Tak czytam i myślę, albo kibiujecie od maja 2015 gdzie Barca wygrała 3 trofea w ciągu miesiąca albo po prostu wciąż nie nauczył was niczego przypadek Enrique. Pamiętacie styczeń 2015? Barca w rozsypce, zgrzyt na Linii Enrique - Messi. Wiele meczów przegranych, a sezon się nie skończył,wtedy 99% ludzi chciało zwolnienia Lucho. To byłaby błędna decyzja.
Valverde zje*bal (chociaż w mojej opinii to błędy piłkarzy, w końcu to oni grali) co nie zmienia faktu że trener postawił na defensywe, jednakże trener póki co sprawdza soe calkiem dobrze (nie licząc Meczu z Romą) uważam że nie należy go zwalniać po czymś takim.
Prawda jest taka ze wielu jest kibicami sukcesu, skoro nie podoba się wam Barca grająca mniej efektownie i przełączacie mecz, albo gdy jest już praktycznie po meczu bo Barca przegrywa a wy wylączacie transmisję to właściwie definiuje jakimi "kibicami" jesteście.
Owszem szkoda, cholerna szkoda odpaść w takim stylu, w meczu który praktycznie był wygrany, właśnie - każdy, każdy tak myślał że wynik jest juz zamknięty. Vaerde chciał bronić wyniku, a wy placzecie że nie grał ofensywnie :V To Umtiti, Pique i pozostali dali się jak małe dzieci, przecież to oni grali!
Skoro nie podoba wam się ze być może wygramy Puchar Króla i Ligę zamiast LM zawsze możecie kibicować Realowi. Wymagający kibice co własnych zawodników nie szanują...kibice..
cóż, życzę Romie i Liverpool'owi finału, nawet wygranej, ale jeśli w finale ma grać Real to niech gra z Bayernem, pierwszy raz w życiu będę kibicował Bayernowi. Wszyscy tylko nie Real, wszyscy tylko nie Ronaldo.
Kiedyś każdy jako dziecko marzył żeby zostać piłkarzem teraz większość chce być "jutuberem" albo przynajmniej większość czasu spędza przy komputerze.Btw. Obecnie piłkarze nie skupiają się wyłącznie na piłce, wielu z nich afiszuje się z tym jak celebryci, ciekawe na jakim poziomie będzie piłka nożna za kilkanaście lat
No tak przychody rosną..transfery i wynagrodzenie dla piłkarzy tez, a potem bilet na taki mecz Barca-Chelsea przynajmniej 400€ do kilkunastu tys to jest chore
Da się jakoś wydzielić głos komentatorów z FiFy =, te wszystkie komentarze są w jakimś folderze czy po prostu są "wbudowane" w grę i można je jedynie nagrać?
Mam pytanie do fanów gry FIFA, Jakie znacie najlepsze teksty Szpakowskiego i Szaranowicza z tej gry, czyli ogólnie klasyki (jak to mówią młodzi ludzie - MASAKRACJA, taki strzał to i ja bym obronił, pom-pom-poooom, chyba strzelał panu Bogu w okno , ta noga służy mu głównie do podpierania się
To trofeum drugorzędne, zarówno dla zespołu jak i dla Leo, jednakże to byłoby piękne pozbawić Real a w zasadzie CR7 ostatniego osiągnięcia na jakie może liczyć Real w tym sezonie ligowym
Tak sobie wszedłem na Polską stronę Manchesteru United i pierwsze co mi się rzuciło w oko to wygląd strony, co prawda o wiele lepsza niż notatnik rm.pl ale i tak gdy czyta się komentarze wszystko jest zlane i nieczytelne, naprawdę gratulacje dla moderatorów naszej strony, człowiek nawet o tym nie myśli kiedy tu zagląda kilka razy dziennie. Panowie i Panie odpowiedzialni za wygląd naszej strony, wykonujecie świetną robotę!
Podzielę się z wami filmem o Leo jeśli ktoś chciałby zobaczyć wszystkie jego bramki z rzutów wolnych to zachęcam do obejrzenia, pracowałem nad tym 3 dni więc myślę że warto :)
Mam nadzieję że ten komentarz nie utonie w stosie komentarzy La-rambla dlatego proszę o zielone herby, tylko i wyłącznie ze względu na to że chciałbym aby jak najwięcej osób mogło zobaczyć ten post i się udzielić :)
Robię film o Leo Messim, niektórzy kojarzą mój kanał, zrobiłem kiedyś film "FC Barcelona emocje Polskich komentatorów" który wielu przypomniał piękne chwile.. Wracając do tematu.
