1

@wojtekfcb79 prawdopodobnie nie ma na to szans. Póki co to początek sezonu wskazuje na to że walka z wyśmiewanym czasem Perezem o 2 miejsce będzie mało prawdopodobna. Redbull po prostu jest krok przed resztą

3

Ale mclarenowi mało daje drs. Widać w walce Oscara z Lewisem

0

@michal26 nie no czerwona bez sensu, safety car 4-5 okrążeń i posprzątane

0

@mekston niczego tak bardzo nie oczekuje jak chaosu wywołanego przez DNS i safety cary. To są jedyne nadzieję na walkę

1

Kejn srejn atletico gra jak tico. A najważniejsze że za niecałe 20 minut ruszają wyścigówki :)

1

@mekston ale że słaby Kane tylko 3 tapiny z 8 ? Dno nie napastnik, i znowu na spadkowiczu bije stary ;)

0

Jak tam chłopaki grają ? Bo niestety albo może stety znowu nie dane mi obejrzeć

3

Hamilton ponad 0,6s po 1 sektorze traci. Toż to przepaść

0

@Omoziu coś mi mówi że jeszcze wszystkiego nie odkręcili

1

Poprzeczka zawieszona wysoko przez Verstappena, ciekawe czy ktoś się chociaż zbliży do tego czasu

1

Ricciardo to się ale placek zrobił. Mam nadzieję że jak tak będzie dostawał na łeb z tsunoda to go wymienią na Liama Lawsona w trakcie sezonu

3

@Xpert77 Lewis bardzo dobrze podszedł do kariery z ojcem, jak zaczęło się dziać toksycznie to po prostu to odciął ale w sposób który nie zniszczył ich relacji. Pytanie jak postąpi Max bo chcąc nie chcąc jego ojciec działa powiedzmy na jego szkodę. Zwłaszcza jeśli to wszystko szlak trafi i nic tym nie zyskają.

1

@Popitek12 masz małą nieścisłość między podium a lepszym w teamie Ferrari;) chyba że skład podium to kolejność losowa

3

@Kidd Verstappen
Verstappen
Redbull
Verstappen
Verstappen Perez Alonso

H2h

Verstappen
Leclerc
Russell
Alonso
Ocon
Hulkenberg
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris

1

@GeneralXavi escape room

0

@Szklaner leć do bulmy po radar, będzie w szufladzie albo w samolocie

1

@Kidd majster, typera F1 odpalaj bo dzisiaj kwale ;p

1

@blakkudium pierwsze wrażenie: do ekstraklapy pasuje bo centrostrzał opanowany:p

3

@Popitek12 Chicken curry law

0

@MESSIah16 uważam że byłoby niewiele gorzej

1

@Firestone może chociaż Xabi Alonso coś przegra :P

2

Bayer na 2:2. Wirtz niezły lobik przy pierwszym golu.
Jednak jest szansa że nadal idą przez sezon bez porażki

1

@mekston i dobrze w końcu to zmienili bo te 5 sekund to trochę jakby palcem pogrozic

1

@MesQueUnClub_87 mapy, YouTube, viaplay, canal+, bankowe

3

@Katalonbar drobna różnica jest taka że Norweg dopiero 2 sezon gra w klubie który daje mu możliwość grać w decydujących fazach ligi mistrzów a francuz kilka lat siedzi w PSG które było często w gronie kandydatów do chociaż 1/2

2

@Luciano99 zdrowie wasze w gardła.. wasze

1

@mekston nie ma sensu pisać o czymś co się nigdy nie wydarzy:)

5

Koniec, Lipsk po prostu spartaczył ten dwumecz brakiem skuteczności. Zabrakło tylko tego i aż tego.

1

@Gibbon_FCB mimo wszystko Bayern, z przodu mają armaty a real w defensywie też potrafi zagrać radosny futbol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?