0

Bravo ma już prawie 33 lata, ale to nie znaczy że zaraz opadnie z formy. Przed nim jeszcze 5 lat gdy na wysokim poziomie. Ter Stegen sporo wymaga, ale nie ma co się dziwić jeśli jest w formie bardzo ciężko jest go pokonać. Sprzedaż Niemca byłaby głupotą, ale też posadzenie na ławce świetnie spisujacego się Bravo było by dość dziwnym rozwiązaniem, liczę że Enrique znajdzie jakiś złoty środek.

1

Ta informacja pojawiła sie już dużo wcześniej i to w dodatku na naszej stronie. To nie są plotki tylko fakty, Messi będzie tyle zarabiał jednak mam nadzieję że nie spuści z tonu. Chociaż i tak dawanie 40 mln 29 letniemu piłkarzowi jest lekką przesadą nawet gdy mówimy o Messim, mam jednak nadzieję że będzie prezentował wysoki poziom jeszcze przez 5 lat...

0

Pająk zabity.

4

Niech nam dają 1 mld $$$ i jakoś się dogadamy...
.
.
.
.
Żartuję, nawet gdybyśmy sprzedali Neymara to co byśmy kupili za zawodnika?? Nawet kilku nie byłoby wstanie zastąpić.. Neymar jest dla nas bezcenny, tak jak Suarez i Messi.

8

1

Aż ciężko to sobie wyobrazić że taki zespół jak Holandia nie zagra na Euro...

0

Jak myślicie co powinniśmy My, Państwo, cała Europa zrobić żeby pozbyć się Islamu z terenów Europy. Myślicie że jest to w ogóle realne? Czy sytuacja z roku na rok będzie się tylko pogarszać?

1

Spokojnie, podbijemy Madryt w Barcelonie ;)

0

Dobrze że to Ty decydujesz o transferach, a nie Enrique z Bartomeu...

5

W sumie ten mecz niczego nie zmienia. Nadal jesteśmy poza zasięgiem Atletico, że Realu nie wspomnę. Ten mecz można nazwać "wypadkiem przy pracy" Pierwszy remis od 9 spotkań. Dziś Leo i Luis niewidoczni, ale spokojnie. Do El Clasico jeszcze trochę czasu... Gramy u siebie poza tym pamiętacie mecz Realu z Las Palmas? - No właśnie.
Poza tym zbytnio narzekacie "nasi" piłkarze przyzwyczaili nas do niesamowitego widowiska w każdym meczu. A gdy dzieją się takie rzeczy jak dzisiaj jest lament... Enrique wie co ma poprawić. Ochłońcie

0

WHAT?! O_o

1

Karny 50/50 jakby sędzia nie odgwizdał to raczej pretensji nikt by nie miał.

0

Wierzycie że Amerykanom udało się wylądować na księżycu?
Według mnie to jeden wielki spisek. Nie zastanawiało was to nigdy dlaczego pod koniec lat 60-tych udało się polecieć na księżyc dysponując tak słabą technologią, a obecnie mając super-zaawansowane technologie jakimś nie lada wyczynem jest załogowy lot w kosmos. Najbliższy załogowy lot na księżyc jest zaplanowany na rok 2020. Myślę że nie pieniądze są przeszkodą tylko technologia która dopiero teraz pozwala na prawdziwe załogowe loty na księżyc

3

Pewnie widzieliście to już 1000000 razy, ale to się nie nudzi :D https://www.facebook.com/107300489288899/videos/1064908360194769/

1

Są tacy niebezpieczni że załatwił i Nacho... Nie potrafili wygrać z Realem Beniteza, który prezentował dość niski poziom. Oczywiście od tego czasu minęło trochę czasu, ale do tej pory PSG grało tylko u siebie w swojej "ELITARNEJ" lidze Francuskiej i wygrało z niedysponowaną, słabo grającą Chelsea. PSG i Real to najsłabsze drużyny zaraz po Wolfsburgu i Benfice.

0

i na PSG

41

A w tej bajce były smoki?

0

Mówisz "co ze mnie za kibic" A czy ja życzyłem najtrudniejszego rywala Barcelonie? Nie! Po prostu chcę żeby w tej fazie rozgrywek grali najlepsi. Jesteśmy w stanie pokonać Atletico, ale jeśli nie to oznacza że nie zasłużyliśmy na finał i koncowy triumf LM.

0

Czy wie ktoś ile bramek zdobył Neymar podczas pobytu w Barcelonie? (łączenie z bramkami nieoficjalnymi)

0

i Ter Sztegen :D

2

Zrobiłem krótki skrót wczorajszych meczów

Bramki PL

0

D10S i wszystko jasne

0

I co Suarez dzisiaj piach?!

0

Ale nie sądzisz że ocenianie zawodnika po kilku minutach meczu jest bez sensu? :) To są te komentarze "Suarez gra piach" "Dziś jest beznadziejny" itp.

0

Sprzedajmy Suareza póki jest coś wart, przecież od 45 minut nie strzelił bramki ani nie zanotował asysty. To jest nie do pomyślenia! Po jakiego grzyba nam taki zawodnik?!

17

Podoba mi się postawa Mathieu w ostatnich spotkaniach. Jest niesamowicie pewny

5

OHO, zaczyna się ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?