budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos comeback chyba do chaty :)
1
spirit ładnie na koniec zmiótł imperial, donk cały czas w dobrej formie. mogą namieszać
1
@RinooniR w ks i k0 chyba nie z tego co patrzyłem
0
@Popitek12 chyba w pasjansa
1
remontada loading
0
@xerter awaria finlandii ?
1
@Rust_Cohle gdzie towarzyski, to będzie półfinał strefy euro-południowo-śródatlantyckiej ameryki okołobiegunowej.
3
ale my jesteśmy potężni. myśle że na euro spokojnie Brazylie klepiemy
0
ale z niego bambik
2
mame nie tera, ruszyła maszyna
5
@inFamous bułka i na dwóch bramkarzy lecimy
3
@michal26 a my gorsi od Mołdawii więc tak poziom bardziej wyrównany :)
2
MOUZ z siuhym 2:0 po 1 dniu fazy legend. jeszcze jakiś polak może tam chwile postrzelać
0
@MesQueUnClub96 okolice Jarocina
0
@MesQueUnClub96 gdzie panie, u mnie w Wielkopolsce od rana słońce i piękna pogoda
1
@JimMorrisonFCB popołudniówka :)
0
@Blue9 przecież podobno jest wyrejestrowany do końca sezonu
0
@Arden tyle w Barcelonie zarabia woźny
1
@cules100pro ja bym dał znak =
0
@FcPortoFan1999 totalnie bez formy, albo po prostu wróciła na swój poziom a ten początek poprzedniego roku to jakiś błąd w matrixie
2
@FcPortoFan1999 a skąd takie przepowiednie ? :P
1
@MesQueUnClub96 no tak, tylko może w tej chwili nie zależy mu na rankingu tylko na tym żeby grać jak najwiecej i zbudować jakąś forme na ziemie. nie wiem tak strzelam o co moze chodzic
2
@MesQueUnClub96 może woli zagrać 3-4 mecze challengerowe niż wyjść na 1 w masters dostać w pape i pakować sie w samolot na inny turniej
0
@FcPortoFan1999 słyszałem, i czytałem już milion artykułów i nie wiadomo w co tam wierzyć, ale skoro się nie wycofała z turnieju co jest dla mnie lekkim zaskoczeniem no to myśle że jest zdecydowaną faworytką
0
@FcPortoFan1999 a Halep z Badosą biją się o to która ma dostać w trąbe od sabalenki
4
czas na ostatnią mapę: de_airport
1
4/4 pistoletówki w plecy
0
jeszcze ancient w pape i wakacje
0
@FcPortoFan1999 nie obrażaj ścierniska;)
0
@Encore raczej tak będzie, ale nadzieja zawsze umiera ostatnia "dopóki karabiny w grze"