burza-lukas
Dołączył/a: lipiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabregas na raty bez żyrantów :) Aż trudno uwierzyć, że w takie coś bawi się tak wielki klub. Dobrze, że chociaż tylko na 3 raty a nie na 24 :)
0
Co za dziecinada, bo wysłali wiadomości na portalu społecznościowym. Puknął by się w głowę ten Wenger a nie udała obrażone dziecko jakby zabrali mu lizaka.
0
Villa musi odejść ! Niech kupią kogoś innego na lewę skrzydło.
0
michal30 naucz się pisać po polsku zanim w ogóle będziesz miał zamiar napisać jakiegoś posta. Żałosny jest ten serwis. Prawie same niedorozwoje.
0
hehe ale Wy macie teorie ludzie. Tak kupili Sancheza za 40 mln po to aby siedział na ławce, miedzy czasie Pedro będzie grał w podstawowej 11-ce. Nie mogę z Was :P
0
Bardzo dobrze, może w końcu dadzą sobie spokój i zaoszczędzą trochę kasy. Zamiast tego niech się wezmą na pielęgnowanie tych gwiazd, które widać że się rozwijają. Mowa oczywiście o Thiago.
0
Fabregas nie jest wcale potrzebny. Jedynie na ławkę rezerwowych. Thiago gra dobrze. Mimo, że to tylko towarzyskie spotkania to i tak pokazał klasę, nie tylko ładne gole ale świetne zagrania, kiwki więc po co wydawać niepotrzebnie 40 mln, niech spłaca trochu długów zamiast go powiększać. Thiago ma 20 lat i jak na ten wiek naprawdę pierwsza klasa, za kilka lat to może być wielki zawodnik.
0
to będzie mocny rezerwowy :P Xavi i Iniesta raczej nie odpuszczą miejsca w składzie. A nawet nie chciałbym bym aby stało się to ich kosztem, to najlepsza para pomocników na świecie a Fabregas mógłby troszkę pomieszać szyki gdyby wszedł za któregoś z nich.