0

@Mns21 2008 to dawne dzieje:p fakt że jeśli mnie pamięć nie myli no to w ostatnich 3 spotkaniach o coś no to jest 3:0 dla Realu ze stosunkiem bramek 10:2.
4:0
2:1
4:1

0

@MarioVeB! Dosłownie i w przenośni :)

2

Ten skrót meczu powinien być wrzucony po godzinie 22 i pod szyldem +18.

2

@Tom0VeB i kornery do grania pod blokiem

2

@Bobo25 dawaj przepowiednie na puchar Hiszpanii i stawiamy dokładnie na odwrót :)

1

@WiernyKibic111 niby tak, tylko że totalny brak tych pieniędzy uniemożliwia Ci nawet zmianę trenera. No to już nie fajne. To kur** kluby w Polsce stać na 2-3 zmiany trenera w sezonie:D

2

@Armandi no nie poleci, sam Deco powiedział że nie ma kasy na żadne transfery a zmiana trenera to też jest transfer..

0

Tymczasem na kortach w Melbourne Magdalena Fręch przegrywa 0:1 w setach po tie-breaku z reprezentantką gospodarzy Darią Saville. Set 1 trwał 76 minut i był okraszony jedną z dotychczas najdłuższych wymian w AO 2024 - 47 uderzeń

0

@Rewolucja123 bo jeszcze były pewnie na to jakieś pieniądze, teraz nie wiem czy na chleb mają

0

@AlwaysBlaugrana hola hola, zawsze można mówić że skupiamy się na pucharze gampera i pre-sezonie ;)

0

@konraden szansę diagnozy po rentgenie są takie same jak tryplet z xavim. Najlepiej to rezonans. U mnie na rentgenie kręgosłup zdrowy. 2 dni później rezonans i się okazuje że mogę nawet na wózku inwalidzkim skończyć także rentgen to sobie można płuc zrobić a nie kręgosłupa

0

@Kamiloza91 balde to póki co tylko biegać potrafi. Zarówno z przodu jak i z tyłu jest tragiczny
A jeśli chodzi o tych co na dzień dzisiejszy nadają się na poważne granie i mówię to na dzień dzisiejszy z piłkarzy dostępnych do gry to są to Gundogan i de Jong. Ewentualnie pedri i araujo. Reszta to poważnie mogą sobie w ea Fc popykac

0

@kuz dodałbym do tego jeszcze polską pato-zime czyli padający deszcz i temperature 0/-1. Szklaneczka na drodze jak ta lala

0

@Kamiloza91 ja też oglądam i będę oglądał. To się pewnie nie zmieni chociaż coraz częściej pojawiają się myśli, że to strata nerwów i czasu. Ale ta patologia jest ze mną od około ćwierć wieku więc ciężko byłoby po prostu nie włączyć meczu Barcelony jeśli jest taka możliwość

0

Jedyny słuszny Pena to agent DEA ścigający Escobara, właśnie leci jakiś dokument na TV4 o Pablo.

0

@DonAndresFCB teoretycznie przy głupocie Xaviego wydaje mi się że bardziej kompromitującą rywalizacją byłaby ta z Madrytem. Z city co śmieszne mogłoby być lepiej pod kątem wyniku bo tam nie graliby zbunkrowani na swojej połowie i czekali na kontry. Jakoś trzeba próbować się pocieszać :D
Xavi ze swoją taktyką w obronie to idealny rywal dla takich ekip jak real które spokojnie mogą oddać rywalowi piłkę i tylko karać ich z kontry

0

@Kamiloza91 a jak człowiek spojrzy w terminarz i widzi że wszystkie mecze z tymi silniejszymi ekipami to są wyjazdy to jest wesoło. My chyba z tych teoretycznie lepszych rywali to u siebie mamy jedynie Villareal. Reszta wszystko wyjazdy. Także zapowiada się niezła batalia o LM

1

@Cobra303 czyli granie wysoko obrona i dawanie hektary miejsca szybkim skrzydłowym ktorzy wystarczy że unikną spalonego to tworzą zagrożenie równoznaczne z pełnymi gaciami nie jest pomysłem trenera ? I granie tak z drużyną która najlepiej czuje się grając z kontry to jest wina kogo ? Kounde ? Swoją genialną taktyką obronną Xavi stworzył Realowi idealne środowisko do strzelania goli.

1

@VegetaPolska takie oczywiste oczywistości to wiedzą nawet niewidomi pacjenci szpitala psychiatrycznego.

1

@Kuba_1 chwila złości i wywalone totalnie, to już trwa tyle czasu że zaraz nawet tej chwili złości nie będzie

1

Musimy wyciągnąć wnioski - jest
Musimy nad tym pracować - jest
Mam wiarę w drużynę i pełne zaufanie prezydenta - jest.
Co po-meczowy tryplet tekstowy jest także można się rozejść :)

0

@Roobo żaden z nich nie jest w zasięgu finansowym skoro klub ledwie jest w stanie zarejestrować roque z kontraktem na poziomie lewego z Lecha Poznań, a tacy gracze jak inigo Martinez są zarejestrowani na tylko 1 sezon. Także nie wiem czy byłyby finanse na Janusza Niedźwiedzia.

1

@TheNekro94 jeszcze to 8 MŚ i niech idzie na emeryturę :) mimo że to gracz z tych, którego ogląda się z przyjemnością to po prostu swoimi osiągnięciami zasłużyłby na to :)

1

@Encore fajna asysta Dembele

0

@Krzysztof1987 rano było około 2.20 a 2.90 na Barcelonę

0

@LM10GOAT a tam takie wróżenie z fusów. Na dzień dzisiejszy jest szansa na tryplet ? Jest, także xavineta leci dalej z tematem

0

Szkoda że tak mało dostali. Żałuję że Realowi się już nie chciało i po prostu nie musieli.

0

Kur*a przecież to wygląda jak mecz 1ligowca z klubem z 4 ligi. Te barbastro to jest aktualnie poziom Barcelony. Od września

0

Już czekam na grill od Kowala. Oby się nie gryzł w język

2

Araujo skwitował swój kolejny "świetny" występ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?