0

@bartekvisca jak to on tam robił wyświetlenia. Dzięki niemu reszta zarabiała. No może Pol chociaż ilością prowadzonych formatów się wysilał ale liczbowo do Stana podjazdu nie było

0

@clyde już nie trzeba się go bać.
No to będą cytaty stulecia

0

@DonMatteo901 nie wiem ale jeśli ktoś gra świetny mecz to raczej nie przegrywa, zwłaszcza w sporcie jednoosobowym. Zagrała co najwyżej dobrze, to samo Hubert dzisiaj.

0

@DonMatteo901 i te opony, szerokie jak teraz w rowerach:p

1

@MesQueUnClub96 hejtem bym tego nie nazwał, chyba większość po prostu zdała sobie sprawę że ten mecz był jak najbardziej do wygrania. I tutaj jest duże pole do poprawy dla Huberta. Żeby takie mecze zacząć przechylać na swoją stronę

0

@MarshallLAW przecież oprócz może de jonga, pedriego czy araujo to tu nikt nie jest wart pieniędzy takich żeby było na solidnego dma. A cały czas zapominacie że klub który na siłę chce kogoś sprzedać nie otrzyma takiej kwoty jak klub który nie musi nikogo sprzedać. Więc scenariusz sprzedaż de.jonga za 70 aby kupić np zubimendiego za 60 to w Barcelonie nawet by nie zaskoczyli

0

@Popitek12 mowisz że sodówka uderzyła ? Nie w przypadku @mekston to nadal skromny i "kulturny" chłopak znający się na wielu dziedzinach życia

2

@Popitek12 obiektywne spojrzenia to coś co La Bamba ceni. Takich tu potrzeba

1

I to tyle, szkoda bo rusek dzisiaj był jak najbardziej do ogrania.

0

@Nazio_87 nie, właśnie otrzymał obywatelstwo Francuskie a rząd Rosji ponoć mówiąc delikatnie za bardzo go nie lubi

1

@FcPortoFan1999 wręcz w idealnym momencie to napisałeś, właśnie stracił podanie

0

@MesQueUnClub96 jednak rusek to rusek, może w końcu dowiedzielibyśmy się kto może więcej :)

2

Ewentualny super tie-break panowie mogą zagrać na szklanki spirytu..kto więcej wypije i się nie obali to gra dalej

5

Byle żeby teraz nie stanął i czekał co zrobi rusek, jest na fali cisnąć na początku. Serwuje pierwszy jak utrzyma poziom z końca tego seta może przypadkiem szybko wyjść na 2/3:0

1

Kolejny gem gdzie prowadzi 30-0 przy swoim podaniu i oddaje swoje podanie. Jak na kogoś kogo uważa się za gościa najlepiej serwującego w tourze to trochę lipnie to wygląda

1

Szkoda tego seta. Nic tutaj med wielkiego nie zagrał.

1

Dajesz Hubert, Ty tu nie musisz a możesz więc spraw miłą niespodziankę

0

@clyde lays pikantna papryka albo maczugi ketchupowe

3

Rublev w meczach 1/4 WS powinien kreczować, szkoda jego sił i czasu :P

1

@mekston dokładnie tak to wygląda, myślę że Włoch w 4 setach

1

Sabalenka jak się sama nie pokona to Australię wygrywa z uśmiechem i bez problemów

1

No dobra gwałtu nie będzie bo trochę Novak nie wykorzystał dwóch pierwszych gemów serwisowych rywala gdzie miał po 3break pointy. Dopóki Fritz będzie dobrze serwował dopóty jest szansa na w miarę "wyrównane" spotkanie. I dobrze, to już nie są etapy na jednostronne gwałty.

2

Pachnie gwałtem na amerykańskim tenisiście.

0

@Szmulek obiektywny ? Z tym swoim głupim uśmieszkiem ? Kanał sportowy schodzi na psy zapraszając takie pseudo osobistości do programów

0

@Damian_Balde ter stegen jakoś koło w marcu chyba

0

@mekston @Encore nie widziałem chyba w tym turnieju w sztabie alcaraza juana Carlosa ferrero, rozstali się panowie czy po prostu jestem ślepy albo Ferrero został w Hiszpanii?

0

Najważniejsze że połączenie jest bezpieczne i jestem człowiekiem.

0

Drugi mecz z rzędu gol z kontry. Jednak można

2

Xavi uratowany vol 65685325

1

Czyli pierwsze moje wrażenia że to nie Barcelona grała tak dobrze tylko żałośnie grał betis były chyba trafione. Teraz po przerwie betis wygląda dużo lepiej i Barcelona już pełne gacie. To co się znowu dzieje z tyłu to jest zwykły kryminał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?