Chciałbym abyście mi pomogli wskazać mecze, wywiady w których dziennikarze/komentatorzy zachwycając się nad Leo wymieniając jego atrybuty, opisują jego magię jaką prezentuje.
Pamiętam jak Leo przedryblował kilku zawodników drużyny Eibar (sezon14/15) po czym komentator stwierdził że "dla Messiego czas na boisku płynie tak wolno jak dla Neo z Matrixa"
Proszę abyście podali mi jakieś przykłady gdzie Leo strzelał ,a Polscy komentatorzy szalenie reagowali na jego bramki jak np. Przemysław Pełka gdy Leo niszczył Bayern bramkami na 1-0 i 2-0 w sezonie 14/15
Ktoś z was zapewne pomyśli i napisze ''wystarczy ze znajdziesz jakieś piękne bramki Messiego i tam będzie szalona reakcja komentatorów " Tak, ale nie zawsze..
Bramka przeciwko Athletic Bilbao
Laboga i Orłowski
Ray Hudson
Ponownie Laboga i Orłowski
Dla tego przypomnijcie sobie kiedy Leo strzelał jakąś niezwykłą bramkę i komentatorzy wzbudzali swoją reakcją dodatkowe emocje..
Chcę stworzyć niesamowity film pokazujący wielkość Leo Messiego
Powiem tak, raz sędzia daje raz odbiera (dwa razy w tym sezonie odebrano nam zwycięstwo) hipokryci z rm nie powinni odezwać się ani słowem, bo im sędzia i cała La Liga zwykle działa na korzyść. dziś sędzia ostatecznie zagwizdał na naszą korzyść ale to i tak niczego nie zmienia, znajdujemy się na właściwym miejscu.
A jeszcze tak niedawno Messi i CR7 nie mieli sobie równych na szczycie byli oni i długo długo nic, a teraz? Ronaldo odpadł natomiast Leo czasem brakuje sześcia (słupki, karne) mimo to i tak zarówno my jak i on najbardziej będziemy cieszyć się z Ligi :)
Porównywanie Neymara i Cou nie ma sensu, jednak wielu z was to robi i stawia wyżej Philippe (chodzi o umiejętności piłkarskie) rozumiem że większość ludzi nienawidzi Neyamra, poszedł za pieniędzmi... Ale to nie powód by umniejszać jego umiejętności piłkarskie, ten gość objeżdżał zawodników Bayernu, City, Juve czy Psg swego czasu, ale odkąd nie gra dla nas zapomnieliście o tym.
Wielu z was pisze że jest uznawany za jednego z największych na świecie tylko dlatego że objeżdża słabych zawodników lIgi Francuskiej, a np. piszcie ''zobaczymy co będzie jak zagra z Realem.. albo innym mocnym rywalem", ale chyba zapomnieliście że na tego zawodnika nie ma mocnych. Owszem symuluje, jest pazerny i ma ogromne ego, ale uważam że Coutinho jest niewiele gorszy. Chociaż życzę z całego serca by wkrótce stał się jeszcze lepszy. Ludzie co wam daje okłamywanie samych siebie, po co to?
Niechciany w ŁKS'ie, okrzyknięty najgorszym pilkarzem w historii Tottenhamu, piłkarz ligi Chińskiej... To mówi wiele, takich pilkarzy nie powinna kupować Barca
Obyśmy tylko nie skończyli jak Milan czy United... Chociaż druzyna z Manchesteru zaczyna się powoli odbudowywać to jednak musialo minąć kilka lat i kilkaset milionów na transfery. Barcelona potrzebuje świeżej krwi, oraz następcę Messiego.
2
Tak czytam i myślę, albo kibiujecie od maja 2015 gdzie Barca wygrała 3 trofea w ciągu miesiąca albo po prostu wciąż nie nauczył was niczego przypadek Enrique. Pamiętacie styczeń 2015? Barca w rozsypce, zgrzyt na Linii Enrique - Messi. Wiele meczów przegranych, a sezon się nie skończył,wtedy 99% ludzi chciało zwolnienia Lucho. To byłaby błędna decyzja.
Valverde zje*bal (chociaż w mojej opinii to błędy piłkarzy, w końcu to oni grali) co nie zmienia faktu że trener postawił na defensywe, jednakże trener póki co sprawdza soe calkiem dobrze (nie licząc Meczu z Romą) uważam że nie należy go zwalniać po czymś takim.
