burza-lukas
Dołączył/a: lipiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwna decyzja. Zwlaszcza, ze nalezaloby przeczekac najpierw do decyzji na jak dlugo Suarez zostanie zawieszony a potem ewentualnie starac sie o transfer. Mowi sie od dluzszym zawieszeniu pilkarza ze wzgledu na poprzednie incydenty (do 2 lat zawieszenia) i to nie tylko na wystepy w reprezentacji. Plus to co sie teraz dzieje wokol pilkarza nie wlpynie najlepiej na wizerunke klubu, caly swiat sie z niego smieje. Wiekszosc pilkarzy na swiecie nawet wypowiada sie na jego temat, ze ma cos z glowa nie tak i powinien sie leczyc. Czy Barca naprawde chce takiego pilkarza u siebie w klubie?
0
Suarez jest świetnym piłkarzem ale właśnie jego upośledzenie umysłowe nie wpłynie dobrze na wizerunek kluby gdy zacznie wywijać numery. Gość ma poważny problem i zanim pozwoli mu się na kontynuowanie kariery powinni go dobrze przebadać psychiatrzy bo to co Dracula robi nie jest normalne. No właśnie i zapomniałem dodać, że jest rasitą, to też nie najlepiej dla klubu.
1
A ja mam pytanie. Czy Sanchez to jakiś zboczeniec, który lubi się publicznie obnażać...W każdym meczu go widzę jak coraz wyżej podwija sobie te spodenki na udach.
1
Buahahahaha....Higuain może góra wart jest 25 i ani grosza więcej.
Co za paranoja.
1
Chile wygra tą grupe i dojdzie do ćwierćfinału....a Hiszpania słaba...tragedia...1 -7 w bramkach, jeszcze Australia im dokopie po tym co pokazali dziś przeciwko Holendrom.
0
Nie znasz się na piłce.
0
Higuain jest słaby.
Aguero za dużo kontuzji.
Reus to jedyny słuszny wybór.
0
Zdecydowanie coś jest nie tak z Messim. On dosłownie sobie spaceruje. Zero pressingu, nic nawet udawania, ze chciałbym próbować odebrać piłkę. to nie jest ten Messi. Ktoś go podmienił.
0
Mimo wieku, każdy klub na świecie by chciał Xaviego w pierwszym składzie. Dziwi mnie zatem dlaczego akurat Katar, coś mi tu pachnie pogonią za pieniędzmi katarskich szejków. Aż mnie w gardle ściska jak takie coś czytam.
2
Jak Premiere League zawsze miało pierwszeństwo to po jakiego grzyba do Barcy się pchałeś?
0
Era Hiszpani się skończyła. A mianowicie graczy Barcy, dlatego odnawia się skład obecnie. Bo Ci gracze nie mają już motywacji, wygrali już wszystko. I zamiast wystawić do pierwszego tych graczy co są jeszcze głodni sukcesu to Del Bosque wystawia właśnie tych, którym gracz się nie chce. Tutaj powinnie grac jacyś zawodnicy z Atletico bo mieli najlepszy sezon.
16
Fabregas się skończył już dawno.
0
Reus powinien być priorytetem a nie Aguero. Aguero to połowe sezonu tylko gra, reszta to borykanie się z kontuzjami. Już dwa sezony z rzędu takie zaliczył w Man City.
0
Zabiegał bo Deulofeu jest młody i przed nim jeszcze wiele. Jakiś talent tam posiada...ale nie talent na miarę grania w pierwszym składnie Barcelony. Niby kogo miałby na tym ataku zastąpić? Pedro? Możliwe, że po to go sprowadzili i się okażę który lepszy już w przyszłym sezonie.
0
Stwierdzam to na podstawie obserwacji. Oglądam bardzo dużo ligi anglieskiej a najwięcej ogladałem meczy Evertonu bo im kibicowałem w tym sezonie. Ludzie pokładaja duże najdzieje w zawodniku, który nawet nie był w pierwszym Top 5 zawodników Evertonu, na 29 meczy rozegranych dla Evertonu strzelił jedynie 4 gole. W zespole był zupełnie przyćmiony przez takich graczy jak Barkley, Mirallas, Baines, Lukaku czy chociażby nawet obrońca Coleman. Barcelona to nie jego poziom.
0
Przydadzą się na rezerwę. Raczej kariery w Barcelonie nie zrobią. Po kilku meczach widzowie sami stwierdzą, że na pierwszy skład to oni się nie nadają. Nie na taki klub jak Barca.
