4

@draxidox najważniejsze że barierki spełniają swoją główną rolę użytkowania :)
@bartekvisca w sumie przynoszą bo wczoraj jadąc do domu widziałem że sąsiad kilka domów obok u mnie startuje a że jest akurat normalny i ma zbliżone poglądy do moich no to wiem na kogo oddam głos. a gdzieś mi umknęło że startuje. także pewnie jakieś tam korzyści mają. ale wiadomo że najważniejsze jest miejsce takiej reklamy a nie ich ilość. lepiej 10 a w dobrych miejscach niż 1000 na wypizdowach

0

@Encore teraz już presja kibiców da o sobie trochę znać zwłaszcza eternal może być zagadką. finał mouz - spirit chetnie by sie zobaczyło

0

@FcPortoFan1999 nie powiedziałem że wbiją tylko że bliżej mi do takiej tezy niż do ich upadku

6

@Criss18Barca ale to było pewniakiem i sam stanowski o tym mówił że duża ilość osób pierwsze tygodnie będzie dużo oglądać aby zobaczyć co i jak tu będzie wyglądać a nie wszyscy później zostaną. zrobili wokół tego hałas i jak najbardziej wyszło im to na plus. jeśli nie popełnią jakiegoś błędu który mocno wpłynie na opinie publiczną no to wątpię że tak jak mówisz za rok będzie po projekcie.
bliżej mi do zdania że za rok może być 2mln subów

0

@FcPortoFan1999 szybko poszło

1

@Comentateiro nie powinni zmieniać z uwagi na to że to za poważny klub aby zmieniać sobie decyzję jak wiatr zawieje, to nie tam jakaś elana toruń czy inny ruch zdzieszowice tylko klub o wielkiej marce i uważam że nie wypada aby po takich słowach oficjalnie przez Xaviego wygłoszonych miałby zostać

0

@tristan87 szczerze to do tede jakoś sie w miare przekonałem. na początku byłem do niego zniechęcony nie wiem w sumie przez co ale idzie go znieść jak dla mnie :)

0

@tristan87 kurde niby mnie nie irytuje bo te niedzielne wieczorne miłosne programy też lubie posłuchać i moim zdaniem fajnie im to w miare wychodzi ale w tych porankach jakoś tak mnie zamulają.
najlepszy jest stano z wargą i te z izą mi najbardziej podchodzą

0

@tristan87 ten z wargą słucham, z moniką czasami odpuszczam po kilku chwilach.

2

@Lukikiki zdecydowanie tak
@Mixtape słabe bo słabe ale po prostu piwa tyle powinny mieć tylko że u nas są traktowane jako "siki" i przez to mamy wszystkie 5% i więcej

0

@Trojanek23 presja, gospodarcze, militarne (chociaż w te tematy to raczej się wdrażam), godziny 0 jak ta teraz z ziemkiewiczem i większość poranków
chociaż ta premierowa presja z wiolką była średnia, wczorajsza z lotkiem już dużo lepsza. mniej sztywno było

0

@reloaded nie jestem warszawiakiem ale gdzieś w jakimś chyba podcaście na youtubie coś mówili że ma około 60 %. nie wiem czy to prawda ale tak coś mi się o uszy obiło

0

@Barcasub jeszcze navi w pape i będzie git. jakoś też ich nie lubię oglądać

1

Kiepsko VP na Anubisie, zwłaszcza że to bardziej mapa tt..

0

@reloaded raczej nie, w sondażach Trzaskowski zdecydowanie prowadzi

0

@Encore czyli wypisz wymaluj polski polityk

2

@MesQueUnClub96 chyba brutto

1

@MysticCat zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe

0

@jedrek7000 jak finanse pozwolą :P

20

@Kgorecki2500 akurat nie ma wyjazdu do Olsztyna czy innego Elbląga więc może skoczyć do przyjaznych ziomków poczytać co mu uszykują na kartkach

4

Fernando odniósł się do nałożonej na niego kary która wzbudza bardzo wiele kontrowersji:
“Jestem trochę zaskoczony karą pod koniec wyścigu, która dotyczy tego, jak powinniśmy dojeżdżać do zakrętów i prowadzić bolidy. W żadnym momencie nie chcemy zrobić nic złego przy tych prędkościach. Wierzę, że gdyby przy tym zakręcie nie znajdował się żwir, czy w każdym innym zakręcie na świecie nawet nie byłoby śledztwa. Jestem w #F1 od ponad 20 lat i mam za sobą epickie pojedynki, jak Imola 2005/2006 czy Brazylia 2023. Zmieniasz linie, poświęcasz prędkość na wejściu aby mieć lepsze wyjście, bo to część motorsportu. Nigdy nie jedziemy na 100% w każdym zakręcie. Oszczędzamy paliwo, opony, hamulce więc kara za to, że nie każde okrążenie jechałem tak samo jest ciut zaskakująca. Musimy ją przyjąć i myśleć już o Japonii…”

