0

@Antajbandaj odpowiedź brzmi: pomidor

1

@Kidd on był "najszybciejszy" na boisku, trochę kontuzje go zniszczyły bo mógł być kawał piłkarza

0

@MesQueUnClub96 tam właśnie oprócz rynku to jest chyba wszystko rozkopane ;(

5

@MesQueUnClub_87 brakuje okazywania emocji

0

@MesQueUnClub96 smieszkuje, nie kłamie, chyba że z tym okresem 6-7 miesięcy, a może wg Ciebie trwa to dłużej :P

0

Jak tak widzę te przyjęcia piłki na 3-4 metry u piłkarzy rakowa to trochę śmieszne ale potem sobie człowiek przypomina że lewemu od ostatnich pewnie 6-7 miesięcy dzieje się dokładnie to samo. Wniosek ? Robert do rakowa :D

0

Jak tam raków? Grają coś do przodu czy obrona Częstochowy ? Dopiero mam możliwość oglądania więc 30 minut w plecki

1

@Kessie 73 w debiucie, samym halandem 39 na kapitanie xd

0

Depaya po..chrzaniło. golazooo

1

Ta ligę z każdą kolejną kolejka ogląda się coraz gorzej. Nie tylko ze względu na iście coraz słabszy poziom piłkarski ale jeszcze poziom sędziowania. Hiszpania niestety pod każdym względem jest lata świetlne za Anglią w tym momencie. Błędy zawsze będą się zdarzać. Ale w Hiszpanii świętem jest jak chociaż w jednym spotkaniu kolejki nie ma jakiegoś wysrywu sędziego.

1

Hahahaha hahahaha można się rozejść

0

Abde niestety do zmiany, nie jest to nic miłego dostać wędkę ale no chłop wszystko dzisiaj robi na NIE

0

Pod względem piłkarskim flop, pod względem freak fightowym top. Szkoda że cierpi na tym Barcelona bo się gotują i coś czuję że prędzej skończą oni mecz w 9 niż getafe w 10.

2

Raphinia zrobił to na czym getafe zależało. Zagotował się i niestety słuszna czerwona..

3

Życzę suarezowi najgorzej jak się da, za sam wyraz twarzy i zachowanie. Niech to getafe spadnie i nigdy nie wraca do la ligi

0

@Kengo Liverpool/Brighton

0

@wojopancer inzaghi juve/milan

0

@Cule1234 albo przez ten kursor pod pachą, pogilgał go i odstawił babola

0

@Rl9k1nG 24 godziny

1

@JimMorrisonFCB niestety nie mogłem oglądać, śledziłem tylko wynik na flashscore ale zwycięstwa Monfilsa zawsze cieszą

0

@Ali3231 czyli w listopadzie będzie gotowy do gry, w tym klubie sztab jest na poziomie NFZ

0

Dawać ten raków do LM i grupy z Barceloną, odeślą nas do LE :D

0

@Trojanek23 no i veratti

0

Snappi ale gigachad w tt na Anubisie. Niech podtrzyma to w ct

1

@michal26 Viaplay, o mistrzostwach wiedziałem nawet chciałem obejrzeć jeden mecz z ciekawości ale udało mi się zasnąć xd

1

@mekston batistuta?

1

@ranger3120 też chciałbym 5 map ale niech ekipa dyszki wygra

2

@Criss18Barca jak lubisz esport to zaraz finał iem ence - G2 esports, do finału o tarcze wspólnoty jak znalazł

0

@MesQueUnClub96 leje, zaczęło kilkanaście minut temu

2

@DLFCB legenda sportów walki, jego wszystkie walki w całej karierze w sumie mogą być krótsze niż ta "analiza"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?