budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisek zagrać na zero z tyłu nabiera nowego sensu, dbasz o zero u siebie i rywala
1
@pt9 no to policja, niech go chociaż odwiedzą i postraszą. Jak nic to nie da i masz AC to zrób ze swojego. Taka sytuacja że bez dowodów świadków albo uczciwości sprawcy ciężko może być coś od niego wywalczyć. Chyba że wystraszy się ewentualnej policji. Warto wtedy nagadac mu coś w stylu że jak sam się z Tobą nie dogada to masz świadka który widział zdarzenie i pójdziesz na policję. A w razie jak się nie wystraszy to idź ale bez świadka:D
0
Pena by tam nie wyszedł za cholerę
0
@pt9 namierz firmę w Googlach i się tam wybierz jak jest blisko
1
Jest piłeczka i grają chłopaki, niech się zakwalifikują do LK na przyszły sezon to jakaś Legia zmiecie ich z planszy albo inny Śląsk
1
@MesQueUnClub96 ja tylko z Mozilli na La Bamba wchodzę, resztę ogarniam w Chrome
1
@MesQueUnClub96 chrome ? Mam to samo w google chrome, korzystam z Mozilli teraz i jest spoko
5
@Firestone słaby jest bo wygrał tylko potrójną koronę z Bayernem i nie wyszło mu w repce, Xavi za to stworzył najlepszego w historii samograja w Katarze, gdyby do dzisiaj tam trenował to pewnie zjechaliby City w KMS grając w 8
0
@MateuszGotowka99 być może jak mu ktoś powie że ma opróżnić gacie i odkleić się od linii bramkowej
0
Ciekawi mnie o co chodzi z tym roque, chłopak przyszedł praktycznie miesiąc temu i zagrał łącznie 80 minut. Okej, nie porywał ale co się musi stać żeby w takiej sytuacji jak dzisiaj wszedł on za ofensywnego zawodnika który musi opuścić boisko.
Edit a z pedrim chyba też coś nie tak, w sumie już ponad miesiąc był zdrowy więc czas na niego;(
2
Ferran kontuzja. Haha tam zaraz naprawdę nie będzie miał kto grać. To chyba nie jest normalne
1
Jedyną nadzieją jaką miałem na dzisiejszy mecz była zmiana tego placka w bramce kosztem któregoś młodego. Nie wierzę że którykolwiek mógłby zagrać gorzej
0
@Luciano99 tytuł jest nasz ! jazda z kur..kami
1
@Katalończyk 99 spoko, wstaję wcześniej. Kawa będzie czekać
0
Bezpiecznie czy namierzają?
1
@tristan87 gonty dachowe
0
@sidi12843 nie każdy trener nadaje się na selekcjonera i na odwrót. Na pewno Bayern Flicka był mocny fizycznie a wydaje się że to w pierwszej kolejności trzeba poprawić w Barcelonie.
0
@AmigoBlancos mój rekord to chyba 1 mecz Chelsea kilka lat do tyłu uwalili mi kupon na prawie 6k
2
@Gaz jaką analogiczna ? Przegrywane były takie mecze w lidze za Valverde? Przestańcie mu umniejszać bo to nawet śmieszne nie jest. Valverde wywalili kiedy drużyna była liderem La Liga a jakoś dzisiaj drużyna liderem nie jest i w przeciągu najbliższych tygodni nie będą w stanie nim być choćby się zesrali
0
No o to 4 miejsce są nasi w stanie powalczyć. Ale też trzeba oglądać się na Japończyków bo różnica jest mała.
3
@FcPortoFan1999 nie ma bo tam same przegrywy się przyplątały, miałem nadzieję na Thiema ale niestety kontuzja go zniszczyła
1
@barcelonaLM ten finał zvereva to był dopiero kabaret. I te serwisy na poziomie 100-120 km/h z pełnymi gaciami :d
0
@RivaldoVitorBorba siła uderzeń niekonieczne bierze się z budowy mięśni czy wkładanej owej siły w uderzenie. Wielka rolę odgrywa szybkość uderzenia i techniką prowadzenia rakiety przez nadgarstek. Żeby generował szybkie, mocne uderzenia nie musisz mieć muskulatury.
0
Med w 2 z 3 finałów w Australii prowadził 2:0 w setach i nie wygrał ani razu. Ciekawe co tam u Rosjanina w głowie musi się odgrywać. Może lepiej dla jego psychiki żeby tu do finału nie dochodził
0
Takie powinny być finały. Piękny powrót Włocha
0
Meczycho panowie grają fajne, szybkie tempo wymian. Ale jak tak sobie przypomnę finał z 2012 roku i walke na noże między rafą i novakiem przez 6 godzin to przecież to dopiero był kosmos. To bylo coś absurdalnie nieosiągalnego dla innych tenisistów żeby wspiąć się na takie wyżyny przygotowania fizycznego.
0
Ale gem niewykorzystanych szans sinnera. Fatalne wybory taktyczne ale mimo wszystko ma piłkę setową
I mamy to 5 set staje się faktem, ciekawe czy Med ma już flashbacki z 2022.. nieźle tam w głowie będzie się działo
1
No i fajnie bo nie chciałem oglądać kolejnego finału w jedną stronę z szybkim 3:0. A tak kto wie, może będzie 5 setów
0
Ale Włoch dostaje baty. Miałem nadzieję na fajny wyrównany mecz. A tu jak nie stanie się nic dziwnego to przed południem będzie po zawodach
1
@Arden hajsiwo