budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy tak jak w przypadku referendum jeśli Polacy będą mieli poniżej 50% posiadania piłki to mecz będzie nieważny?
1
Jak to było, Lewandowski i Krychowiak problemem ? Tu cała kadra jest problemem. Milika to z chęcią już nigdy w życiu bym w kadrze nie zobaczył
0
I cyk Mołdawia prowadzi hahahaha
0
@AlwaysBlaugrana próbuje to.tak sobie tłumaczyć ale nie wiązałbym z tym dużych nadziei. Statystycznie po wynikach sondażowych nigdy nie było chyba za wielkich zmian także szału nie będzie
0
@AlwaysBlaugrana pytałeś ich ? Równie dobrze można stwierdzić w drugą stronę że to ich zwolennicy
0
Czyli w kraju wszystko jest zajebiaszczo, nie ma co zmieniać. A na narodowym zdziwienie że Mołdawia ciśnie tych patałachów? W końcu już raz ich ośmieszyli. Zero zdziwienia
1
@Encore 2017 rok co Federer zamiatał backhandem, mistrzostwo. W tym właśnie meczu z Nadalem ile razy kończył i to w jakim efektywnym stylu te zagrania to szok.
2
Mogli tego Giroud na bramkę dać, może nie zrobiłby takie klopsa jak Maignan
2
W końcu coś Holandia stworzyła ale wykończenie delikatnie nie siadło
0
@gumaz @Crystal37 zgłoś go na policję bo bluźni
0
Kylian szybko z brameczką
1
@FcPortoFan1999 razem z Katarem i Arabią w pakiecie, przyda się kilka pamperków z ropy
0
@Colon będzie ciężko, moze serwery rambli odpoczną i pierwsze wpisy w sobotę pokażą się dopiero koło południa
3
@Popitek12 być może dlatego że Argentyna nie jest w strefie euro, ale nie mam pewności ;)
1
@MarcepanowyKsiaze 1 sztos, 2 bdb 3 trochę przesadzona moim zdaniem ale mimo wszystko dobra
1
@Peciak ciekawe, i tak na pierwszy rzut oka wydaje się bezstronnicza analiza więc wiarygodna.
0
@Crystal37 gdybym mógł to bym dzisiaj wyjątkowo obejrzał ;)
1
Nie oglądałem wiadomości ale czy wspomnieli coś o SMS żeby głosować na PiS ?
0
@OBSERWATOR2021 oglądalność spadnie w momencie kiedy Stanowski rozbuja weszło albo utworzy jakiś nowy kanał np z Mazurkiem
1
@Danny Gaucho tylko obowiązkowo kieszeń spodni na zewnątrz i spacer jak z T-Bagiem
0
@PatrykBarca Kowal Sławiński albo Rudzki
3
@Przemek2323 u mnie na Orlenie nie było od wtorku nic oprócz gazu, dzisiaj popołudniu jest to korek do tankowania na 40-50 samochodów. Patola pełną gębą
0
Jak w tym kraju na być dobrze jak "wyborcy" sikają takie kocopoły jak tutaj. Rozumiem że nie każdy interesuje się polityką ale nie mieć pojęcia o dwóch największych politykach (jeśli chodzi o rozgłos a nie ich dokonania) jak wyglądają to trochę przeraża - chodzi o Tuska i Kaczyńskiego.
Tekst o korupcji wulkanu zabił.
Zakładam że Ci ludzie mają prawa wyborcze jak większość z nas tutaj. Jak w tym kraju ma być dobrze ? Można się z tego filmiku pośmiać ale to trochę śmiech przez łzy.
Aha i mamy 3 polityków w kraju także nie będzie za dużego wyboru na listach w niedzielę ;)
Polecam poświęcić kwadrans i zobaczyć jakie osobistości mają prawo iść w niedziele do urn
0
@Peciak możesz mnie oznaczyć, chętnie poczytam
1
@tristan87 praktycznie słowo w słowo jak napisałem :)
1
@xvcWinterSoldier czekam na to, a właśnie zacząłem sobie "oglądać" db. Oglądać dużo powiedziane po prostu leci mi w telefonie i słucham a że znam na pamięć to nie potrzebuje obrazu :)
4
@esem91 ale Borek też ładnie poleciał z "Jurek w końcu masz szansę porozmawiać z Robertem" :D
4
Komentarz usunięty
0
@Popitek12 to po co się tym chwalić ? Można to po prostu zachować dla siebie, iść zagłosować i tyle. Właśnie przez to chwalenie się swoimi poglądami powstają takie spiny. Ale wiadomo przykład daja nam politycy więc zwykłe szaraki jak my biorą przykład i oto mamy efekty.
0
@KamilBeb 1. Konfa
2. Trzecia droga
3. Lewica
4. Ko
5. Pis