3

Leverkusen jest niemożliwe. co oni odrabiają straty w tym sezonie to jest chore. nie przegrali już z piątego meczu który w sumie mogli przegrać :D

0

nieźle w mecz weszło Faze, i to jeszcze strona tt na nuke 6:1 a może być lepiej @Encore @takisobiektos

0

co ta jagielonia ? nie powiem, przyjemnie się ich ogląda jak na polski zespół

0

@AFA oni już zdobyli mistrza Anglii z kolejek 8-10 czy jakoś tak więc teraz grają byle żeby dograć sezon do końca, dla nich to już taki sezon ogórkowy troche

0

@Arden piłkarsko Ramos, jeśli chodzi o przywództwo, motywowanie itp to Puyol

0

@FcPortoFan1999 jest szansa że za naszego życia w Polsce Ekstraklasa będzie najlepsza. uznałbym to nawet za pewnik :)

0

@takisobiektos nie no byli strasznie słabi. vertigo to po prostu kabaret. ta runda przy 6:10 gdzie mieli 5v3 to przecież skandal

1

myślałem że Eternal zagrało dzisiaj słabo ale Mouz ich przebiło pod względem słabizny niesamowicie. G2 ich poprostu rozjechało

4

dymy na majorze w kopenhadze, kibole dosłownie zraszowali graczy!

1

ale Mouz dostaje w dupcie. G2 póki co mocarne

0

chomiki strajkowały a tu żadnego bombazoo nie było

6

@Luciano99 toż to talent czystej wody

0

@Rl9k1nG oni się nadają do Mam talent

0

@Chucky "kwestia godzin" no i ważne jak do tego podejdzie najbliższe otoczenie stacji paliw

0

@Encore mam wrażenie że to może być kolejny "przedwczesny finał". oby siuhy z ekipa wygrali

2

@Comentateiro oni obydwoje nadają się do zezłomowania

2

Spoglądam jednym okiem do spania na NBA i mecz Milwaukee i tak się zastanawiam czy jest albo był kiedyś koszykarz któremu potrzebne było więcej czasu na wykonanie rzutu osobistego niż Giannisowi? Wydaje mi się jakby to z 5 minut trwało

0

@Encore no niestety mam takie odpały czasami, uj tam, ciężkie życie hazardzisty :P

0

no i jednak jajka z marketu no i cześć, dziękuje dobranoc :D

1

@Encore 1.95, tragedii nie ma

0

@Encore jak przełamie na 3;4 ide grac live za 500. albo święta smutniejsze lekko albo weselsze :D

1

jak się da bułgar dogonić to przepierniczy i odrazu ide w live :D

2

@Colon @barcelonaLM dzisiaj naprawdę gra jak pan Roger

2

@takisobiektos @Encore miał kilka lat temu też Bułgar taki zajebisty mecz na AO z nadalem, tam też grał poezje ale chyba dostał w czape albo na US open to było.
generalnie to jest jeden z tych których mi żal że nie udało się wywalczyć szlema. no ale nastepny pechowy który urodził się w złej generacji :)

2

@Encore ten jego dla was "solidny" poziom to dla 98% zawodników w tourze jest sufit do którego nikt z nich nie podskoczy. ja twierdze że Carlos gra dzisiaj dobrze naprawdę bardzo dobrze i nie mam zamiaru szukać jakiś głupich pojedynczych błędów bo Dimitrov też takie ma, ale generalnie bułgar jest dzisiaj w jakimś transie

2

@Encore a to może dlatego nie jest jego dzień bo rywal jest dobrze dysponowany i nie pozwala mu grać tak jak lubi ? do tego jest mega agresywny

1

@Encore no dobrze ale nie popadajmy w narracje że jak Alcaraz przegrywa to przez to że jest słaby a nie przez to że przeciwnik jest lepszy. troche obiektywizmu nie zaszkodzi. ja też lubie Alcaraza i podoba mi się jego styl gry ale potrafię trzeźwo na to spojrzeć. i po prostu Bułgar jest narazie lepszy pytanie na ile starczy mu paliwa w baku

1

@agaFCB Carlos nie gra słabo, po prostu Dimitrov jest fantastyczny.

2

shiftix :D tekst wieczoru na majorze :D

0

@Chaoss najlepszy, Lany sie organizowało.. te mixy, esle 5v5, 2v2 awp
piekne lata 2007-2012/13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?