6

Wy się dziwicie że Real wjeżdża w Barcelonie jak w masło ? Jak w ten denny zespół wjeżdżała Antwerpia, Almeria czy inne Granady. Tam nie ma takich indywidualności jak tutaj. Ale tu nawet nie są potrzebne indywidualności, wystarczy ZESPÓŁ, Barcelona go nie ma od bardzo dawna.

0

@Saviola88 to był taki żarcik

0

@Cvzx i potem ich nie zaprezentuje bo tam nie awansują. Ale co będzie miał wymówkę że to przez brak awansu to jego :D

0

Ale kogo ma wpuścić ? Roque którego oszczędza na pre-sezon ? 16 letniego gówniaka z La masii ? Vifon kontuzjowany. Kudłaty z atletico raz na 10 spotkań coś wymyśli. Nie ma kim grać xavineta swojej tiki taki multi super DNA. :D

2

A więc taktyka: na lewej lata gość który ostatnie dobre podanie w pole karne posłał pewnie z pół roku temu. Na prawej biega shark który drybling ma na poziomie osiedlowych graczy z B klasy. I to są ludzie którzy mają coś zrobić na skrzydłach? To lepiej było tam dać obrońców. Pedri w zasadzie Bóg wie gdzie ma grać, jedno podanie top i tyle gościa widać. Gramy tak naprawdę z wyłączonymi trzema mega ważnymi pozycjami z przodu..
Obrona gra wysoko więc żeby stworzyć zagrożenie wystarczy szybko biec w stronę bramki Peni. Geniusz taktyczny w pigułce

1

Brawo Robert, ładnie Ci siadło

0

Najważniejsze że Robert w sytuacji ferrana był jak najdalej od pola karnego i nie dawał innych opcji. Xavi dumny

0

@SelloutCrowd drużyna w budowie tylko nie ma operatora dźwigu

0

Jedno podanie wystarczy przy tak wysoko grającej obronie. Barcelona nie ma takich możliwości bo 99% przeciwko niej gra nisko i na takie podania nie ma możliwość. Do tego dochodzi taktyka miliarda podań a nie szybkiego grania. Także wesoło

0

Ale będzie gwałt.

1

Hahaha ale drugi serwis sztos prizmicia :D

0

@Popitek12 to kto nim jest ?

1

Magda kreczuje, szkoda. Dużo pkt straconych

1

@MesQueUnClub96 no bo to jest taki mister ćwierćfinał

1

@mekston grunt to królewski tytuł :)

0

@MarioVeB! Wiem że mogę i wiem że nie każdy ma 2. Więc tym bardziej puścić Magdę na 1 a na wepchnąć inne trwające spotkanie.
Prędzej ludzie mają E1 niż e2

0

Ale ten Eurosport to są memy transmisyjne. Nie ma jak to dawać na obydwu antenach ten sam mecz bo polskie okno.. niech na 2 dadzą coś innego. Fenomen głupoty

1

@Deviler Audi zdecydowanie, rs 6 Avant to poezja osiągów i wyglądu

1

@DragonxNF ciekawe pytanie, może 3-4 przez te wszystkie lata

0

@Czajka90 coraz ciężej oprzeć się wrażeniu że w innych dobrych klubach takie kontuzje trwają krócej niż się zapowiada, w Barcelonie panuje zawsze optymizm i potem cyk przy zwykłym przeciążeniu 3 miesiące w domu. Ciekawe jak będzie z gavim.

0

@Amidamaru Xavi jest przede wszystkim ze względu na swoją piłkarską karierę i druga najważniejsza sprawa to zarobki. Nie ściągnie się raczej trenera z topu za takie śrubki jak pobiera denzel ze sztabem. A kasa w tym klubie to aktualnie ciężki temat.
@PatrykBarca tylko że za dobre wyglądanie w meczu z Realem nie zdobyli żadnego punktu tak samo jak za żenujący mecz z Girona.

3

@mekston @Kessie mu przerobi jak już nie jednemu i się problem kończy bo te żarówki są prawie nieśmiertelne https://images.app.goo.gl/3gZnq4X8d4pgnU7y7

3

@BorzyKrzys potrzebny był milikowi taki występ jak wczoraj, mam nadzieję że trochę go to odblokuje i zacznie grać na lepszym poziomie skuteczności

0

W sumie taki mecz z osasuna i wynik na styku to idealne warunki żeby połamali pedriego. Albo sam się połamie

0

@LukaszFan tylko że oba "skrzydła" są już po zmianach.

1

@MesQueUnClub96 żeby odpoczął na ewentualny finał, a nie można go zdjąć ?

1

Czyli roque następny mecz w pre-sezonie. Jakoś nie wierzę że zrobi podwójna zmianę i zdejmie robercika.
Najważniejsze że osasuna jest rozwalcowana 1:0 do 67 minuty

0

@pt9 akurat ja się cieszę bo jakoś zawsze gościa lubiłem. Cisza spokój, zero chłop problemów robi i robił. Wychowanek z krwi i kości. Piłkarsko różnie to bywało. Teraz wyjaśnia tych platfusów z drugiej linii :d

0

Vifon może do końca sezonu jechać do faweli bo nasz sztab tego nie ogarnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?