budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pamiętajmy że sędzia dzisiaj odda Realowi co zabrał manzano i nie wiem czy nie skończy meczu w 87 minucie przy korzystnym wyniku.
1
Olmo Ty..viniciuszu
5
Toni z kartką, sędzia z banem na ligę mistrzów
0
@Faro ale piłkarsko raczej niewielu w niego uderza, ten faul za który powinien wylecieć nie miał za wiele z piłką nożną wspólnego
0
Lipsk zasłużył żeby dostać na łeb. Tyle ile oni potrafili spartaczyć niezłych szans na bramkę w tych meczach to szok.
Idealnie napisałem i bramka na 1:1
0
@damian16161212 jak się skapną że jednej brakuje
6
Gdybym napisał co myślę o mistrzu z nr 7 to moderacja musiałaby mi jeszcze sprawę w sądzie założyć.
Szok że żółtą dostał
2
Taki dwumecz który mógłby trwać 4 miesiące i Lipsk i tak nic nie strzeli. Ale obym się pomylił
0
To jest niemożliwe ile można zaprzepaścić dobrych sytuacji na przestrzeni 110 minut rywalizacji licząc czas obydwu spotkań
0
@Colon John lock jest największym pozytywem w serialu:)
8
@Kessie facebook na płycie, to już grube haxy
0
@Amidamaru joselu i brahim albo rodrygo out, joselu pewnie nie wykupią a wątpie żeby Rodrygo albo brahim chciieli być rezerwowymi
2
@Deviler 2800 za 500 godzin to nieźle, nawet nie wiem czy @Luciano99 nie przesadza ze stawkami i rynku nie psuje..
1
@kulek22 grype złapie bankowo, także blisko lodówki też nie go nie stawiaj
1
@fcbarcafan19 to byłoby marzenie zwłaszcza że ja nie widzę nic specjalnego w charlesie oprócz szybkości na jedynym kółku. Dla mnie solidniejszym kierowcą w wyścigu jest sainz od Leclerca
1
@mekston na sezon 2026 jak najbardziej niech myśli nad zmianą, teraz nie ma to chyba sensu bo wszystkie znaki na niebie wskazują że powinien zgarnąć tytuły za sezony 24 i 25
3
@Kidd ja wiem, rozumiem śledzę f1 ponad 20 lat :P ale do dzisiaj to bawi bo generalnie może to pójść równie dobrze w drugą stronę i silnik może być rewelacyjny, pamiętajmy że wg umowy z hondą jakiś tam redbull dostęp ma do linii związanej z produkcją tych silników więc to też może być doświadczenie które mogą przekazać do fabryki forda. nie uważam że zrobią maszyne na poziomie ferrari czy merca ale też nie skreślam ich 2 lata przed powstaniem silnika :)
4
@Kratos1990 to jest ulepszona przez @Luciano99 pasta bhp
0
@tadzik447 1 odcinek mam na torrentach, wersja podobno i lektor i w gorszej jakości z napisami
3
@mekston mnie dziwi jedno, skąd można wiedzieć na początku sezonu 2024 że silniki redbulla w połączeniu z fordem nie będą tak dobre skoro podobno jeszcze nie można nad niczym pracować :D
0
@FcPortoFan1999 a tam urywki, na filmweb nie widzę informacji czy jest na jakiejś platformie dlatego pytam gdzie można zobaczyć cale odcinki :)
0
@Kratos1990 gdzie to można obejrzeć ?
0
@michal26 wlasnie dlatego że słowo klucz to "można by" ale nie można :)
0
@AlwaysBlaugrana oczywiście że nie , tylko w tej kwestii która wpływa niekorzystnie w głównej mierze jest upływ czasu, rosnące jednak w miarę naturalnie ceny. Jednak przepisy są w miarę jednakowe teraz i wtedy. Ja też jakoś mega się na tym nie znam bo na dzień dzisiejszy te "problemy" mnie nie dotyczą. Po prostu wydaje mi się że my w tej kwestii zabieglismy już tak daleko że ciężko żeby to ktoś zawrócił. Baa w zasadzie można z pełnym przekonaniem stwierdzić że dla ludzi którzy są aktualnie w rządzie też takie przepisy mogą być niewygodne bo pewnie sami mają takie mieszkanka na wynajem.
