1

Zero ruchu wszyscy stoją i patrzą co robi gość z piłką a on stoi i patrzy na resztę co stoją i patrzą na niego. Niezła koncepcja

1

Borussia ale w pinballa zagrała przy akcji bramkowej

1

@tomek8756 pewnie nie ma czym tygrysa karmić

0

Piękna laga w aut Alonso. To trzeba umieć:D

21

Aktualnie z przodu nie ma żadnego zawodnika który jest w stanie zrobić różnice grą w dryblingu 1v1. Tam nikt nie potrafi kiwnąć

5

Iga ale jest w gazie, aż żal że Australian open nie jest za chwile :P

2

Totki 9, jakiś challenge sobie zrobili

3

kto by się spodziewał że zawodnik Getafe wyleci z boiska za uderzenie rywala łokciem, niemożliwe, przecież oni grają tak czysto i fair play jak nikt, tylko bardziej Fair gra męczennik Junior

1

@Katalończyk 99 tylko że no trochę racji miał patrzeć z punktu czysto biznesowego. faktem jest że nie tak powinno się takie sprawy załatwiać ale stanowski tez niepotrzebnie wstawia jakieś wyliczenia czyje filmiki maja ile wyświetleń, wiadomo ze on zrobił największe zasięgi ale są dorośli i można się jakoś normalnie dogadać a nie teraz będzie wielka gówno-burza i będą kliknięcia znowu dla nich. a może to wszystko mają ukartowane ? kto wie. dzisiaj już mnie nic nie zdziwi

0

@BorzyKrzys tj właśnie kierowca którego ciężko ocenić, w poprzednim sezonie kiedy miał lepsze auto niż obecnie jednak popełniał dużo błędów i wydaje mi się że jeśli by go wstawić to takiego samego bolidu jak Maxa to robiłby podobne rzeczy do Pereza, za szybko sie gotuje i pewnie dlatego popełniałby podobne błędy do Checo.

1

nie ma innych męczenników w Madrycie że akurat ten musiał się pojawić na focie ? A no tak - nie ma

2

@Kapitan hawk 8 ? Ty chyba tylko te z doliczonego czasu podliczyłeś

36

Od 5 minut oglądam real ale tego męczennika z 7 na plecach to się po prostu nie da lubić, przy nim Pepe czy casemiro to byli przyjaciele La bamby.

0

@LM10GOAT uff, dobrze że przerwa w NBA zaczęła się kilka minut temu i zdążyłem:D

2

Ale Spurs się przyjemnie ogląda na początku tego sezonu. Oby tak dalej

0

@Rl9k1nG wg mnie nie ma podjazdu 4 początkowych części

0

Brazylia zawsze sprzyjała Mercedesowi a dzisiaj Perez ich objeżdża jak tyczki

1

Mercedes ale jest wolny na miękkich oponach, podobnie jak wczoraj w sprincie

0

@Getek niby około 22

7

To niezłe GP :D ledwie pół okrążenia a tu możliwe 5 aut poza stawką

0

Problem z hydrauliką u Leclerca wyklucza go już na okrążeniu formującym

2

@Popitek12 ja np nie jestem o tym przekonany, pokazuje to np postawa Pereza że jeśli bolid miałby aż taką przewagę nad resztą to Perez nie drżałby teraz o P2 na koniec sezonu. Po prostu Max jest wybitnym kierowcą i pokazuje to podczas praktycznie każdego GP
wydaje mi się że Mercedes Hamiltona z 2020 czy 2016 miał większą przewagę nad resztą i ponoć przecież skręcali silniki żeby te przewagę zmniejszyć aby FIA nie wprowadzała żadnych "obostrzeń"

3

@Jakchcesz coś pięknego, o takie ciekawostki człowiek nic nie robi w niedziele tylko czyta La bambe. Możesz mnie jak najbardziej oznaczać żeby nic mi nie umknęło

0

@goldmetaxa problem jest taki że jak za niego zagra ferran to też gramy w 10. A największym problemem jak dla mnie jest obsadzenie lewego skrzydła bo koncepcja z samym balde latającym z lewej już za wiele dobrego nie wnosi. A z chęcią wystawiłbym Felixa za lewego na środek no tylko właśnie pytanie kto na lewe skrzydło

2

@PatrykBarca podstawowa różnica jest taka że to nie Real gra/grał w widowiskowy sposób i nie wypowiada się publicznie na temat grania w przepięknym stylu dla kibiców itp, dla nich liczą się tylko wyniki, oni w ten sposób jaki grają obecnie to grają już wiele lat i wszyscy do tego przywykli

0

@Lisek polecę klasykiem: "kasa misiu kasa"

1

@Mixtape jedyny czas godny obejrzenia to od 90 minuty, no dobra może od 85

0

Najgorsze: minuty 1-90
Najlepsze: minuty 90+1 - 90+4

0

Fenomenalny strzał rekina

1

@Culer9002 połowa tu już nie ma krwi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?