budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Traba727 w Alcatraz to jedynie można dobre imprezy zrobić
1
@bari_94 jeśli nie ma możliwości obniżyć dość znacznie sufitów to jedynie klima zostaje. Niestety ale papa to jest coś co kocha oddawać ciepło z promieni słonecznych do środka budynku i szczerze jedynie obniżenie spore sufitu z dość pokaźnym dociepleniem 2 warstw wełny może coś zmienić.
0
@JimMorrisonFCB 3 posty niżej przeczytałem że dzisiaj się kończy a nawet wczoraj się skończy. Weźcie się zdecydujcie :P
1
@Popitek12 czyli jednak dimitrov już z pucharem a reszta gra pokazówki ?
3
Coraz gorszej Serb wygląda, nie startuje już nawet do wielu piłek. Piłeczka po stronie cerundolo aby nie zwracać uwagi na to co się dzieje po drugiej stronie tylko naciskać bardziej. Coś mi się wydaje że ten mecz może nie być rozgrywany do końca.
0
@bari_94 z czego jest dach jeszcze dość istotne pytanie, legary deski papa czy dachówka czy co tam jest.
1
@Encore 1 wygrany set greka będzie osiągnięciem
0
@Emhyr prawa nogą, coś w okolicach kolana się tam działo na medicalu
1
@barcelonaLM trochę śmieszne bo on w ogóle nie o ten ślad chyba się kłócił. Najlepiej w tej sytuacji zaprezentował się Bułgar. Profesjonalnie i powiedział coś w stylu że ma się skupić na grze i tu jeden drugiego nie oszuka bo się znają, dobrze trzymają i ogólnie profesjonaliści.
1
@escarabajo umie w koncerty, zdecydowanie warto iść
2
Z 5:12 na 12:12 po stronie ct na Anubis, kozak powrót
1
@HighestInTheRoom na tym turnieju zastępuje hooxiego bo ten mial jakiś ślub siostry czy coś takiego
0
@HighestInTheRoom szczęście że G2 to wzięło bo coś czuję że na Anubis vitality ich rozjedzie @Encore
0
@Colon ja nadzieję miałem na wygraną ale delikatnie faworyzowałem Bułgara
0
To już chyba koniec. Przełamanie w 3 secie i Bułgar wydaje się że ma autostradę do gładkiego 3:0
0
Motor co porobił. I brawo.
2
A paraolimpiada w Gdyni może zostać przedłużona o 30 minut. Przyda się motywacja karków
1
Hubert chyba musi dać upust temu co go w krzyżu uwiera bo od tej zmarnowanej piłki przy 40:15 i podaniu Bułgara jest spięty jak baranie jaja
1
Jedziesz Hubert z tym Grigorem Po historyczną 1/4 i pierwszą wygraną z Bułgarem
2
@FcPortoFan1999 przerąbane grać na 3 frontach: 1 liga, puchar Polski i baraże o eklape:D
0
Ten mecz w Gdyni to jakieś slow motion? To wygląda jakby grali w tempie 0.5
0
@Herato ale to jest deklasacja że dwie następne drużyny łącznie mają mniej niż Real.
1
@PatrychoO i nie są lepsi w każdym meczu który przegrywają, pomijając że nie grozi im brak wystawienia patelni do Raphinhi przez Disneya
2
@agaFCB wt/środa
1
@Gibbon_FCB czytając La bambe to już wiemy że jeśli Flick tu popracuje 10 lat to co najmniej 9 LM nam da.
1
Żadnych emocji w tym meczu nie będzie. Carlos to 3:0 bierze i zapowiada się dość długa przerwa na korcie głównym bo następny i ostatni mecz dzisiaj odbędzie się w sesji wieczornej a więc nie przed 20:15, będzie to moutet-sinner
3
@Herato a czemu wczoraj frajerstwo? Niewielu zakładało że tak się postawią Realowi. A to z zeszłego sezonu to nie wiem czy uda się przebić
0
@Encore a mnie się wydaje że tu będzie gładkie 3:0 dla Carlosa. Jakoś nie wierzę w większy opór augera
0
@AmigoBlancos jemu podobni chodzi żeby arka nie awansowała i on ich wprowadzi przechodząc sezon suchą stopą bez porażki. Takich rzeczy w CV nie ma ani Messi Ronaldo czy inne judyy:)
1
@Kamiloza91 2 LM chyba i 1 zp albo też 2