3

Ten krótki cross z backhandu w wykonaniu Gasqueta to miód dla oczu @Colon @mekston

3

@escarabajo zupa gulaszowa z thermomixu

1

@mekston @Colon już teraz pójdzie gładko. Widać to po pierwszych punktach drugiego seta

0

@Colon stan backhand top1

0

Szkoda że Richard nie jest młodszy bo byłby potencjał na długi i wyrównany mecz

0

@Colon zwłaszcza jeśli robi się to w taki sposób jak Gasquet, wawrinka czy Roger. Maestria

1

Obejrzany ten mini serial poboczny domu z papieru: Berlin ?
Połknąłem go dzisiaj i dało się to obejrzeć. Fajne bo krótkie

1

@takisobiektos i to wszystko praktycznie bez wyskoku

0

@esem91 przeszła kobiecy futbol w 2023

1

@Arden Pol po wojaku

0

@arasz1819 Real nie grał wybitnie bo nie musiał, zagrali tak jak chcieli oddali piłkę Barcelonie i tylko czekali na możliwość rzucenia piłki za linię obrony. Im nic więcej nie było potrzebne do wygrania. Tylko trochę cierpliwości. Cwiakala fajnie w zasadzie mówił dzisiaj w swoim odcinku że Real wczoraj wyglądał że nawet gdyby Barcelona objęła prowadzenie to oni spokojnie dokonaliby remontady. Przeciwko Barcelonie tak grającej od dawna najlepszym sposobem jest oddanie jej piłki bo w tempie żółwia nie potrafią nikogo zaskoczyć i czekać na konterki. Nic prostszego

0

@Kamiloza91 wszystko zależy od zapisków w umowie ale przeważnie jest to coś w stylu wypłacicie mi 50% sumy którą mogłem zarobić pracując do końca kontraktu to wtedy mnie wywalcie. Wszyscy się zabezpieczają na takie możliwości. Jeśli wierzyć źródłom no to denzelek ma kontrakt do czerwca 2025 na poziomie 9mln brutto za sezon czyli powiedzmy jakieś 14 mln od dzisiaj do końca kontraktu. Zakładamy że będzie chciał 50% bo tyle zapisali w umowie no i robi się jakaś tam kwota. Teraz trener który przyjdzie jako nowy no to tak samo jak piłkarz dostaję jakąś premie za "podpis" , a jeśli dodatkowo ten trener gdzieś pracuje no to trzeba doliczyć koszty rozwiązania umowy z tamtym klubem itp. także biorąc pod uwagę pustą sakiewkę Barcelony można co najwyżej Xaviego zmienić na sprzątaczkę albo woźnego ze stadionu
I najważniejsze jest to że nawet gdyby Barcelona dałaby radę w jakiś magiczny sposób spłodzić pieniądze no to i tak blokuje to ffp. Także adios amigos, denzel zostaje z nami i wcale się nie zdziwię jeśli do końca kontraktu

0

@HighestInTheRoom przysługuje Ci urlop zgodny z przepisami za te dwa miesiące

0

@FcPortoFan1999 jest delikatna różnica w doświadczeniu i warsztacie trenerskim tych panów, ale wręcz kosmetyczna

0

@TR3YWAY a po co ma mieć trudniej? Im łatwiej tym przyjemniej

2

Hubert solidnie, bez straty seta. 2 runda równiez zawodnik z kwalifikacji ale dzisiaj puknął bez mydła shapovalova więc coś tam potrafi popykac. Mimo wszystko ta 4 runda przy tej drabince to must have

0

@MateS chyba nie bo byłoby słychać tylko pikanie, a jednak pisząc można kilka słów zmienić. Mówiąc w emocjach to na La rambli za wielu nie zostałoby bez bana

2

@Colin94 Scrabble

0

@MarioVeB! Kurde to były złote czasy babskiego tenisa który oglądałem, czasy Davenport, hingis.. Justin henin, kim clijsters, siostry Williams.. nawet sharapova, ivanovic, jankovic.

0

@Azi może się gdzieś tam wymknęło, a co? Chcesz nr? Jeszcze mam nr do Basi jak coś

0

@gumaz oczywiście, w środku

0

@Kitek1640 masaż, rehabilitacja, oglądanie AO i bieżące sprawy ramblowe

1

@Pawel13sz najlepszy w tym fake jest to że dla nas nie byłoby żadnego zdziwienia gdyby tak powiedział i przy każdej takiej wstawce z Denzelem trzeba dodać że to parodia albo koloryzowane :D

1

0

@Tomek54321 Fabregas jakiś klub chyba we Włoszech na chwilę przejął więc powoli idzie w trenerkę :D wystarczy połączyć kropki

0

@Marcelinho99 nie dajmy się zwariować myślę że gdyby stan finansów był jakikolwiek przyzwoity to Xavi już dawno nie trenował by Barcy. Może oficjalnie nie został by kopnięty w poślady tylko delikatnie sam miałby zrezygnować żeby trochę wizerunkowo było lepiej dla niego i jego piłkarskiej legendy. Niestety kasa rządzi wszystkim na każdej płaszczyźnie

1

@lucca87 generalnie jak się jest w formie to chyba nie ma większego znaczenia gdzie się skacze. Teoretycznie skocznie w Wiśle też znamy lepiej od wszystkich innych jednak wczoraj ani w sobotę nic to nie znaczyło. Okej można powiedzieć że warunki nie pomogły ale pamiętam czasy Stocha w formie czy Małysza ahonena i innych wielkich że nie ważne jakie były warunki po prostu oddawali skok który dawał im czołówkę
Przenieś to na piłkę nożną i Barcelonę. Drużyna gra dennie i nie potrafi z nikim zagrać dobrze nie ważne czy naprzeciwko postawisz Real Madryt, Almerie, Antwerpię czy Barbastro

0

2

Magdalena Fręch awansuje do 2 rundy AO. Niezły bój z Saville. Ponad 3 godziny naprawdę fajnego spotkania do oglądania

0

@MesQueUnClub_87 nie obrażając Matiza, jednak piękno gry Barcelony przypomina mi przepiękny wygląd i przyjemność z jazdy Fiatem Multiplą, co jest jeszcze gorsze ? Multiplą miała jeden plus..ten na akumulatorze, gra Barcy pod wodzą Xaviego od X czasu nie ma plusa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?