0

Gość ma statystyki lepsze niż pewnie 95% innych piłkarzy świata aktualnie, jeśli nie 99% . A ma 20 lat i dopiero co wpadł do nowego klubu. Trochę obala mit Aklimatyzacji. Przecholerny kozak

4

Aż poprosił kibiców o wybaczenie:D

2

@Comfortable_ znajomy nam ostatnio widok :)

0

Ładnie młody huknął, a jednak bramkarz dużo pomógł

0

Joselu to jest ale crack.

0

@matirix20 jeszcze bym dorzucił Oriola i Raphinie albo Rekina. Odwiózł pod Santiago bernabeu i wysyłał paczki świąteczne:D

4

@Comentateiro i to przed przerwą

0

Arsenal tryb gigachad 4:0 w 28 minut

0

@La Pulgaa Arsenal Lens prawdopodobnie

0

@Zimny tak naprawdę to wszystko: Viaplay, eleven, c+ i polsaty premium

2

Mecz do oglądania top, zwłaszcza jak się za bardzo nikomu nie kibicuje. Tak naprawdę wynik może iść w każdą stronę w końcówce

0

Galata jest piękna

0

Onana dzisiaj wylosował dzień placka

0

A Jarek ma wywalone jaja, wstał i poszedł pieluchę zmienić

0

@partymaker galata z manu powinno być ciekawie
a o 21 to chyba warto jedynie spojrzeć na grupe Arsenalu gdzie wszyscy maja szanse aby wyjść

0

@dj on dostał chyba kontrakt 3+1 także jeszcze przyszły sezon może sobie posiedzieć w Barcelonie

0

@Rewolucja123 Kylian uratował nam tyłki w 98 minucie :D dawno takiego farta nie miałem :)

3

fenomenalne po raz kolejny rozegranie rzutu rożnego, to po kiego grzyba idą obrońcy w pole karne jak oni z rogu na środek boiska rozgrywają ?

0

de jong z pedrim już widać że polecą wszystko od deski do deski żeby znowu wypaść z kontuzją

10

no i to tyle, śmierdzi jakimś urazem i pauzą miedzy 2-16 tygodni

0

piknie Robert piknie, przeważnie w polu karnym rywala jest tyle wolnego miejsca i czasu że można się zdrzemnąć zamiast jak najszybciej strzelać

0

rewelacyjny placek za 60 baniek z leeds
tylko barcelona jest w stanie kupowac za takie pieniadze takie miernoty

0

Raphinia wg Stanowskiego to powinien być "dryblingowe zero"

0

Lipsk się bawi w Manchesterze, Xavi Simons kolejny udział przy golu (asysta)

0

czyli czas na pudrowanie trupa ? dawno nie było to grane

0

De jong schodzi do obrońców rozgrywać i nie ma z kim bo jest 0 ruchu. wszyscy stoja i patrza jak szpaki w piz..

3

@Popitek12 zależy

0

@lukas992 ja też nie jestem zwolennikiem dominacji, i nie chce żeby takie sezony się powtarzały ale w Singapurze już było wiadomo kto wygra ten sezon i po prostu jak już i tak był to sezon dominacji Maxa to szkoda że nie udało się stanąć na podium we wszystkich wyścigach + sprintach. tylko z tego powodu lekko mi żal
ja najchętniej zobaczyłbym 4-5 kierowców bijących się o zwycięstwa

2

@M_Kos gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem
gdybym wiedział że się przewrócę, to bym się położył

gdybanie jest warte tyle co zeszłoroczny śnieg

34

@M_Kos chyba po Enrique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?