budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tygodnik "nie" potwierdza końcowy etap tworzenia nagrody dla ministra Czarnka
0
@Lionel_Messi10 wynik Neymara też niezły biorąc pod uwagę długość wspólnej gry, podobnie mapet
2
@Mow_mi_Douglas warto dodać że w klubie gdzie presją wyników nie jest zbyt wygórowana, myślę że to ma największy wpływ
1
A dajcie spokój z tym Arsenalem, my wolimy oglądać potężne bezbramkowe remisy w Bilbao czy kompromitację z granadami
0
@Michael24 no i lipa, przegrają wyżej
1
@Encore bardziej widziałbym walkę o ligę konferencji czyli tak gdzieś pewnie 7 miejsce :(
11
@Kgorecki2500 przecież to jest jasne od X lat, nie ma nic lepszego jak lokowanie hajsu w nieruchomości. Najpewniejsze zarobki
5
@Albatros tylko że to Arsenal tam pojechał:D
0
Arsenal La zabawa 15 minut 0:3 i można odpalić tryb stojanov
11
@Emhyr grunt że jego odejście odblokowało potencjał reszty zawodników
2
@mekston pamiętajmy że weekend wyścigowy znowu jest od czwartku do soboty
0
@Kamiloza91 niestety nie mając w głowie jakie wyjazdy czekają tą drużynę w rundzie rewanżowej
0
@lucas/catalan tak, spotkali się gdzieś tam w Bahrajnie, pokazywali chyba we wczorajszym studio viaplay
0
@priest9999 z opcją przedłużenia o rok;)
1
@ranger3120 plik najlepiej podpisać swoim imieniem i nazwiskiem z dopiskiem CV
0
@lucas/catalan jeśli udowodnią że to stary Verstappen robi te gówno burze to powinni go nie wpuszczać do garażu a jak Max będzie płakał to droga wolna pozbyć sie obu bo to jest chore co tak się dzieje
1
@Szreko u nas też można spotkać takie osoby
0
@draxidox ja pitole ale to były hity, i ludzie łażący w maseczkach na dworze 300 metrów od siebie. No przecież to tylko pokazuje jak władza każdego kraju może z nas zwykłych ludzi robić durni kiedy im się podoba. Jesteśmy tak łatwi do zniewolenia czy zastraszenia że kurcze wstyd. Strasznie jest to smutne.
1
@FcPortoFan1999 no i to jest fenomen bo to drugi sezon tak to wygląda że facet bez dryblingu z przebłyskami ale liczby robi całkiem całkiem
0
@ToWinaSedziego wydaje mi się że za wcześnie, tutaj teraz potrzeba kogoś kto trenował duży klub z oczekiwaniami na tytuły. Zobacz że gdyby bologna miała spokojne miejsce w środku tabeli to dla nich też byłoby spoko. Robi tam robotę ponad stan ale też nikt nie dał wymagań że muszą być w top4. W Barcelonie walka o top4 to słaby sezon
1
@barcelonaLM ja bym tylko zmienił Xaviego na inieste
2
@Mordzia97 tam od połowy drugiej kwarty grają jak na treningu, drugimi składami bez bronienia. Boston zjadło gsw w 15 minut
0
@AmigoBlancos obawiamy się? Tu chyba większość już jest nastawiona na odpadnięcie;)
3
Zastanawiam się o co chodzi z tym Roque, on się przewraca o wlasne nogi na treningach? Przecież jak zobaczyłem co wyprawia fermin to ciężko mi uwierzyć że ktoś mógłby być słabszy. Mógł wejść na to lewe skrzydło za raphinie kuźwa nawet odrazu za frenkiego go dać
0
@626 tak, tylko potem patrzysz na sprzedaż w wykonaniu tego klubu i już wiesz że lepiej odrazu rozwiązać kontrakt
0
@626 a Ty myślisz że ktoś położy za niego dobre pieniądze jak zobaczy tą statystykę ?
0
@BabyGang oni skończyli walczyć o ligę w listopadzie. Tylko trzeba było trzymać narrację i będzie trzeba do końca ją trzymać że dopóki matematyczne szansę mają to wierzą, ale to trochę jakby wierzyć diabłu
4
Może w końcu skończą się komentarze o szansach na mistrza kraju. A to dopiero pierwszy z tych fajowskich wyjazdów do top5 La ligi
0
@KrwawiaceoczyVEB nie ma się co czepiać lewego skoro drużyna ma problem koło środkowe przekroczyć
2
Yamal z tymi symulkami lekko przesadza, męczennika za dużo podpatruje