budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojtekfcb79 prawdopodobnie nie ma na to szans. Póki co to początek sezonu wskazuje na to że walka z wyśmiewanym czasem Perezem o 2 miejsce będzie mało prawdopodobna. Redbull po prostu jest krok przed resztą
3
Ale mclarenowi mało daje drs. Widać w walce Oscara z Lewisem
0
@michal26 nie no czerwona bez sensu, safety car 4-5 okrążeń i posprzątane
0
@mekston niczego tak bardzo nie oczekuje jak chaosu wywołanego przez DNS i safety cary. To są jedyne nadzieję na walkę
1
Kejn srejn atletico gra jak tico. A najważniejsze że za niecałe 20 minut ruszają wyścigówki :)
1
@mekston ale że słaby Kane tylko 3 tapiny z 8 ? Dno nie napastnik, i znowu na spadkowiczu bije stary ;)
0
Jak tam chłopaki grają ? Bo niestety albo może stety znowu nie dane mi obejrzeć
3
Hamilton ponad 0,6s po 1 sektorze traci. Toż to przepaść
0
@Omoziu coś mi mówi że jeszcze wszystkiego nie odkręcili
1
Poprzeczka zawieszona wysoko przez Verstappena, ciekawe czy ktoś się chociaż zbliży do tego czasu
1
Ricciardo to się ale placek zrobił. Mam nadzieję że jak tak będzie dostawał na łeb z tsunoda to go wymienią na Liama Lawsona w trakcie sezonu
3
@Xpert77 Lewis bardzo dobrze podszedł do kariery z ojcem, jak zaczęło się dziać toksycznie to po prostu to odciął ale w sposób który nie zniszczył ich relacji. Pytanie jak postąpi Max bo chcąc nie chcąc jego ojciec działa powiedzmy na jego szkodę. Zwłaszcza jeśli to wszystko szlak trafi i nic tym nie zyskają.
1
@Popitek12 masz małą nieścisłość między podium a lepszym w teamie Ferrari;) chyba że skład podium to kolejność losowa
3
@Kidd Verstappen
Verstappen
Redbull
Verstappen
Verstappen Perez Alonso
H2h
Verstappen
Leclerc
Russell
Alonso
Ocon
Hulkenberg
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris
1
@GeneralXavi escape room
0
@Szklaner leć do bulmy po radar, będzie w szufladzie albo w samolocie
1
@Kidd majster, typera F1 odpalaj bo dzisiaj kwale ;p
3
Kosz windowsa dostał update 2024 https://www.facebook.com/share/p/ukWweNuGdMSkamtv/
@mekston @Bykunn @Kessie @lucas/catalan @Luciano99 @MesQueUnClub96 @Kidd @Rust_Cohle
1
@blakkudium pierwsze wrażenie: do ekstraklapy pasuje bo centrostrzał opanowany:p
3
@Popitek12 Chicken curry law
0
@MESSIah16 uważam że byłoby niewiele gorzej
1
@Firestone może chociaż Xabi Alonso coś przegra :P
2
Bayer na 2:2. Wirtz niezły lobik przy pierwszym golu.
Jednak jest szansa że nadal idą przez sezon bez porażki
1
@mekston i dobrze w końcu to zmienili bo te 5 sekund to trochę jakby palcem pogrozic
1
@MesQueUnClub_87 mapy, YouTube, viaplay, canal+, bankowe
3
@Katalonbar drobna różnica jest taka że Norweg dopiero 2 sezon gra w klubie który daje mu możliwość grać w decydujących fazach ligi mistrzów a francuz kilka lat siedzi w PSG które było często w gronie kandydatów do chociaż 1/2
2
@Luciano99 zdrowie wasze w gardła.. wasze
1
@mekston nie ma sensu pisać o czymś co się nigdy nie wydarzy:)
5
Koniec, Lipsk po prostu spartaczył ten dwumecz brakiem skuteczności. Zabrakło tylko tego i aż tego.
1
@Gibbon_FCB mimo wszystko Bayern, z przodu mają armaty a real w defensywie też potrafi zagrać radosny futbol