1

@agaFCB przecież w każdym aspekcie narazie jest niszczony alcaraz przez sinnera

0

Ale Włoch wdeptuje w ziemię Hiszpana w tym fragmencie spotkania. Mam nadzieję że się trochę wyrówna bo nie po to człowiek tyle czekał na wznowienie

0

Chłopaki narzucają tempo gry jak nadal z djokiem w najlepszych latach

1

@adi7adi8 no właśnie tak spojrzałem ostatni raz przed rezygnacją z czekania więc tą chwilę jeszcze zaczekam:p

2

Kiepsko z tą pogodą w Kalifornii. Chyba nie ma co czekać na wznowienie spotkania sinner - alcaraz bo do rana może to trwać

0

@Popitek12 avatar. znaki

0

niech jakaś dobra duszyczka podpowie na priv gdzie można luknąć mecze indian wells panów, najlepiej żeby szło w telefonie. są jakieś "alternatywy" dla polsat box ?

0

@FcPortoFan1999 nie dziwie się bo dużo więcej dzieje się w meczu Marcovia-KTS weszło na youtubie można luknąć :D

0

@FcPortoFan1999 odwołane

0

musiala poraz kolejny pokazuje skilla

1

można włączyć :P

3

potężne Darmstadt

2

@adi7adi8 najbardziej dziwi brak w tej statystyce którejkolwiek z sióstr Williams. W swoich prime nie potrafiły tego dokonać

1

Sakkari też umie w Indian Wells. Podobnie jak Iga i zaledwie kilka innych gwiazd WTA poraz 3 z rzędu jest w półfinale tej imprezy. Wiem że sharapova i chyba Davenport też tego dokonały

3

Iga z szybkim przełamaniem. 2:1 z kostyuk

0

Bologna 94 minuta gol w empoli. Ładna bomba z dystansu i dobitka

0

Patrzę na tą wartę i ta "akcja" z doliczonego czasu gry z dwoma kiksami to trochę jakby dwa mietki spod żabki po 7 wojakach sobie grały. Lekka komedia

0

@tomcias10 Ty pierwszy rodzic drugi jako współwłaściciel. Tylko w zasadzie nie wiem czy to tak cały czas działa bo kiedyś tam coś kombinowali

1

@Comentateiro jestem w szoku że w ogóle on ma jakąś myśl szkoleniową

0

Lokomotywa ruszyła

1

@Danny Gaucho @tristan87 kontrakt ma z PSG do końca sezonu 26/27

1

@Danny Gaucho 2024 ? To chyba data do kiedy jest wypożyczony z PSG

1

@P33ck przeszedł grę kilkukrotnie

0

@LaLigaPD a potem chyba 20 Bernabeu czeka

1

Tylko Olek Zniszczoł z naszych skoczków był lepszy w prologu od 52-letniego Noriakiego Kasai. Ale przypał. Jeśli chodzi o długość skoku. Bo Kamil wygrał punktowo z Japończykiem. Dało to tyle że nikt oprócz Olka nie był w 30. Więc stabilnie;)

0

@bart_azz a Granada albo Villareal którą formacje miały lepszą od nas ? Skoro oceniamy po nazwiskach. A strzelili nam łącznie 8 bramek

0

@Arden śmieszne ale niestety prawdziwe

0

@esem91 po dwa dziennie bo odrazu tydzień później są rewanże

0

@mientusek1407 baliśmy się Napoli i w sumie awans nie był jakoś mega pewny a teraz nagle PSG jest kołkami i nie mają szans ? Żebyście nie musieli tego odszczekać po pierwszym meczu. Nie twierdzę że nie mamy szans, jednak za delikatnego faworyta uważam PSG, ale podejście tutaj to jest jakiś absurd. Gacie pełne z Napoli ale PSG rozjedziemy bo mają tylko mbappe. I ja oczywiscie Chciałbym żeby tak było ale nie podzielam tego hurraoptymizmu

2

@mientusek1407 przecież zmieciemy ich jakieś 13:1 w dwumeczu. Już taktycznie musimy myśleć o finale przeciw City Pepa. Także nie wiem po co 1/4 i 1/2 będzie grana jak już wszystko wiemy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?