budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BabyGang a na co miałeś nadzieję na LM? Na ligę? Real może jakiś mega mocny nie jest ale Barcelona jest mega słaba
0
@ikar34 co ciekawe, podawali im Alax
0
@Destroyer_of_Worlds ja poważnie zapomniałem że tu jest taki gość jak Alonso...
1
@tristan87 sztab medyczny+ przygotowanie fizyczne przed trenerów na poziomie 3 ligi Polskiej.
2
Brown co się rozpędził. 7 minut spotkania 19 pkt w tym 5 trójek @Encore @MesQueUnClub96
1
Jeszcze Gundogan i mamy komplet na Napoli Roberto oriol fermin christensen i zaczynamy La zabawe
0
@Dankho94isback i oriola na dm:d
2
Cancelo ma najlepsze pokrętło w tym klubie, a najgorsze że do niego nie należy;(
1
@Kitek1640 no chyba chick:D to było tak dawno że już nie pamiętam, mam wrażenie że to jmsa utwory sprzed 15 lat. A to tylko uświadamia jak szybko człowiek się starzeje.. masakracja
1
@MesQueUnClub96 trójki słabo ale akcje podkoszowe nieźle i ładnie się trzymają
0
@Kitek1640 właśnie dużo miała spoko kawałków, whos that girl z Guetta też fajnie siadało
0
@Kitek1640 only girl i the monster z eminemem, albo ta z Shakira nie pamiętam tytułu
0
@Foro przecież to jest kwintesencja futbolu, przykład dzisiejszego gola na 1:0 rakowa, tylko w naszej rodzimej lidze padają tak wyszukane bramki
1
@Luciano99 boś mu zimowe w lipcu z łańcuchami założył i krąży legenda że nadal do domu nie dojechał
2
Dallas kiepsko ze skutecznością, weszli fajnie w mecz 11-0 a teraz słabo to wygląda. Sixers solidne, oby to utrzymali to będzie ciekawie do końca
2
@AlphaNumeric a City jeszcze nie jest dużym klubem ? A no tak przecież w przyszłym sezonie takie Luton też może potrójną koronę zrobić i naklepać z 6-7 mistrzostw w dekade
4
Man od the match Phil Foden
Raków gwałci Lecha 3:0
Tymczasem Słoweńcy
0
Włączyłem na końcówkę skoków i tak się zastanawiam dlaczego tam nie ma kibiców w tym Lahti? Zakaz stadionowy czy covid czy co jest grane. Wiem że Finowie kiepsko od lat w skokach ale ten widok trochę mnie zdziwił
0
@FcPortoFan1999 a tak sobie pomyślałem przed wykonaniem tego wolnego że tak mało się dzieje pod bramką Lecha że teraz stracą i masz odrazu bramka - stadiony świata:D
3
Raków prowadzi z Lechem;( tzw centrostrzał z rzutu wolnego
1
Kolejne golazo, tym razem Foden.
12
Tymczasem Bayer Leverkusen pod wodzą Xabiego Alonso pokonuje Köln na wyjeździe 2:0 i powiększa swoją przewagę w lidze nad Monachium do 10 oczek. Pozostało 10 kolejek do rozegrania, no nie zapeszając ale chłopaki są już dość blisko tytułu krajowego
1
To się haaland popisał xD
0
To jakie liczby wykręcają wahadłowi w Leverkusen to jest jakiś fenomen. Zwłaszcza Grimaldo
0
Długie zagrania onany to póki co absolutny masterclass
0
@Sinirsey tzw znak czasu
6
Hahaha ale meczycho się zapowiada City ciśnie united strzela
4
United lekko wdeptane w ziemie na samym początku. Pytanie jak będzie z wykończeniem akcji w City
2
@tadzik447 kurłaaa sprzedał się Niemcom, pewnie premier załatwił kontrakt za hajsiwo z kpo, łatwo ich rozgryźć
1
@TheNekro94 osa pewnie skupia sie na MŚ i wyprzedzeniu hendrego po czym spokojnie może zawiesić kij na kołku :D