Niby City gra na wyjeździe, więc ich bramki będą liczone podwójnie, jednak Real gra u siebie, więc jestem pewien że wygrają "Los Blacos". Z tak słabo grającym zespołem jak City to nie powinien być problem, ale ewentualna porażka Realu będzie bardzo miłym zaskoczeniem.
Pytanie dla oglądających Ekstraklasę
Jakie bramki najbardziej zapadły wam w pamięć? (najładniejsze trafienia z tego sezonu) fajnie jakbyście podali z 10 przykładów ;)
Cieszę się że lata młodości spędziłem na dworze, grając w piłkę, bawiąc się ze znajomymi. Komputery w latach 2004-2010 były tylko dodatkiem, czasem szło się do kolegi pograć w GTA itp. Z resztą mniejsza o to. Wtedy "Youtube" nie był tak rozwinięty, nie było prawdopodobnie żadnych "letsplayerów" itp. Oglądało się jakieś głupawe śmieszne filmik, i takie tam różne....
Na dziś dzień znaczna część młodzieży ogląda "Youtuberów" Którzy robią z siebie debili (OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY) Co taki "Youtuber" oferuje na swoim kanale? "Czelendż - pocałuje się w du****" I takie dzieci to oglądają....
Wchodząc na kanały najpopularniejszych polskich "Youtuberów" zobaczycie to samo, to samo łajno, zero oryginalności, sztuczny śmiech, robienie z siebie głupka i najlepsze - gadanie że nie zależy im na pieniądzach tylko robią to z pasji. jak to Wardęga powiedział " Kiedyś marzyło się żeby być piłkarzem, teraz każdy marzy o 100 tys "Followersach" na instagramie. I oczywiście każdy może marzyć o czym chce, ale to wszystko zmierza?! Dzieci w obecnych czasach żyją w wirtualnym świecie, który ryje banie. Boję się co będzie za 10-20 lat.
Goście od creepypasty zawsze mają dobry głos :D Najlepszy jest "CierpnacaSkora" fajnie się słucha...
ps. Dzięki mogą się nadać, szczególnie "Azergothil1"
Raczej ciężko będzie się z nim skontaktować, zważywszy że ma prawie 300 tysięcy subskrypcji, a ja 4 tyś, to raczej niemożliwe żeby podkładał głos pod moje filmy :D
Szukam kogoś kto nadawałby się na lektora, a on ma głos trochę jak Izak. Więc raczej się nie nada :) PS. Nie to że głos jest zły, jednak filmy dokumentalne itp. fajnie jak czyta osoba z grubym głosem.
Bez owijania w bawełnę. SZUKAM JAKIEGOŚ LEKTORA, bo robię film w którym potrzebny będzie narrator. https://www.youtube.com/channel/UCgS1TmcY5a4E18ZRbShujxw
Grają w wielkich klubach, i mają wyrobioną markę, prestiż to jest ten powód, a takiego Godina nikt za bardzo nie doceni bo nie jest osobą medianą, tak samo Busqueds.
Zrobiłem filmik o najpiękniejszych bramkach w Lidze Mistrzów (są też Barcy) Także jeśli chcecie poświęcić swoje 3 minuty życia, to wiedzcie że nie pójdą na marne :)
Jestem za Atletico
Dlaczego? - Bo jest tam ktoś taki jak Simeone, który jak nikt inny zasługuje na zwyciestwo LM. Poza tym nie chcę żeby nasza porażka poszła na marne, skoro przegraliśmy to tylko ze zwycięzcą LM.
0
hahhahahahaha no to Gruby poprowadzi Atletico w finale. Simeone na trybunach
1
Kur## Torres -_-
0
Torres na 2-2
Taki spojler :D
0
Prz takim wyniku dogrywka czy awans Atleti?
0
TAAAAAAAKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19
Wszyscy tylko nie Bayern i Real.
1
Wiecie gdzie znajdę jakieś bramki Leicester komentowane po polsku, albo jakieś wypowiedzi (w formie wideo) również (PL) o piłkarzach Leicester?
0
Niby City gra na wyjeździe, więc ich bramki będą liczone podwójnie, jednak Real gra u siebie, więc jestem pewien że wygrają "Los Blacos". Z tak słabo grającym zespołem jak City to nie powinien być problem, ale ewentualna porażka Realu będzie bardzo miłym zaskoczeniem.
