budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo nasi na kiblach to siedzą od rewanżu w Rzymie :D
3
@MarFan no to ja z innej beczki, skoro jest to presezon czyli przygotowanie do sezonu to mają mecze grać na chodzonego a jak przyjdą mecze ligowe czy pucharowe i wejść na wysoki poziom intensywności to co, znowu po 5 spotkaniach będą usprawiedliwienia że są zajechani i nie dojeżdżają fizycznie ? Ten mecz można trochę usprawiedliwiać sraczką ale to jest okres z najważniejszym punktem przygotowania do całego sezonu. Później już nie będzie na to tyle czasu a fizyczność to podstawa co w Barcelonie od dość dawna kuleje.
0
@Cholek18 trochę jak Lederman w kadrze :P
0
@MesQueUnClub96 serio ?
0
Wchodzą w pole karne jak im się podoba. Nasza obrona w tym sezonie może nam dostarczyć wiele emocji
0
@TheNekro94 szczytem byłoby gdyby został najlepszym strzelcem 2 zespołów i 2 reprezentacji :D
2
@Kidd oczywiście ale wiesz jeśli faktycznie nawet nad którąś częścią toru będzie burza a z nią przeważnie są mocne opady no to można się spodziewać że jazdy będzie mało o ile w ogóle, czas pokaże. Oby udało się ścigać
0
@Gracek10 w formie jest ale może po prostu ma już dość noszenia na barkach klubow w których gra, zasłużył na to żeby sobie iść do takiej ligi, dobrze się bawić i nie mieć aż takich ciężarów na sobie.
1
@Gracek10 pytanie czy to bardziej Messi z celebrytami czy celebryci z Messim ;)
3
@mekston na piątek i sobotę zapowiadaja burze z obfitymi opadami więc nie wykluczone że w ogóle będzie ciężko żeby jeździć
2
@karolszymek ja pojechałem do Szklarskiej Poręby, znalazłem fajną knajpę (nie pamiętam nazwy) gdzie górale grali cały dzień i z obsługą wszystko załatwiłem wraz z zakupem kwiatów. Nawet do mikrofonu naparzalem przy pełnej restauracji, stres dodatkowy był ale reakcja przyszłej żony i tych którzy byli w knajpie bezcenna. Takich chwil się nie zapomina
1
@Colon żatko, przez to nie wiem jak poprawnie napisać to pierwsze słowo a słownik poszedł w piec na rozpałkę lata temu :(
7
@Reviven nawet oni nie są tak durni żeby sprowadzać takie placki :P
1
@Deviler 1000-1200 średnio tak się kręci
1
Kaczmarek dzisiaj sztos, ciągnie ten atak na swoich barkach
1
@cules100pro szeregowiec Ryan, bękarty wojny, wróg u bram
2
@KrychaFCB Hamilton już go przegoni w Belgii przed wakacjami
1
@mekston piastri miał jakieś uszkodzenia podłogi po walce z Perezem w "trójce"
1
@talizmo to pokazuje że tempo kwalifikacji na jednym kółko nie ma znaczenia
0
14 okrążeń minęło a Lewis już traci 10 sekund do Maxa. Na tak krótkim torze jest to przepaść.
4
A w Ferrari po staremu, po co puszczac kierowcę na miękkiej mieszance, niech traci za kolega z zespołu
1
@Rust_Cohle Viaplay najlepiej
0
@Roobo z tym drugim nie będzie kłopotu bo w tym kraju nie ma profesjonalnej piłki
1
@Kidd 1. Max
2. Sainz
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
1
@Kidd 1. Max
2. Max
3. Redbull
4. Leclerc
5. Max sainz Norris
6. Nie
0
@Medium oczywiście, zwłaszcza z coca-colą ;)
1
@JimMorrisonFCB żal mi Zvereva od czasu tej kontuzji z Rafą, nie wiem czy w momencie jej odniesienia nie był w swojej topowej formie
0
@Chada ja też, chyba że czasami na telefonie jak jechałem autem ale w domu z dostępem do normalnego internetu to dla mnie jakiś absurd
0
@chavez to są prawdziwi mistrzowie
1
@kondzix2115 ostry