0

Jak najbardziej Iniesta, już w meczach grupowych zwróciłem na niego uwagę, że naprawdę jest w wysokiej formię i gra bajecznie.

0

Messi zdecydowanie najlepszy piłkarz w historii futbolu, można już śmiało mówić o tym. Żaden tam Pele, Maradona. Żyjemy w czasach Wielkiego Boga piłki nożnej i tyle.

0

Trochę podobny do Fabregasa, jak bracia, tylko nie bliźniacy :)

0

A mi się podobała wypowiedź komentatorów TV, na którymś meczu Barca - Real już nie pamiętam, chyba ostatnim ich meczu. Ronaldo to wytwór treningu a Messi to urodzony talent. Większość nawet moich znajomych zgadza się z tym, nawet Ci co bardziej lubią CR7. W tym wypadku wygrywa Messi, nie musiał zostawać kilka godzin po treningu by dążyć do perfekcji, on się z tym urodził. Dziękuje i tyle w kwestii kto jest lepszy.

0

Jak bym to widział 3-4-4
Valdes (świetnie gra nogami, nie wybija na pałę jak Casillas)
Ramos - Pique - Alba
Busquets
Iniesta - Xavi - Mata
Navas - Llorente - Silva

Myślę, że Hiszpania znowu wygra turniej.

0

wygrał anty-futbol i tyle. Jak dla mnie najbardziej niezasłużony zwycięzca w historii.

0

Jakoś tego nie widać patrząc na ilość zdobytych goli. Może i jego ukochany Real był wyżej ale nie był lepszym zespołem w dwumeczu, mieli więcej szczęścia w pozostałych meczach i tyle. Ronaldo najwyraźniej ma tzw. "Kompleks Messi'ego"

0

Niech sobie go Liverpool w d***e wsadzi. Nie cierpię gościa za jego zachowanie.

0

A za te pieniądze powinni kupić Thiago Silve i Fernando Llorente albo Neymara i tyle. Ale ten pierwszy bardziej przydatny biorąc pod uwagę, że Barca ma niskich napastników i nie ma kto walczyć o górne piłki.

0

Barcelona była drużyną, która bardziej zasłużyła na awans do finału, świadczyły o tym obydwa mecze, w pierwszym Chelsea potrafiła zrobić jedynie kontrę, w drugim broniła się wszystkimi zawodnikami i też liczyła tylko na kontrę, zwłaszcza, że Barca atakowała już tak, że nawet obrońcy podchodzili pod pole karne Chelsea. Nie trzeba być kibicem żadnej z tych drużyn aby było widać gołym okiem, że Barca była znacznie lepszym zespołem, który przegrał jedynie ze względu na brak szczęścia a nadmiar szczęścia przeciwnika.

0

Barca odpocznie i wróci w nowym sezonie jako drużyna bardziej zdeterminowana a szczególnie Messi, którego zmobilizuje to co się stało w tym sezonie i wróci tak potężny, że CR7 będzie leżał i kwiczał.

0

3 błędy Pique i 3 stracone gole. Tyle. W ostatnich meczach w ogóle nic nie gra, więcej szkodzi niż przynosi dobrego, musi się w końcu obudzić. Może za dużo bara bara po nocach z Shakirą.

0

Culé a muerte nie obrażaj polskiej piłki lat 80' bo to był właściwie najlepszy okres. Ja bym powiedział, że myśl szkoleniowa znacznie zaczęła spadać i nie robi się nic żeby znowu powróciły te lata.

0

Czyli porażka, Pinto dostanie czerwo i tak się skończy. Czuję, że Barca właśnie tak przegra.

0

Zdjęcie nr 5
Alves: - "co przegrałaś Krystyna, więc do papy, do papy, tak jak się umawialiśmy przed meczem, przegrany szoruję ząbki"

0

Alves zdecydowanie nie na 10. Grał dobrze, raz tam wrócił się elegancko z ataku aż na środek obrony i odebrał piłkę, to była akcja na 10, ale w ataku często podejmował złe decyzje. W dodatku mega słabe wykończenia (strzały na bramkę).

0

Dobre w złym, że przynajmniej nikt już nie będzie tak pudłował i marnował sytuacji jak to robił Villa, więc wskaźnik celności na bramkę znacznie wzrośnie w drużynie. Na Euro chyba raczej nie zagra, trzeba pamiętać że po tych wszystkich rehabilitacjach jeszcze przez jakiś czas trzeba się wgrać po takiej dłuższej przerwie. Raczej nie wybiegnie sobie na boisko po tych 5 miesiącach i zacznie grać jakby miał 100% kondycji. To już koniec Villi, 30 na karku, teraz spora przerwa, sprzedać nie można bo nikt go nie kupi z kontuzją. Stały rezerwowy będzie gdy wróci.

0

Villa był genialnym piłkarzem ale przede wszystkim w Valencii, Villa strzelał gole dla Barcy to prawda ale teraz Villa gra słabo i nie jest godzien grać w tak wspaniałym zespole jak Barca, może i szacunek mu się należy ale jego czas się skończył i powinien opuścić klub.

0

0

Villa nie grał bo jest za słaby.

0

Messi pokazał kto jest królem boiska. Żaden tam Ronaldo strzelający gole z karnych, tylko i wyłącznie MESSI !!!

0

Nie ma co się oszukiwać bo nawet Pep o tym wie, że popełnił błąd z faktu tego wynika, że w drugiej połowie zmienił to ustawienie, które okazało się strzałem w stopę. Do tego zawodnicy co rusz zmieniali pozycję na boisku, zapanował chaos. Cesc to chyba w ogóle grał na 4 pozycjach w tym meczu.

Guardiola przekombinował i tyle. Ale lepiej teraz niż później, będzie wiedział na przyszłość, że z lepszymi drużynami taka taktyka jest to samobójstwo.

0

A idź Pan w pizdu

0

Kolejny napastnik na rezerwę a wśród rezerwowych obrońców nie ma nikogo kogo można by śmiało postawić do pierwszego składu w razie potrzeby. Co za głupota i strata pieniędzy, nie dość że wciąż klub jest w długach to jeszcze chcą się dalej w nie pogrążać. Muszą w końcu coś z tym zrobić, żeby zadłużony klub nie mógł wydawać pieniędzy, jak widać zasada - nie można wydawać więcej niż miało się przychodów w danym roku jakoś nie bardzo się sprawdza.

0

Co za głupoty, Fabregas najlepszym pomocnikiem na świecie? A ten kto napisał, że jest na równi z Messim to chyba nigdy w życiu nie oglądał żadnego meczu.

0

Barca, znowu pokazała klasę i to bez 3 podstawowych graczy z obrony i jednego podstawowego gracza pomocy. Oj biedny znowu będzie ten Real w tym nowym sezonie ale na sercu mi się robi cieplej kiedy "królewscy" (już nie długo nimi nie będą) mimo tych wszystkich starań na końcu sezonu muszą przełykać gorycz porażki z Barcą. :)

0

kto wstawia te obrazki, zdjęcie jakieś z meczu ligowego poprzedniego sezonu a artykuł o tym nowym sezonie. Może i szczegół ale świadczy o braku kompetencji prowadzących tą stronę.

0

To Mourinho z gęby waliło bo przed meczem zrobił laskę Cristiano.

0

Strasznie słabo przygotowana Barca jest, zupełnie nie ten zespół. Wygrywamy szczęśliwie 2-1 ale niezasłużenie niestety. Nie ma w ogóle tych pięknych podań, Real tak wysoko atakuję, że Barca tylko wbija piłkę do przodu. No ale cóż, ważne że Real przegrywa i jest ładny mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?