1
Prawda jest taka ze wielu jest kibicami sukcesu, skoro nie podoba się wam Barca grająca mniej efektownie i przełączacie mecz, albo gdy jest już praktycznie po meczu bo Barca przegrywa a wy wylączacie transmisję to właściwie definiuje jakimi "kibicami" jesteście.
Owszem szkoda, cholerna szkoda odpaść w takim stylu, w meczu który praktycznie był wygrany, właśnie - każdy, każdy tak myślał że wynik jest juz zamknięty. Vaerde chciał bronić wyniku, a wy placzecie że nie grał ofensywnie :V To Umtiti, Pique i pozostali dali się jak małe dzieci, przecież to oni grali!
Skoro nie podoba wam się ze być może wygramy Puchar Króla i Ligę zamiast LM zawsze możecie kibicować Realowi. Wymagający kibice co własnych zawodników nie szanują...kibice..
6
cóż, życzę Romie i Liverpool'owi finału, nawet wygranej, ale jeśli w finale ma grać Real to niech gra z Bayernem, pierwszy raz w życiu będę kibicował Bayernowi. Wszyscy tylko nie Real, wszyscy tylko nie Ronaldo.
2
Kiedyś każdy jako dziecko marzył żeby zostać piłkarzem teraz większość chce być "jutuberem" albo przynajmniej większość czasu spędza przy komputerze.Btw. Obecnie piłkarze nie skupiają się wyłącznie na piłce, wielu z nich afiszuje się z tym jak celebryci, ciekawe na jakim poziomie będzie piłka nożna za kilkanaście lat
3
No tak przychody rosną..transfery i wynagrodzenie dla piłkarzy tez, a potem bilet na taki mecz Barca-Chelsea przynajmniej 400€ do kilkunastu tys to jest chore
2
Da się jakoś wydzielić głos komentatorów z FiFy =, te wszystkie komentarze są w jakimś folderze czy po prostu są "wbudowane" w grę i można je jedynie nagrać?
0
Mam pytanie do fanów gry FIFA, Jakie znacie najlepsze teksty Szpakowskiego i Szaranowicza z tej gry, czyli ogólnie klasyki (jak to mówią młodzi ludzie - MASAKRACJA, taki strzał to i ja bym obronił, pom-pom-poooom, chyba strzelał panu Bogu w okno , ta noga służy mu głównie do podpierania się
3
To trofeum drugorzędne, zarówno dla zespołu jak i dla Leo, jednakże to byłoby piękne pozbawić Real a w zasadzie CR7 ostatniego osiągnięcia na jakie może liczyć Real w tym sezonie ligowym
0
Sytuacja 50/50 Sędzia mógł podyktować karny, ale pościł grę. Nie można nam jednak zarzucić że wygraliśmy z pomocą sędziego. 3-0 mówi samo za siebie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
69
Tak sobie wszedłem na Polską stronę Manchesteru United i pierwsze co mi się rzuciło w oko to wygląd strony, co prawda o wiele lepsza niż notatnik rm.pl ale i tak gdy czyta się komentarze wszystko jest zlane i nieczytelne, naprawdę gratulacje dla moderatorów naszej strony, człowiek nawet o tym nie myśli kiedy tu zagląda kilka razy dziennie. Panowie i Panie odpowiedzialni za wygląd naszej strony, wykonujecie świetną robotę!
1
W przyszłości zrobię filmik z Leo i jego bramkami w Lidze mistrzów:D także jak coś to obserwuj kanał :P
0
Różne stare kanały na Youtube ze skrótami; fp. ElevenSports na facebooku, przeróżne strony w internecie, wystarczy poszukać :)
0
dzięki! staram się jak mogę :)
35
Podzielę się z wami filmem o Leo jeśli ktoś chciałby zobaczyć wszystkie jego bramki z rzutów wolnych to zachęcam do obejrzenia, pracowałem nad tym 3 dni więc myślę że warto :)
0
Dużo montażu, przy takiej ilości czasem zdarzają się błędy :◇
80
Zrobilem film o Leo, włożyłem w ten fim wiele serca więc myślę ze warto zobaczyć, proszę o opinie jak wyszło?
