0

@escarabajo nasi na kiblach to siedzą od rewanżu w Rzymie :D

3

@MarFan no to ja z innej beczki, skoro jest to presezon czyli przygotowanie do sezonu to mają mecze grać na chodzonego a jak przyjdą mecze ligowe czy pucharowe i wejść na wysoki poziom intensywności to co, znowu po 5 spotkaniach będą usprawiedliwienia że są zajechani i nie dojeżdżają fizycznie ? Ten mecz można trochę usprawiedliwiać sraczką ale to jest okres z najważniejszym punktem przygotowania do całego sezonu. Później już nie będzie na to tyle czasu a fizyczność to podstawa co w Barcelonie od dość dawna kuleje.

0

@Cholek18 trochę jak Lederman w kadrze :P

0

@MesQueUnClub96 serio ?

0

Wchodzą w pole karne jak im się podoba. Nasza obrona w tym sezonie może nam dostarczyć wiele emocji

0

@TheNekro94 szczytem byłoby gdyby został najlepszym strzelcem 2 zespołów i 2 reprezentacji :D

2

@Kidd oczywiście ale wiesz jeśli faktycznie nawet nad którąś częścią toru będzie burza a z nią przeważnie są mocne opady no to można się spodziewać że jazdy będzie mało o ile w ogóle, czas pokaże. Oby udało się ścigać

0

@Gracek10 w formie jest ale może po prostu ma już dość noszenia na barkach klubow w których gra, zasłużył na to żeby sobie iść do takiej ligi, dobrze się bawić i nie mieć aż takich ciężarów na sobie.

1

@Gracek10 pytanie czy to bardziej Messi z celebrytami czy celebryci z Messim ;)

3

@mekston na piątek i sobotę zapowiadaja burze z obfitymi opadami więc nie wykluczone że w ogóle będzie ciężko żeby jeździć

2

@karolszymek ja pojechałem do Szklarskiej Poręby, znalazłem fajną knajpę (nie pamiętam nazwy) gdzie górale grali cały dzień i z obsługą wszystko załatwiłem wraz z zakupem kwiatów. Nawet do mikrofonu naparzalem przy pełnej restauracji, stres dodatkowy był ale reakcja przyszłej żony i tych którzy byli w knajpie bezcenna. Takich chwil się nie zapomina

1

@Colon żatko, przez to nie wiem jak poprawnie napisać to pierwsze słowo a słownik poszedł w piec na rozpałkę lata temu :(

7

@Reviven nawet oni nie są tak durni żeby sprowadzać takie placki :P

1

@Deviler 1000-1200 średnio tak się kręci

1

Kaczmarek dzisiaj sztos, ciągnie ten atak na swoich barkach

1

@cules100pro szeregowiec Ryan, bękarty wojny, wróg u bram

2

@KrychaFCB Hamilton już go przegoni w Belgii przed wakacjami

1

@mekston piastri miał jakieś uszkodzenia podłogi po walce z Perezem w "trójce"

1

@talizmo to pokazuje że tempo kwalifikacji na jednym kółko nie ma znaczenia

0

14 okrążeń minęło a Lewis już traci 10 sekund do Maxa. Na tak krótkim torze jest to przepaść.

4

A w Ferrari po staremu, po co puszczac kierowcę na miękkiej mieszance, niech traci za kolega z zespołu

1

@Rust_Cohle Viaplay najlepiej

0

@Roobo z tym drugim nie będzie kłopotu bo w tym kraju nie ma profesjonalnej piłki

1

@Kidd 1. Max
2. Sainz
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris

1

@Kidd 1. Max
2. Max
3. Redbull
4. Leclerc
5. Max sainz Norris
6. Nie

0

@Medium oczywiście, zwłaszcza z coca-colą ;)

1

@JimMorrisonFCB żal mi Zvereva od czasu tej kontuzji z Rafą, nie wiem czy w momencie jej odniesienia nie był w swojej topowej formie

0

@Chada ja też, chyba że czasami na telefonie jak jechałem autem ale w domu z dostępem do normalnego internetu to dla mnie jakiś absurd

0

@chavez to są prawdziwi mistrzowie


1

@kondzix2115 ostry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?