budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Visca_barca lubiłem zawsze Schalke i duisburg.
1
@FcPortoFan1999 szkoda, ale ostatecznie ten finał to i tak fajne osiągnięcie.
1
@MesQueUnClub96 to jest minus i plus tej ligi że tu każdy może ograć każdego nieważne kto w jakiej jest dyspozycji. Minus to śmieszny wyścig żółwi po tytuł a plus to to że mamy walkę do końca. Dzisiaj jeszcze Śląsk dostaje na łeb z legią i bawimy się dalej. A czołówka jest nieźle ściśnięta. Jedynie na przynajmniej następną kolejkę Jaga zapewniła sobie spokój i lidera.
0
@FcPortoFan1999 i chyba będą. Oglądam polską ligę ponad 20 lat (fakt że nie namiętnie tylko raczej z nudow albo jak są hity) i nie ma sezonu w którym Cię nie zaskoczy cokolwiek. Granice absurdu są tutaj regularnie wypychane dalej
0
@SeWo77 a czy ja napisałem że tak powiedziałeś? Zadałem tylko pytanie czy jest to słuszne. I ja to potwierdzam bo nie uważam jej za piękność ale wywalone mam na to, jakby nie mój problem
1
@FcPortoFan1999 odpuściłem kilka minut bo odpaliłem zobaczyć potężne united a tu taki klops xd Lech jest tak niesamowicie słaby :(
0
@Sulimo też jestem kibicem Lecha ale tu spokojnie mogła być czerwona.
0
@SeWo77 pod względem urody może być nawet niesklasyfikowana, to nie ma żadnego znaczenia. Tu nie ma złotych balonów jak w Fifie że ta popularność ma znaczenie a pewnie na popularność wśród kobiet wpływa również uroda. Ale czy przez to powiesz że Iga nie jest gwiazdą światowego tenisa ?
0
@Khajio teoretycznie ten mecz dla nich już nie ma większego znaczenia jak każdy następny w lidze, jedynie kusi ten sezon czy ligowy czy całościowy bez porażki
0
@FcPortoFan1999 dokładnie tak jest
0
@LM10GOAT jeśli są z niego bardzo zadowoleni to może go wezmą ale w życiu za 10 baniek, najgorsze że piłeczka po ich stronie. Mogą zaoferować jakieś śmieszny milion i masz wybór między dżumą a cholerą, czy go oddać za pół darmo, czy trzymać kolejnego pacjenta w szpitalu.
0
@FcPortoFan1999 dziwię się że WTA pozwal idze sabalence utrzymywać swoje pozycje..pachnie e skandalo
0
@FcPortoFan1999 czy Magda ma szansę być gwiazdą biorąc pod uwagę jej urodę ? Czy jest to też półka nieatrakcyjnej Igi ? Przeprowadzam taka analizę po kilku pewnych wpisach tutaj
0
@kigani Ty jesteś głupkowaty czy po prostu udajesz ?
3
@kigani boli mnie poziom głupoty tego wpisu, nie oceniam wyglądu Igi bo to totalnie wisi mnie, ale jak można stwierdzić że nie będzie gwiazdą światowego formatu dziewczyna która wygrała kilka ważnych tytułów, dość długi czas lideruje w rankingu WTA?
0
@kigani jak nie możesz albo za bardzo Ci wchodzi na banie to nie pij, odstaw lepiej zanim sobie zaszkodzisz za bardzo
0
@mekston no i raczej nie ma szans żeby zbliżyć się do Lewisa bo wątpliwe aby były na przestrzeni przyszłych lat znaczne zmiany w torach na których będzie ściganie.
1
@P33ck strasznie gra Selby, oby to nie był jego ostatni mecz w karierze bo już takie pogłoski można było przeczytać
0
@PW27 miewał jedynie pojedyńcze bardzo dobre występy. I chyba większość przy Busquetsie
5
@Deviler to chyba najmniejszy problem ze jest pusto, chce pokazywać umiejętności niech jedzie na tor, stać go na takie auto to stać go wynająć tor na kilka godzin
0
@P33ck gdzie można odpalić transmisje ? Eurosport dopiero wieczorem wygasło a nie wiem czy wykupować playera. Jeśli nigdzie nic nie ma to kupie ale może jest jakaś alternatywa ?
1
@ricardo0705 4 frame na zamknięcie meczu, decieder jest tylko ostatnią partią
3
@Popitek12 ja jednak myślę że Sierżant powalczy tylko poprawki wjadą
4
Ale chyba w przypadku Alonso totalnie zrypali strategie z tą miękka oponą. Mógł walczyć spokojnie o 5 miejsce a teraz musi się napocić żeby o 1 pkt powalczyć
3
Sprawa byłaby prosta gdyby na miejscu strolla był Russell. Winowajcą całej sytuacji był Alonso który jadąc kilka aut z przodu specjalnie zblokował koła i przez to wyszło jak wyszło. Byłby tam Russell i Alonso kara stop &go+ co najmniej 3 pkt karne
3
Stroll poraz kolejny pokazuje jakim jest wspaniałym kierowcą. Magnussen to nie dziwi w ogóle. Gość jest pierwszy do wywalenia z całej stawki
2
Co dzisiaj mechanicy idą w rekordy pitstopow to ich. Największa walka w wyścigu to o najszybszy pit-stop xd
0
@Stinger_ mniej więcej tak
2
Verstappen to w ogóle pamięta że on ma drs w aucie? Bo praktycznie oprócz kwalifikacji to nie ma możliwości jego używania. Zresztą mając takie tempo wyścigowe sądzę że nawet bez drs dałby radę
0
@Stinger_ przecież nikt zdrowo myślący nie mówi że bolid nie jest najważniejszy. Ale teraz masz porównanie ile daje kierowca w bolidzie jak spojrzysz na redbulla