0
New York City dopiero otwierają klub od tego sezonu i zbiera gwiazdy z calego świata:
Potencjalne transfery:
Villa, Ronaldinho, Lampard, Imbrahimovic, Tevez, Pirlo oraz Xaxi z Barcy.
Klub został założony z inicjatywy właścicieli Man City (80% posiadania), więc nie ma się co dziwić. Szejkowie zapragneli mieć drugie Man City tylko, że w Stanach.
http://bleacherreport.com/articles/1647012-6-potential-transfer-targets-for-new-york-city-fc-in-2015
2
Chyba Rubli
0
Grał mało bo jest już wiekowy. A USA tylko czeka na takie okazje i kuszą pieniędzmi żeby sprowadzać gwiazdy z europy do siebie ku schyłku ich kariery bo normalnie nie maja szans sporwadzić dobrych młodych graczy europejskich bo MLS jest mniej prestiżowa.
1
31-letni bramkarz za 12 mln....śmiech na sali.
0
A jednak to Messi decyduje o tym, kogo kupować a kogo sprzedać.
Jak dobrze pamiętacie to był Messiego warunek żeby przedłużyć umowe.
0
Gerard Deulofeu to nie poziom Barcy. Niby kogo miałby zastąpić w tym pierwszym składzie. Pogra kilka meczy i w kolejnym sezonie go znowu wypożyczą.
0
W tym sezonie Yaya zaliczył najlepszy sezon w swojej karierze. strzelił więcej goli niż przez 10 lat do momentu odejscia z Barcy. Aż miło było oglądać jak Yaya gra, ten spokój którym dusponował na boisku i podczas strzelania tych wszystkich goli. Manchester głupi, że nie chce dać więcej kasy. Który z defensywnych pomocników strzela w sezonie 20 goli i zalicza 9 asyst? Toż to więcej niż napastnicy strzelili, Aguero i Dzeko razem z Negredo.
0
Silva to obecnie najlepszy obrońca swiata. 29 lat nie jest takim wielkim problemem.
0
Zamiast kupować kilka sredniaków do obrony lepiej kupić jedenego porządnego. T Silva to priorytet, nie ważne jak i za ile ale pozyskać. Z tym defensorem można czuc się bezpiecznie a i w stałych fragmentach daje bardzo dużą przewage na boisku. Cos z czym Barca ma ogromny problem.
Nie widzę żadnego sensu zmiany w ataku. Sorry ale Messi i Neymar to czołowka swiatowa, będzie lepiej gdy Neymar zacznie grać więcej i wdroży się w zespól plus Sanchez prawie 20 goli w tym sezonie. Po co zmiany? Tutaj jest winny bardzie sposób ataku a nie sami napastnicy, Barca czasami za dużo się bawi przed polem karnym a za mało oddaje strzałów, chocby ostatni mecz z Atletico.
Pomoc? Nikt nie ma lepszej pomocy na całym swiecie niż Barca. Tu się odniose raz jeszcze do sposobu ataku.
Podsumowując: bramkarza już kupili, więc kupić T Silvę i tyle. Zrobić wszystko by go przekonać i PSG aby do nas przyszedł. Nic więcej nie trzeba jezeli chodzi o transfery. Popracowac nad innymi sposobami ataków.
6
Barcelona musi się nauczyc oddawać strzały na bramkę a nie tylko posiadać piłkę i krążyć koło pola karnego przeciwnika.
1
Brawo Atletico. Zasłożony tytuł.
1
Nie wiem co jest nie tak z tym zespołem ale oglądam ten mecz i zycze im wygranej bo to klub który wspieram od ponad 20 lat ale tak szczerze to nie zasłużyli w tym sezonie na tytuł. Atletica zaslużyło bardziej. Duch walki emanuje u nich bardziej niż u piłkarzy Barcy.
0
Dzięki Bogu w końcu ktos pomyslał i powiedział jak jest " nie do końca pasującego do Barçy" Już się bałem, że Barca popełni ten błąd i go kupi.
0
Casillas
Albiol - Pique - Ramos - Alba
Busquets - Xavi Alonso - Xavi H - Iniesta - Silva
Costa
Tak to się zakończy w pierwszym. W sytuacjach zagrożenia Pedro będzie wchodził za któregos pomocnika i dołaczał do Costy w ataku.