@mekston @lucas/catalan @Kessie @MichuZ44 i reszta "oponiarzy"

0

@Comentateiro to koniec, kraj się może nie pozbierać po takim ciosie

0

@tristan87 @FcPortoFan1999 o co chodzi z tym piechotą ? gdzieś mi to umknęło widocznie że nie jestem w temacie

1

@MichuZ44 oczywiście więc dlatego dla mnie ten przepis powinien zniknąć i jednak w takiej sytuacji wyścig kończymy z tym że George np wyścigu nie może mieć zaliczonego i tyle

4

@MichuZ44 tak sie nad tym zastanawiając no to nie wiem czy po czesci nie miał racji russell z czerwona flaga no bo widocznosc przez kurz była tam bardzo słaba no i george stał w poprzek. wyobrażasz sobie gdyby ktoś tam z ponad 200 km/h wjechał w russella ? ochrona ciała od spodu auta nie jest taka dobra jak z innych stron co mówili w studiu po wyścigu że z tego powodu to byłaby jak najbardziej zrozumiała decyzja i gdyby do końca było więcej jak 1 okrążenie to czerwona flaga na 95% musiałaby się pojawić

0

@mekston no tak w Arabii porąbało mi się :P ale myśle że wszyscy wiedzą o jaką sytuację chodzi

1

@P33ck Sławek na selekcjonera. Widzę to oczami wyobraźni

7

@lucas/catalan no to pokazuje jak bardzo ten sport się zmienia. 15 lat temu nie byłoby nawet tematu że to Alonso coś tam zwolnił. Trochę mi się przypomniała sytuacja z singapuru 2021 i oddawanej pozycji przez maxa dla Lewisa. Okej rozumiem że to też są tylko ludzie i mogą popełniać błędy jak każdy ale kurde jeśli facet przed Tobą hamuje to albo też hamujesz albo go wyprzedzasz. Ponoć jeżdżą tak najwybitniejsi kierowcy na świecie no to niech to pokażą a nie tłumaczenia że on tu 1 raz zwolnił na 58 okrążeń. No to ja się pytam skoro powodem kary było to że Alonso na 1 okrążeniu w tym miejscu miał zamknięta przepustnice i wtedy Russell się wyćpnął no to gdyby russela za nim nie było i nikomu nic by się nie stało to też powinni mu dać taką karę?

1

@Mario96w to zależy od Biedronki. Mam 4 w promieniu 4-5km od domu i wracając z pracy do niego praktycznie do każdej mi "po drodze". Jednak jeżdżę tylko do jednej którą postawił 2-3 lata temu facet co ma hotel i zrobił ją na tyle wielką że nie ma totalnie problemu ze stojącymi paletami między alejkami (co nie oznacza że takie palety czasami gdzieś nie stoją, ale to raczej 1-2 na cały sklep a nie 1-2 między każdymi regałami). W pozostałych jest to faktycznie tragedia i jak niedawno byłem w jednej to był problem przejechac z tym plastikowym koszykiem a co dopiero byłoby z wózkiem. No ale skoro powierzchnia jest niewiele większa niż Dino a asortymentu 3x tyle no to co się dziwić.

0

@lucas/catalan nie no wygląda to na po prostu nieudany weekend z awariami w samochodach. Podobno Perez też miał uszkodzony samochód. Faktycznie po 2 zmianie opon jego tempo obłędnie spadło względem Ferrari. Nie mówił bym o końcu dominacji po 1 słabszym wyścigu który równie dobrze max mógłby wygrać gdyby nie te hamulce. Trzeba by to potwierdzić e kilku wyścigach ale na pewno nie w jednym czy nawet dwóch. Co do kontraktów no to nie ma takiego którego nie da się rozwiązać. Tak jest w każdym sporcie i chyba ogólnie dziedzinie życia. Co do silników 2026 to tez jeszcze bym się wstrzymał z osądem że RB ma problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?