0

@mekston już go Perez ma, tempo RB jest chore w zestawieniu z resztą

0

@mekston to sprawia że będzie mniej emocji z przodu :( myślę że Max będzie znowu spierniczal jak wczoraj po sekundę na kółku i pełna kontrola, obym się mylił bo chciałoby się zobaczyć walkę ale wątpliwe

1

To co, zbliża się moment walki o 3 miejsce w GP Chin:)

1

@Comentateiro pamiętaj że Xavi nie jest ważny

4

@betonito no przecież to jest chore że dali united na niedzielę a ich na sobotę. I tu kit z tą dogrywką bo nawet gdyby jej nie było to i tak jest porąbane zdrowo że dają wypoczęte ekipy na niedzielę a jedna z tych które naparza się co 3 dni dają w sobotę. Absurd totalny

5

Jak niewielu jest już takich skrzydłowych starego typu jak doku. Mega lubię go oglądać bo w większości akcji idzie w drybling, dzisiejsi skrzydłowi przede wszystkim musza umieć klepać. A ten idzie w pojedynek i nie ważne że poprzednie 2-3 przegrywa, próbuje dalej

0

@tadzik447 żadnych popitek

0

@Shado nie grają u siebie tylko na Wembley

2

W tenisie Igi jest za mało zmian, ona gra cały czas tak samo, rzadko kiedy zaskakuje rywalki swoją grą, pomysłami. Dlatego jej gra nie ewoluuje a przydałoby się czasami zagrać inaczej, wprowadzić jakieś nowe elementy no bo jak wszystkie nauczą się tej gry to będzie im łatwiej z Iga rywalizować. Potrzebny jest ktoś nowy do sztabu kto da nowe możliwości i trochę więcej opcji rozgrywania punktów

1

Iga ostatnimi czasy jest strasznie nierówna na przestrzenie jednego meczu. I wydaje się że to jest główny problem w jej aktualnej grze. Wydaje mi się że Rybakina nie jest rywalka przy której możesz się rozluźnić nieważne na jakiej grasz nawierzchni.

0

Ryba odłamuje.

0

Ciekawe na którym okrążeniu Max jutro dubluje Lewisa. Dzisiaj top 2 ale tracił okropnie dużo więc startując na końcu nie wykluczam że będzie dublowany

1

@Herato Busquets za ribery i wtedy iniesta albo de bruyne pięterko wyżej

0

@MichuZ44 Lewis i Alonso mają tempo traktorów tylko nikt tu nie będzie ryzykował nadmiernie aby unikać wariancji i ryzyka kraksy przed kwalifikacjami

2

Temat Olmo wraca jak co roku od 3-4 lat czas na powrót tematu wracającego Messiego i Neymara i mamy komplet

1

@Kidd 1. Max
2. Max
3. redbull
4. Max
5. Max Norris Perez
6. Max

1. Max
2. Sainz
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Ricciardo
9. Albon
10. Norris

5

Połowa jedynego treningu w Chinach i Mercedes wygląda jak typowa ekipa walcząca w środku stawki. Ciekawe o co tutaj będą walczyć

0

@mekston to niezły strateg :d

0

@Kuba_1 mimo wszystko uważam że powinien zostać, ale będzie hajs na zarejestrowanie powracającego Erica Garcii!

0

@DLFCB pewnie za dużo maści na ból zadka

0

@blakkudium wrócą pewnie w nowym roku, jeszcze jakies opóźnienie się trafi

0

No nie chcą przegrać za żadne skarby

0

@PatrykBarca nie wiem tego ale tak podchodząc no to cały czas będziemy słuchać ww przeze mnie farmazonów

3

@Kidd @Kessie oszukuje bo ma info z pierwszej ręki od największego oponiarza w historii czyli @Luciano99

Z układami nie wygramy

4

@PatrykBarca no to czemu Xavi nie weźmie tego na klatę i nie wyjdzie powiedzieć jak jest tylko w kółko zasłania się stanem murawy i sędziami ?

1

@Chaoss pod warunkiem że będzie w ciągu 5 lat na podium balona

8

Czyli co, po sezonie Gundogan out bo drugi raz powiedział prawdę zamiast walić frazesy zakodowane w głowie reszty ze skladu. Niemiec jest dla reszty niewygodny

0

@Chucky na takich patałachów to jedynie parówkowa

1

@MesQueUnClub96 w sumie to prawdę:)

0

@Lordzi nie, ponieważ sam to powiedział i ten temat nie powinien się tu nigdy pojawiać dopóki sam Guardiola publicznie nie zmieniłby swojego zdania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?