0
Dziękuję za pomoc jesteś wielki!! :)
0
to mój filmik:D ale dzięki ;)
178
Mam nadzieję że ten komentarz nie utonie w stosie komentarzy La-rambla dlatego proszę o zielone herby, tylko i wyłącznie ze względu na to że chciałbym aby jak najwięcej osób mogło zobaczyć ten post i się udzielić :)
Robię film o Leo Messim, niektórzy kojarzą mój kanał, zrobiłem kiedyś film "FC Barcelona emocje Polskich komentatorów" który wielu przypomniał piękne chwile.. Wracając do tematu.
Chciałbym abyście mi pomogli wskazać mecze, wywiady w których dziennikarze/komentatorzy zachwycając się nad Leo wymieniając jego atrybuty, opisują jego magię jaką prezentuje.
Pamiętam jak Leo przedryblował kilku zawodników drużyny Eibar (sezon14/15) po czym komentator stwierdził że "dla Messiego czas na boisku płynie tak wolno jak dla Neo z Matrixa"
Proszę abyście podali mi jakieś przykłady gdzie Leo strzelał ,a Polscy komentatorzy szalenie reagowali na jego bramki jak np. Przemysław Pełka gdy Leo niszczył Bayern bramkami na 1-0 i 2-0 w sezonie 14/15
Ktoś z was zapewne pomyśli i napisze ''wystarczy ze znajdziesz jakieś piękne bramki Messiego i tam będzie szalona reakcja komentatorów " Tak, ale nie zawsze..
Bramka przeciwko Athletic Bilbao
Laboga i Orłowski
Ray Hudson
Ponownie Laboga i Orłowski
Dla tego przypomnijcie sobie kiedy Leo strzelał jakąś niezwykłą bramkę i komentatorzy wzbudzali swoją reakcją dodatkowe emocje..
Chcę stworzyć niesamowity film pokazujący wielkość Leo Messiego
0
Oby był jak Zlatan który po przekroczeniu 30-tki zaczął strzelać najwięcej
0
radziłbym Ci dokładnie to samo
5
No i gratki panowie! oby tak dalej
1
Powiem tak, raz sędzia daje raz odbiera (dwa razy w tym sezonie odebrano nam zwycięstwo) hipokryci z rm nie powinni odezwać się ani słowem, bo im sędzia i cała La Liga zwykle działa na korzyść. dziś sędzia ostatecznie zagwizdał na naszą korzyść ale to i tak niczego nie zmienia, znajdujemy się na właściwym miejscu.
0
A jeszcze tak niedawno Messi i CR7 nie mieli sobie równych na szczycie byli oni i długo długo nic, a teraz? Ronaldo odpadł natomiast Leo czasem brakuje sześcia (słupki, karne) mimo to i tak zarówno my jak i on najbardziej będziemy cieszyć się z Ligi :)
28
Porównywanie Neymara i Cou nie ma sensu, jednak wielu z was to robi i stawia wyżej Philippe (chodzi o umiejętności piłkarskie) rozumiem że większość ludzi nienawidzi Neyamra, poszedł za pieniędzmi... Ale to nie powód by umniejszać jego umiejętności piłkarskie, ten gość objeżdżał zawodników Bayernu, City, Juve czy Psg swego czasu, ale odkąd nie gra dla nas zapomnieliście o tym.
Wielu z was pisze że jest uznawany za jednego z największych na świecie tylko dlatego że objeżdża słabych zawodników lIgi Francuskiej, a np. piszcie ''zobaczymy co będzie jak zagra z Realem.. albo innym mocnym rywalem", ale chyba zapomnieliście że na tego zawodnika nie ma mocnych. Owszem symuluje, jest pazerny i ma ogromne ego, ale uważam że Coutinho jest niewiele gorszy. Chociaż życzę z całego serca by wkrótce stał się jeszcze lepszy. Ludzie co wam daje okłamywanie samych siebie, po co to?
1
to się nagrał..
2
Hahhah:D To było piękne! Wesołych świąt wszystkim
0
Niechciany w ŁKS'ie, okrzyknięty najgorszym pilkarzem w historii Tottenhamu, piłkarz ligi Chińskiej... To mówi wiele, takich pilkarzy nie powinna kupować Barca
0
Obyśmy tylko nie skończyli jak Milan czy United... Chociaż druzyna z Manchesteru zaczyna się powoli odbudowywać to jednak musialo minąć kilka lat i kilkaset milionów na transfery. Barcelona potrzebuje świeżej krwi, oraz następcę Messiego.