0

@tbas nie wiem czy prędzej nie uwierzyłbym w 0:3 do przerwy

2

@barcelonaLM przypomne że to my im za to płacimy z własnych kieszeni

0

@bart_azz X2 jak w masełko

2

Ja sie tylko zastanawiam czy stwierdzenie że nie zagra w tym roku to mają na myśli 2023 czy już może 2024 ? Ze sztabem Barcelony i podatnością pedriego na kontuzje to za bardzo bym się nie zdziwił

1

@mekston 2 drinki, serial - dzień jak każdy inny ;)

0

@mordini123 Krychowiak i wzmocnić to już ze sobą nie pasuje, gdyby miał przyjść po Sevilli to jeszcze jako wzmocnienie

3

Można wyłączyć. Real ustawia sobie mecz w 1 połowie i w drugiej mogą sobie spokojniej kontrolować wydarzenia boiskowe a Villareal kiepski strasznie

0

@bartoszplucinski to czemu inne kluby takie sparingi wygrywają, city grała kierowcami F1 i sobie potrafią wygrać. Real jedzie do unionu żeby też mecz po prostu zaliczyć i wygrywają. Ale Barcelona może przegrać bo to zwykły towarzyski o nic, wynik w świat nie idzie, kasy za to nie płacą. Zresztą w takim razie można stwierdzić że cały ten sezon to jeden wielki sparing.

0

Paryż ma chyba najszybciejszy atak na świecie

0

Zostawiłem na kilka minut ten mecz i poziom w ligach okręgowych w Polsce dużo gorszy nie jest. Jeden bramkarz wsadza na minę kumpla który daje rywalowi asystę z klepy, a drugi wziął zamach jak na prezydenta i mu nogę urwało ale piłka została przy nim :d

7

Grunt że będą mieli "przewagę" w grze i Xavi w razie porażki powie że byli lepsi i zasłużyli na więcej

1

Myślałem że to jakiś błąd flashscore ale widzę że początek jakich wiele w tym sezonie

0

@Pawel13sz ponoć któraś Puma, tylko nie wiadomo która.

0

@reloaded dzisiaj nie, grupa PSG na dwóch ekranach bo tam przynajmniej wszyscy mają szansę na awans i będzie walka

0

@MesQueUnClub96 pewnie za PiSu byli lepsi także wina Tuska

0

@Vekk łatwiej grać w City niż jeździć taką taczką jaką jest Mercedes od 2 lat

0

@NeroTFP1 hit roku poznaliśmy 12 grudnia

0

@Culers zależy od wyniku meczu:)

1

@NeroTFP1 jak na pastwisko to odesłać inpostem do quique setiena

2

2-3 podania i byli 2v1 w naszym polu karnym. Można też szybko pograć ale w Barcelonie najważniejsze jest slow motion miliona podań

1

@Matix90 zamiast winko do obiadu to widzę że lapcio jedzie z cwiarteczkami do śniadania

1

@P33ck no poszedł grubo, a ostatnio odswiezalem sobie wszystkie maxy osy. Co jeden to lepszy :)

1

@lucas/catalan Audi, zwłaszcza model RS6 z 2020. Absolutny gigachad z wyglądu i kultury jazdy no i osiągów.

10

@Luciano99 to będzie hit na Viva Polska czy inne MTV. Jutro rano zgłosimy do udziału w kategorii klip oraz przekaz dekady.

1

@esem91 w instrybutor nie szczel

4

@DonCarletto a @Sauron @Sau_Ron i @sauronek są w ambasadzie Mordoru do @Sulimo można doliczyć króla @Aragorn33 i @Gandalf55

1

@JimMorrisonFCB tu zaraz będą ambasady wszystkich państw tylko nie Polski:)

1

@Tomala15 ja też ćwiczenia, basen, pas usztywniający, jak najmniej siedzenia na czterech literach i takie tam. Łącznie z pracą niedługo zabraknie mi doby żeby wszystko ogarnąć :)

5

@barcelonaLM przemęczony i tak wcześnie nie wstaje

2

@Tomala15 piszą o ucisku między kręgami, czyli zapewne problem z dyskami na odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Nic przyjemnego sam mam problemy z dyskiem L5 który mega mi uciska i jestem na pograniczu operacji. Tylko że mnie miałoby to wykluczyć na 3-4 miesiące z pracy.
Co do samego bólu, to nie życzę nikomu. Ja pod koniec października miałem problemu żeby przejść 4-5 metrów do toalety. Nie wspominając jakie problemy człowiek mial tam.. bez kul ciężko było w ogóle mi się poruszać także coś o tym wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?