budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gość ma statystyki lepsze niż pewnie 95% innych piłkarzy świata aktualnie, jeśli nie 99% . A ma 20 lat i dopiero co wpadł do nowego klubu. Trochę obala mit Aklimatyzacji. Przecholerny kozak
4
Aż poprosił kibiców o wybaczenie:D
2
@Comfortable_ znajomy nam ostatnio widok :)
0
Ładnie młody huknął, a jednak bramkarz dużo pomógł
0
Joselu to jest ale crack.
0
@matirix20 jeszcze bym dorzucił Oriola i Raphinie albo Rekina. Odwiózł pod Santiago bernabeu i wysyłał paczki świąteczne:D
4
@Comentateiro i to przed przerwą
0
Arsenal tryb gigachad 4:0 w 28 minut
0
@La Pulgaa Arsenal Lens prawdopodobnie
0
@Zimny tak naprawdę to wszystko: Viaplay, eleven, c+ i polsaty premium
2
Mecz do oglądania top, zwłaszcza jak się za bardzo nikomu nie kibicuje. Tak naprawdę wynik może iść w każdą stronę w końcówce
0
Galata jest piękna
0
Onana dzisiaj wylosował dzień placka
0
A Jarek ma wywalone jaja, wstał i poszedł pieluchę zmienić
0
@partymaker galata z manu powinno być ciekawie
a o 21 to chyba warto jedynie spojrzeć na grupe Arsenalu gdzie wszyscy maja szanse aby wyjść
0
@dj on dostał chyba kontrakt 3+1 także jeszcze przyszły sezon może sobie posiedzieć w Barcelonie
0
@Rewolucja123 Kylian uratował nam tyłki w 98 minucie :D dawno takiego farta nie miałem :)
3
fenomenalne po raz kolejny rozegranie rzutu rożnego, to po kiego grzyba idą obrońcy w pole karne jak oni z rogu na środek boiska rozgrywają ?
0
de jong z pedrim już widać że polecą wszystko od deski do deski żeby znowu wypaść z kontuzją
10
no i to tyle, śmierdzi jakimś urazem i pauzą miedzy 2-16 tygodni
0
piknie Robert piknie, przeważnie w polu karnym rywala jest tyle wolnego miejsca i czasu że można się zdrzemnąć zamiast jak najszybciej strzelać
0
rewelacyjny placek za 60 baniek z leeds
tylko barcelona jest w stanie kupowac za takie pieniadze takie miernoty
0
Raphinia wg Stanowskiego to powinien być "dryblingowe zero"
0
Lipsk się bawi w Manchesterze, Xavi Simons kolejny udział przy golu (asysta)
0
czyli czas na pudrowanie trupa ? dawno nie było to grane
0
De jong schodzi do obrońców rozgrywać i nie ma z kim bo jest 0 ruchu. wszyscy stoja i patrza jak szpaki w piz..
3
@Popitek12 zależy
0
@lukas992 ja też nie jestem zwolennikiem dominacji, i nie chce żeby takie sezony się powtarzały ale w Singapurze już było wiadomo kto wygra ten sezon i po prostu jak już i tak był to sezon dominacji Maxa to szkoda że nie udało się stanąć na podium we wszystkich wyścigach + sprintach. tylko z tego powodu lekko mi żal
ja najchętniej zobaczyłbym 4-5 kierowców bijących się o zwycięstwa
2
@M_Kos gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem
gdybym wiedział że się przewrócę, to bym się położył
gdybanie jest warte tyle co zeszłoroczny śnieg
34
@M_Kos chyba po Enrique