu osobistego niż Giannisowi? Wydaje mi się jakby to z 5 minut trwało
0
@Encore no niestety mam takie odpały czasami, uj tam, ciężkie życie hazardzisty :P
0
no i jednak jajka z marketu no i cześć, dziękuje dobranoc :D
1
@Encore 1.95, tragedii nie ma
0
@Encore jak przełamie na 3;4 ide grac live za 500. albo święta smutniejsze lekko albo weselsze :D
1
jak się da bułgar dogonić to przepierniczy i odrazu ide w live :D
2
@Colon @barcelonaLM dzisiaj naprawdę gra jak pan Roger
2
@takisobiektos @Encore miał kilka lat temu też Bułgar taki zajebisty mecz na AO z nadalem, tam też grał poezje ale chyba dostał w czape albo na US open to było.
generalnie to jest jeden z tych których mi żal że nie udało się wywalczyć szlema. no ale nastepny pechowy który urodził się w złej generacji :)
2
@Encore ten jego dla was "solidny" poziom to dla 98% zawodników w tourze jest sufit do którego nikt z nich nie podskoczy. ja twierdze że Carlos gra dzisiaj dobrze naprawdę bardzo dobrze i nie mam zamiaru szukać jakiś głupich pojedynczych błędów bo Dimitrov też takie ma, ale generalnie bułgar jest dzisiaj w jakimś transie
2
@Encore a to może dlatego nie jest jego dzień bo rywal jest dobrze dysponowany i nie pozwala mu grać tak jak lubi ? do tego jest mega agresywny
1
@Encore no dobrze ale nie popadajmy w narracje że jak Alcaraz przegrywa to przez to że jest słaby a nie przez to że przeciwnik jest lepszy. troche obiektywizmu nie zaszkodzi. ja też lubie Alcaraza i podoba mi się jego styl gry ale potrafię trzeźwo na to spojrzeć. i po prostu Bułgar jest narazie lepszy pytanie na ile starczy mu paliwa w baku
1
@agaFCB Carlos nie gra słabo, po prostu Dimitrov jest fantastyczny.
2
shiftix :D tekst wieczoru na majorze :D
0
@Chaoss najlepszy, Lany sie organizowało.. te mixy, esle 5v5, 2v2 awp
piekne lata 2007-2012/13