burza-lukas
Dołączył/a: lipiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Toress na liscie? Jakies żarty chyba, w anglii to się z niego smieją, że z tym poziomem to może do ligi niżej startować a nie Premier League
0
Słaby ten Fabregas!!!
0
Thiago Silva i Kompany. Tylko Ci dwaj nadawaliby się do takiej drużyny ofensywnie grajacej jak Barca. David Luiz jest słaby i tyle. Jak ktos sądzi inaczej to nie zna się na piłce.
5
Będzie tytuł !!!!! To jedyne na czym teraz muszą się skupić bo Ligi Mistrzów już nie ma.
3
Jedziesz stary, jedziesz.
4
Real poza walką o tytuł :) Wystarczy, że Atletico wygra mecz u siebie z MalagąOooole!!!!!!!Finał Barcelona - Atletico, jest spora szansa na tytuł :)
0
David Luiz podpisał kontrakt z Barceloną?
Jeszcze tego cieniasa brakuje w Barcelonie
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Media-David-Luiz-podpisal-kontrakt-z-Barcelona,wid,16586957,wiadomosc.html
0
NIE!!!!!!!!
Agero jest zajebisty ale jest strasznie drogi i bardzo mało gra.
W całym sezonie Aguero rozegrał az 4 pelne mecze, 14 meczy opuscił z podowu kontuzji, to samo było w sezonie poprzednim. Zawodnik bardzo podatny na kontuzje, zdecydowanie zły krok, zwłaszcza, że Barcelona minimum musiała by wyłozyć od 50-60 mln na niego.
1
Nie ma co się zastanawiać. Fabregas gra słabo obecnie a kasę dają naprawde dobrą. Za te pieniądze spokojnie można brać Hazarda, który bardzo chce grac w Barcelonie a jest obecnie wybranym najlepszych graczem młodego pokolenia.
5
Cienki, pierdolisz farmazony.
Jest dokładnie jak Kluviert powiedział "Nie można mówić o niepowodzeniu Barcelony, niepowodzeniem byłoby zajęcie piątego lub szóstego miejsca. Zawodnicy to nie są maszyny"
Ćwierćfinał Ligi Mistrzów i 3 miejsce w lidze to nie wielka strata, nie można cały czas wygrywac wszystko bo z czasem football zrobiłby się nudny i kazdy z góry by wiedział kto wygra. Więc po co byłoby organizować Ligi i turnieje.
0
I to już jest koniec, 3-cie miejsce.
Fabregas do sprzedania, nie nadaje się do Barcelony, psuje akcje, wstrzymuje gry, panikuje w zagraniach
2
Cuadrado to połączenie Alvesa i Alby. Dobry technicznie i piekielnie szybki, jeden z najszybszych graczy Serii A. Jak Alves chce odejsć to Cuadrado jest idealnych nasteocą moim zdaniem.
1
Wszyscy dzisiaj grali z czarnymi wstążkami (wszyscy hiszpanie) nawet w lidze angielskiej a Barcelona to co?
0
Ronaldo nie miał nic do powiedzenia? Czy był zajęty modelowaniem włosów?
0
Smiech na sali będzie jak David Luiz będzie podtawowym graczem Barcy. Sorry ale oglądam Premier League każdego tygodnia i moim zdaniem Barca dla tego obrońcy to za wysokie progi. Kontuzjowany Puyol lepiej gra niż Luiz w pelni formy.
0
Bramkarz i obrońca najwyższej swiatowej klasy to podstawa.
Sprzedać Fabregasa, ostatnio zwróciłem uwagę, że jak Fabregas schodzi to Barca zaczyna lepiej grać, jakos ta pomoc jest lepiej zorganizowana.
Sancheza sprzedać, nie jest taki zły ale to nie jest klasa Barcelony.
Stary dobry Pedro dałby rade tam w ataku mając u boku takich graczy jak Neymar i Messi.
0
News o Vertonghenie tak jakby ludzie go nie znali. Niespodzianka transferowa? Jeżeli chodzi o ligę angielską to Vertonghen jest TOP środkowym obrońcą tej ligi. Kto oglądał ostatni sezon i przyglądał się Tottenhamowi to wie, że ten piłkarz jest więcej warty niż David Luiz i Agger razem wzięci.
0
Mecz ustawiony a większość się spina jak zapinka do gaci. Przecież zapłacili Barcelonie za to żeby za bardzo nie bili Lechii, chodziło jedynie o prezentacje klubu dla polskich fanów.
0
Biedak pewnie myśli, że będzie grał w pierwszym składzie. Będzie tyle grał w pierwszym co za czasów Guardioli czyli niewiele więcej niż teraz.
0
Weźcie tego Shreka...[przecież on w ogóle się nie nadaję do Barcelony, a poza tym po co kolejny napastnik. Czy Barcelona ma aż takie problemy w ataku żeby kupował kolejnego napastnika? Co za głupota.
0
Dzięki Bogu, ten Shrek się nadaję jedynie do animacji DreamWorks
0
Vermaelen powinien być numer 2 gdyby Silva nie przyszedł. Luiz wciąż popełnia sporo błędów w obronie jak oglądam tą ligę angielską to tak średnio jego grę oceniam.
0
OBROŃCĘ POTRZEBUJEMY !!! PO JAKIEGO GRZYBA KOLEJNYCH POMOCNIKÓW !!!!!!!
0
Na stronie Monaco piszę, że padła oferta ale CR7 podpisał nowy kontrakt z Realem na 3 kolejne lata.
0
Teraz piszą, że Barca chce Torresa. mam nadzieję, że to plotki w innym wypadku zdecydowanie coś nie tak byłoby z tym zespołem bo po co im kolejny napastnik skoro potrzebują obrońcy?
0
57mln? To nieźle, czyli nici z obrońcy, dalej będzie Barca tracić prawie w każdym meczu bramki.
0
Ronaldo to ciotka, Meymar jest jeszcze młody ale za kilka lat 3 może 4 Ronaldo będzie mu mógł ręcznik podawać.
0
Nowy skład Barcy w nadchodzącym sezonie:
Reina
Alves - Pique-Kompany-Alba
Busquets
Iniesta - Xavi
Pedro - Messi - Neymar
Ponoć Reina nie przedłużył kontraktu z Liverpoolem, tak podaję angielska prasa, wspomina się również o Barcelonie jako jego następnym klubie. Kompany to znak zapytania, Tito chce Silvę. Do końca nie wiadomo co tutaj zrobią. Jedno jest pewne, jest potrzebny obrońca.
0
o Boże!!!! jak kupią tego buraka Rooneya to chyba przestanę oglądać te mecze. W ogóle ten człowiek nie pasuję do Barcelony, przede wszystkim swoim zachowaniem poza boiskiem. To typowy buraczyna, wolałbym już Krystynę w Barcy niż tego patałacha.
0
Sprzedać Sancheza i tak kładzie się na ziemię jak dziewczyna za każdym razem jak ktoś go dotknie. Bramkarz, obrońca i napastnik tyle potrzeba, nie wiem po co im dwóch pomocników. Neymara niech kupią, może być ten Kompany to bardzo dobry stopper.