0
@AlwaysBlaugrana no dobra ja też jakby przyjmuje te argumenty, tylko że jeszcze zapominamy jak my Polacy potrafimy być sprytni w momencie kiedy coś nam się zakazuje. Na każdy przepis, ustawę potrafimy znaleźć lukę prawną i ją wykorzystać. Następna sprawa, ludzi posiadających po kilkanaście mieszkań jest u nas mnóstwo, sam znam takich kilkunastu bo z nimi współpracuje, więc nasuwa się pytanie jak to teraz zrobić żeby wprowadzić przepis który zakaże nam posiadania więcej jak 3 lokali mieszkalnych. I co zrobić z tymi którzy mają już ich kilkanaście albo jak mówisz kilkadziesiąt. Państwo ma ich zmusić do sprzedaży ? No bo załóżmy że jutro wprowadzają taki przepis a Ty w sobotę wygrywasz miliony w totka i chcesz kupić kilka mieszkań aby ulokować kasę. No i dlaczego Kowalski rok temu mógł kupić 10 mieszkań w miesiąc a ja nie mogę dzisiaj kupić 4 ? Trochę nie fair skoro w sumie stać jego i Ciebie. Wydaje mi się że to wszystko zabrnęło tak daleko że na takie zmiany jest lekko za późno
@Tasde okej, mówimy o podatku jeśli masz więcej jak 3 lokale mieszkalne-spoko, ale to mniej więcej tutaj opisałem na początku że nas zakazy/nakazy napędzają do znajdowania rozwiązań które są legitne.
0
@Tom0VeB no właśnie prawnie jest to ponoć legit full. I to jest u nas chore, nie masz prawa jako właściciel pozbyć się najemcy który za nic nie płaci. Przecież to brzmi tak niedorzecznie że nawet w Polsce powinno to być abstrakcją.
Ja tak po obserwacji i współpracy z wieloma ludźmi którzy mają po kilka nieraz kilkanaście mieszkań na wynajem to rozumiem ich podejście że jednak najpewniejszym najemcą są studenci. Żadnych rodzin z dziećmi psami itp. umowa na rok i koniec, jak Jest ok to kolejne lata ale umowa zawsze na 12 miesięcy
3
@gumaz uwierzyć w skill Alonso i uznać go za bardzo ważny element zespołu;)
0
@Bykunn a to widzisz ludzie na takich mają sposoby gdzie nijak nikt Tobie jako właścicielowi nic nie zrobi. Idziesz do sklepu z drzwiami zamawiasz najtańsze drzwi do chaty , jedziesz z ekipą która je wymienia na miejsce. Wystawiają stare drzwi po czym mówią że nowe będą za 2-3 dni. Oczywiście najemcy muszę to słyszeć. Ponoć działa bez problemu i nikt Ci nic nie może zrobić bo niby jakim prawem nie możesz wymienić drzwi w swoim mieszkaniu ?
2
@Marcelinho99 no myślę że jednak w Leverkusen oczekiwali minimum wejścia do LM. Czyli tam gdzie 2-3 miejsce w lidze. Jednak fakt, liczenie na podium , wymaganie trofeów a brak wymagań to nadal kolosalne różnice
0
@Tasde prawda jest taka że obydwie strony debaty miały trochę racji, generalnie nie wiem czy tutaj ingerencja państwa wyszłaby na dobre, bo tak jak mentzen mówił jeśli np deweloper miałby postawić blok z czego miałby oddać 10 mieszkań państwu no to podniesie ceny na pozostałych. A jeśli państwo miałoby ingerować w kwoty sprzedaży czy najmu no to zakładam że deweloperka staje odrazu. Znam prywatnie 3 deweloperów, jeden naprawdę robi potężne osiedla i wiem jakie oni mają wobec tego stanowisko. Dopóki będzie jak jest będą stawiać. Jeśli ktoś postanowi ich regulować za bardzo to się wycofają i wtedy dopiero będzie problem z mieszkaniami.
Co do samych cen. No cóż, drożeje wszystko jak leci. Są czasem lekko abstrakcyjne ceny ale nikt nikogo do niczego nie zmusza. Prawda jest taka że mimo wysokich cen mieszkań nadal większość z nich jest sprzedawana zanim koparka wjedzie na plac gdzie ma blok powstać