2

Czy tak jak w przypadku referendum jeśli Polacy będą mieli poniżej 50% posiadania piłki to mecz będzie nieważny?

1

Jak to było, Lewandowski i Krychowiak problemem ? Tu cała kadra jest problemem. Milika to z chęcią już nigdy w życiu bym w kadrze nie zobaczył

0

I cyk Mołdawia prowadzi hahahaha

0

@AlwaysBlaugrana próbuje to.tak sobie tłumaczyć ale nie wiązałbym z tym dużych nadziei. Statystycznie po wynikach sondażowych nigdy nie było chyba za wielkich zmian także szału nie będzie

0

@AlwaysBlaugrana pytałeś ich ? Równie dobrze można stwierdzić w drugą stronę że to ich zwolennicy

0

Czyli w kraju wszystko jest zajebiaszczo, nie ma co zmieniać. A na narodowym zdziwienie że Mołdawia ciśnie tych patałachów? W końcu już raz ich ośmieszyli. Zero zdziwienia

1

@Encore 2017 rok co Federer zamiatał backhandem, mistrzostwo. W tym właśnie meczu z Nadalem ile razy kończył i to w jakim efektywnym stylu te zagrania to szok.

2

Mogli tego Giroud na bramkę dać, może nie zrobiłby takie klopsa jak Maignan

2

W końcu coś Holandia stworzyła ale wykończenie delikatnie nie siadło

0

@gumaz @Crystal37 zgłoś go na policję bo bluźni

0

Kylian szybko z brameczką

1

@FcPortoFan1999 razem z Katarem i Arabią w pakiecie, przyda się kilka pamperków z ropy

0

@Colon będzie ciężko, moze serwery rambli odpoczną i pierwsze wpisy w sobotę pokażą się dopiero koło południa

3

@Popitek12 być może dlatego że Argentyna nie jest w strefie euro, ale nie mam pewności ;)

1

@MarcepanowyKsiaze 1 sztos, 2 bdb 3 trochę przesadzona moim zdaniem ale mimo wszystko dobra

1

@Peciak ciekawe, i tak na pierwszy rzut oka wydaje się bezstronnicza analiza więc wiarygodna.

0

@Crystal37 gdybym mógł to bym dzisiaj wyjątkowo obejrzał ;)

1

Nie oglądałem wiadomości ale czy wspomnieli coś o SMS żeby głosować na PiS ?

0

@OBSERWATOR2021 oglądalność spadnie w momencie kiedy Stanowski rozbuja weszło albo utworzy jakiś nowy kanał np z Mazurkiem

1

@Danny Gaucho tylko obowiązkowo kieszeń spodni na zewnątrz i spacer jak z T-Bagiem

0

@PatrykBarca Kowal Sławiński albo Rudzki

3

@Przemek2323 u mnie na Orlenie nie było od wtorku nic oprócz gazu, dzisiaj popołudniu jest to korek do tankowania na 40-50 samochodów. Patola pełną gębą

0

Jak w tym kraju na być dobrze jak "wyborcy" sikają takie kocopoły jak tutaj. Rozumiem że nie każdy interesuje się polityką ale nie mieć pojęcia o dwóch największych politykach (jeśli chodzi o rozgłos a nie ich dokonania) jak wyglądają to trochę przeraża - chodzi o Tuska i Kaczyńskiego.
Tekst o korupcji wulkanu zabił.
Zakładam że Ci ludzie mają prawa wyborcze jak większość z nas tutaj. Jak w tym kraju ma być dobrze ? Można się z tego filmiku pośmiać ale to trochę śmiech przez łzy.
Aha i mamy 3 polityków w kraju także nie będzie za dużego wyboru na listach w niedzielę ;)
Polecam poświęcić kwadrans i zobaczyć jakie osobistości mają prawo iść w niedziele do urn


0

@Peciak możesz mnie oznaczyć, chętnie poczytam

1

@tristan87 praktycznie słowo w słowo jak napisałem :)

1

@xvcWinterSoldier czekam na to, a właśnie zacząłem sobie "oglądać" db. Oglądać dużo powiedziane po prostu leci mi w telefonie i słucham a że znam na pamięć to nie potrzebuje obrazu :)

4

@esem91 ale Borek też ładnie poleciał z "Jurek w końcu masz szansę porozmawiać z Robertem" :D

4

Komentarz usunięty

0

@Popitek12 to po co się tym chwalić ? Można to po prostu zachować dla siebie, iść zagłosować i tyle. Właśnie przez to chwalenie się swoimi poglądami powstają takie spiny. Ale wiadomo przykład daja nam politycy więc zwykłe szaraki jak my biorą przykład i oto mamy efekty.

0

@KamilBeb 1. Konfa
2. Trzecia droga
3. Lewica
4. Ko
5. Pis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?