budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Octane przecież ja nie mogę zrozumieć się spuszczania nad nim, gra jak placek 90% spotkań. a zachowania jego w fazie obrony to jest karygodne. Miał kilka fajnych występów ale generalniebjest słabo
1
Ter stegen przegina.
3
Cancelo to must have
0
@FCB_dimiC ten rok napewno cały będą, ale nie ma 100% pewności że się zwiną.
0
@JordiAlbion @PatrykBarca pytanie czy to fakt że nagrywa z ostrym dałmu taką nawijke
2
@PatrykBarca z ostrym fajnie nawijał
5
Hades od zera do bohatera i tak w kółko. Szkoda braku stabilizacji. Byłby absolutnym topem. Ale overpassy gra przeważnie topowo
0
@aldewir prawdopodobnie tak, chociaż ja dopiero z opisu programy wiedziałem że taki typ był w TVP więc nie potwierdzę na 100% ;)
1
Ale KS leci na łeb na szyje z oglądalnością. Jedynie programy z kowalem robią im jakieś liczby. Smutny upadek się zbliża. Czas czekać aż będą znikać kolejni sponsorzy przy takiej lipie. Aż trochę żal bo śledzę ich od początku. No ale po co to się było odpalać w Arłamowie? Widziałem jakiś kontent o nagraniu Stana po Arłamowie że dla KS najlepsze byłoby wtedy granie dobrych wujków i życzenie mu powodzenia w nowym projekcie. A to że się odpalili to wpłynęło na wyświetlenia, to z kolei prędzej czy później wpłynie na sponsorów. To że mają około milion subow nic nie daje, potrzebna jest oglądalność a nie suby. Przy nie dużo większej liczbie subow mieli na live w opór więcej oglądających, teraz wchodzę chwilę posłuchać programu ze szkolnikowskim a tam 700 osób około. Cóż, mogą słono zapłacić za Arłamów.
1
Mnie się wydaje że oni mylą CPK z PCK...
2
Mazurek zaraz w kime pójdzie
0
@Emhyr Hiszpania to chyba jest w stanie tam dać kadrę z ms 2010 euro 2008/12 :D
0
@Arden chyba że przy nacisku na trening fizyczny połowa skończy na OIOM-ie
0
@lntrowertyk tylko zaprawę ch..ciulowo mieszają
4
"zero" zaskoczenia
1
@FcPortoFan1999 czyli nowi amigosi: Flick, Robert, Gundogan i Marc :D
2
@P33ck najlepszy PES
0
Wirtz to jest Pan piłkarz. Przekot
8
@clyde ja miałem okazję poznać go kilkanaście lat temu na Jeżycach. Robiłem remont w mieszkaniu piętro nad mieszkaniem bodajze decksa. Zapukali mi do drzwi o 9 żebym nie hałasował do 13 bo o 6 wrócili z imprezy i chcieliby się wyspać. Zapłacili dwa razy tyle ile zarabiałem dziennie więc miałem kilka godzin przerwy :D ale szok jakiego doznałem po otwarciu drzwi był bezcenny. Wiedziałem że oni gdzieś tam mieszkają ale nie miałem pojęcia że tak blisko. Ale z kulturą, podziękowali zbili 5 i poszli w kime :d
0
Ładnie strzelił andrich. Na bayarena 1:1
1
@Arden jak nie był karany i dostanie nawet 8 lat to może już wyjść po 4. Wystarczy dobre sprawowanie, 50% wyroku i jeszcze przepełnione więzienia i Heyah na wolność
0
@Kamiloza91 Pol raczej nie odejdzie do k0 dopóki KS będzie funkcjonował. Raczej nie należy do takich którzy tak robią. Przynajmniej takie sprawia wrażenie.
1
@Pawci023x za suby nie ma kasy, możesz subowac kanał 20 lat nie obejrzysz ani sekundy i nic nie zarobią na Tobie. jak zaczną tak drastycznie spadać wyświetlenia to sponsorzy mogą zacząć się wycofywać. To jest normalne. Każdy ma jakieś zapiski w umowie że w razie jakiejś tam sytuacji można umowę rozwiązać. Inaczej nikt by w takie umowy nie szedł bo to utopia pieniędzy.
0
Real bez obrony poradziłby sobie w tej 1 połowie z materacami.
1
@LM10GOAT na słodko cukier / cukier puder
Na słono mięso mielone bądź jakieś wołowe albo kapusta z grzybami. Ale ja preferuję styl na słodko
1
@P33ck zdobyli tzw mistrzostwo rotacyjne coś na wzór marszałków w Polsce
0
@Visca_barca inter i real win
0
@Gibbon_FCB wbijcie sobie do głowy że Guardiola nigdy nie wróci do Barcelony. Sam powiedział że to zamknięty etap i dwa razy do tej samej rzeki nie wejdzie. A poza tym w City jest bossem, mniejsze ciśnienie, hajsiwo. Po co miałby z raju zstąpić do piekła?
5
Najważniejszym że Vin dijk nieprzedryblowany
0
@koziar Tuska dałoby radę ale z Jarkiem nie ma szans