0
Swoją drogą ciekawe ile takich spotkań było. Pewnie jedno :d
0
Stokrotne dzięki! :)
0
Nie no:D Panowie potrzebuje 10 najpiękniejszych bramek z tego sezonu, a nie smobóje, kiksy itp
0
Pytanie dla oglądających Ekstraklasę
Jakie bramki najbardziej zapadły wam w pamięć? (najładniejsze trafienia z tego sezonu) fajnie jakbyście podali z 10 przykładów ;)
1
"W Pogoni za szczęściem", "Ali","Do utraty sił"
35
Cieszę się że lata młodości spędziłem na dworze, grając w piłkę, bawiąc się ze znajomymi. Komputery w latach 2004-2010 były tylko dodatkiem, czasem szło się do kolegi pograć w GTA itp. Z resztą mniejsza o to. Wtedy "Youtube" nie był tak rozwinięty, nie było prawdopodobnie żadnych "letsplayerów" itp. Oglądało się jakieś głupawe śmieszne filmik, i takie tam różne....
Na dziś dzień znaczna część młodzieży ogląda "Youtuberów" Którzy robią z siebie debili (OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY) Co taki "Youtuber" oferuje na swoim kanale? "Czelendż - pocałuje się w du****" I takie dzieci to oglądają....
Wchodząc na kanały najpopularniejszych polskich "Youtuberów" zobaczycie to samo, to samo łajno, zero oryginalności, sztuczny śmiech, robienie z siebie głupka i najlepsze - gadanie że nie zależy im na pieniądzach tylko robią to z pasji. jak to Wardęga powiedział " Kiedyś marzyło się żeby być piłkarzem, teraz każdy marzy o 100 tys "Followersach" na instagramie. I oczywiście każdy może marzyć o czym chce, ale to wszystko zmierza?! Dzieci w obecnych czasach żyją w wirtualnym świecie, który ryje banie. Boję się co będzie za 10-20 lat.
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/13083129_525926650931669_954998069444097379_n.jpg?oh=cb9a682209e17767ffafe4e3510ff813&oe=57A2A1C4
0
Goście od creepypasty zawsze mają dobry głos :D Najlepszy jest "CierpnacaSkora" fajnie się słucha...
ps. Dzięki mogą się nadać, szczególnie "Azergothil1"
0
Raczej ciężko będzie się z nim skontaktować, zważywszy że ma prawie 300 tysięcy subskrypcji, a ja 4 tyś, to raczej niemożliwe żeby podkładał głos pod moje filmy :D
1
Szukam kogoś kto nadawałby się na lektora, a on ma głos trochę jak Izak. Więc raczej się nie nada :)
PS. Nie to że głos jest zły, jednak filmy dokumentalne itp. fajnie jak czyta osoba z grubym głosem.
Bez owijania w bawełnę. SZUKAM JAKIEGOŚ LEKTORA, bo robię film w którym potrzebny będzie narrator. https://www.youtube.com/channel/UCgS1TmcY5a4E18ZRbShujxw
0
Znacie jakiegoś, jakiegokolwiek "Youtbera" z dobrą barwą głosu, który ma niedużo subskrypcji??? (do 20 tys) To naprawdę ważne.
0
A to sorry, myślałem, że Boski podał już listę powołanych. Mam nadzieje że pojedzie Torres, a nie np. Costa...
0
Kogo z napastników powołał na Euro Del Bosque?
13
1
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_3185.jpg 100% skills
0
Czemu każdy kto udaje CR-a wygląda jak Ken?!
0
Masz rację. Tytuł jest lekko naciągany, bo są tam nie tylko spektakularne bramki, ale i zwykłe które wywołały sporo emocji.
4
Grają w wielkich klubach, i mają wyrobioną markę, prestiż to jest ten powód, a takiego Godina nikt za bardzo nie doceni bo nie jest osobą medianą, tak samo Busqueds.
2
Zrobiłem filmik o najpiękniejszych bramkach w Lidze Mistrzów (są też Barcy) Także jeśli chcecie poświęcić swoje 3 minuty życia, to wiedzcie że nie pójdą na marne :)
0
To samo przyszło mi na myśl. Hat-trick "Ze łba" ;P
0
Hahahahahaha xD
13
Jestem za Atletico
Dlaczego? - Bo jest tam ktoś taki jak Simeone, który jak nikt inny zasługuje na zwyciestwo LM. Poza tym nie chcę żeby nasza porażka poszła na marne, skoro przegraliśmy to tylko ze zwycięzcą LM.