0

Urwa w końcu. Byle bez wylewów z tyłu i dokręcać tą śrubę

0

Bernardo i łydka do zmiany na już bo ich nie ma na boisku. Tzn nie ma z nich pożytku

0

No ni cholery mam nadzieję że się mylę ale City za cholerę dzisiaj nie strzeli nic

0

@sewciu50 kasuję się jeśli dzisiaj kartki nie złapie

15

Taki typowy mecz w którym real nie straci bramki nie wiadomo jakim cudem xd

3

Nacho kozak teraz niezły

0

@MesQueUnClub96 wczoraj też wielu było spokojnych przed meczem xd City dzisiaj strasznie niemrawe jak na swoje standardy

0

Ale się śmiesznie słyszy komentatora krzyczącego "odegord" xd

2

Mam wrażenie że się City jakiś dusi dzisiaj na boisku. Brakuje luzu jaki przeważnie pokazują

0

@Hajny fajnie, akcje w dwie strony jedni i drudzy mogli już mieć spokojnie po golu

2

Czemu Kevin znowu w lunina jak można cofnąć na 10 metr. 2 raz zła decyzja

0

@MesQueUnClub96 początek tego a tamtego meczu w wykonaniu City to jakby 2 inne zespoły grały. Wiadomo początek meczu ale teoretycznie jest to najlepszy układ dla Realu

0

Real ma swoje 1:0 mogę lekko się cofnąć i czekać na kontry. W to im graj

1

Real prowadzi, nieźle grają. City jakiś taki stojanov

2

@Pawel13sz po konferencji Verattiego

0

@DLFCB dogrzewa opony jak w F1

1

@MesQueUnClub96 wiadomo, szyderka lekka. Mnie się to podoba

0

W tym City to będzie miał kto bronić w ogóle ? Pep all in do przodu

1

@P33ck wydaje mi się że ucichło przez sytuację ekonomiczną. Zwróćmy uwagę że po ogłoszeniu decyzji Xaviego o odejściu był wysyp nazwisk jak Flick który już w sumie szuka domu w Barcelonie, de zerbi z Brighton. A teraz zostaje tylko Xavi albo Marquez. Może poszedł jakiś przeciek albo coś że na nikogo innego nie ma co liczyć przed brak kasy. Jak najbardziej jest to logiczne biorąc pod uwagę ekonomię klubu która jest godna pożałowania

0

@QQL5 jeśli byłaby szansa do powrotu 1:1 to tak ale jeśli chyba teraz jest 1:4 no to sprzedając za 60 możesz wydać 15. Ciężko o klasowego piłkarza w takim budżecie. A teraz sporo kasy Barcelonie przeszło koło nosa bo brak awansu na KMS i do 1/2 to chyba razem około 60 mln mniej.

0

@szela1899 może i ochoty nie ma i będzie się ciężko oglądać mecze o pietruszkę ale kibicem się jest a nie bywa.

1

@WiernyKibicToJa jesteśmy jeśli będziemy w top4 ligi, z tego co się orientuję będą 32 kluby w jednej tabeli podzielone jakby na 4 koszyki i każda drużyn zagra z dwoma rywalami z każdego "koszyka". Czyli będzie jakby 8 spotkań. 8 czołowych drużyn ma awans do 1/8 a kolejne 16 ma taki dodatkowy playoff o awans do 1/8.
Przynajmniej tak to w FM wygląda:D

0

@Bilon87 dzisiejszy awans Realu byłby tutaj gwoździem do trumny. Nie tylko tutaj w zasadzie, dla wszystkich sympatyzujących z Barcą. Nie ma się co oszukiwać jeśli City dzisiaj awansuje a daj Bóg żeby udało im się zdmuchnąć real z planszy no to taki delikatny zakrzywiony uśmiech się pokaże:p

1

@Mixtape to jest ogromna strata ekonomiczna ale na to pracowały drużyny przez ostatnie 4 albo 5 sezonów. Barcelona kiepsko szła w kierunku tego turnieju

0

@Saviola88 mówisz o tym rzucie wolnym ? Tam chyba byłby spalony w przypadku gola. Że gola nie było to nie było varu i rzut rożny

0

@Sysia11 no i co to za argument ? Dembele grał w rennes,Dortmundzie a potem w Barcelonie. To żaden argument
A lucho chyba identyfikuje się jako cule

0

@Reviven ja nawet nie mówię i nigdy chyba nie mówiłem że on ma być następcą Busquetsa bo to po pierwsze piłkarz którego chyba nie da się zastąpić 1/1. Ogólnie jego wpływ na grę w linii pomocy jest po prostu kiepski, znikomy wręcz. A jak już grasz w fazie obronnej to nie musisz być SPD żeby agresywnie bez kupy w majtkach doskoczyć do rywala i mu trochę utrudniać grę. A ile ostatnio widzieliśmy shotow kiedy ma na to wywalone? Wystarczająco dużo

5

@Rust_Cohle wszyscy jadą po tym Dembele że nie wiadomo jak się zachowywał oto, a co miał płakać bo drużyna w której gra okazała się lepsza i awansowała dalej ? Już to mówiłem to żaden wychowanek czy gość identyfikujący się z Barcelona na wszystkie sposoby. Jakoś euforia radości Luisa Enrique po awansie przeszła tutaj bez spiny. A ten gość dla Barcy grał, trenował zdobył tryplet, z nim za sterami dokonali największej remontady w historii LM. I żeby nie było bo do Enrique też nie mam pretensji, po prostu to jest zamknięty etap ale podejście La bamby jest takie że Dembele powinien strzelić swojaka, próbować Wszystkiego żeby Barca awansowała a jeśli mu się to nie uda powinien wyjść zaryczany na środek boiska z batem i kazać się linczować

0

Co do wyprzedaży La bambowej to tego araujo jednak bym zostawił. Pokazał już nieraz że potrafi bronić i wyłączyć z gry najlepszych rywali jak np męczennika czy nawet kyliana w 1 meczu. Wiadomo że nie zawsze zagra mega dobrze i wpadki będą i są zwłaszcza ta wczorajsza jest cholernie boląca. Ale De Jong jest naprawdę do odstrzału zwłaszcza że gość kosi taki hajs że budżet beczy a totalnie nic nie daje na silniejszych rywali. Jest poprostu zwykłym kręcącym się w kółko bez sensu przeciętniakiem. Na ligowych rywali typu cadiz czy getafe drużyna nie może mieć gracza z taką pensją jeśli w poważnych starciach znika. I to nie efekt wczorajszego meczu. Wydaje się że tak jest od początku jego grania w tym klubie. Tu nie ma finansów na to żeby gość koszący 40 baniek czy ile tam był chwalony tylko za to że utrzymał dobrze piłkę przeciwko rywalom z niższej półki.

0

@mientusek1407 ale nadal największe szanse spośród wszystkich miał on dojścia do piłki także cały czas sytuacja jasna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?