1. A skąd Ty wiesz czy ja stawiam Messiego ponad dobro całego zespołu?!
2. Chcesz posadzić Messiego? Ok, rozumiem że Sandro jest o wiele lepszym rozwiązaniem od wystawienia Argentyńczyka
3. Co z tego że nazywasz Argentyńczyka legendą. Skoro uważasz że ogranicza rozwój Neymara i staje się uciążliwym balastem dla Barcy. idąc Twoim tokiem myślenia powinniśmy sprzedać Messiego po sezonie 13/14 Bo był to jego najgorszy sezon w karierze już wtedy wielu takich jak Ty myślało że najlepsze lata ma już za sobą. Jak się okazało głowno wiedzieli. Messi też jest czlowiekiem i może mieć gorsze dni. Wtedy odpowiedzialność za bramki powinni brać na siebie Suarez i Neymar. Dzisiaj Neymar NIC nie pokazał. Więc po co obwiniać Leo?
4. Chcesz sprzedać Messiego? Ok. Kogo wzamian? Pogbe? Dybale? Marqueza? Jeśli tak to współczuję.
5. Nie jestem "fanbojem" Argentyńczyka, doceniam jego klasę. Wiem ze dobro drużyny jest najważniejsze, ale dobrem będzie jeśli Leo pozostanie tu jeszcze 5-7 lat. Bo z wiekiem może grać coraz głębiej w roli playmakera. A gdy będzie miał 32-35 lat może spełniać identyczną rolę co Xavi. Ale po co?! Gdzie tam, Messi się skończył! Po co nam taki pilkarz co nie biega "tylko" strzela po 40-50 bramek na sezon. Po co nam w druzynie najlepszy pilkarz na świecie?!
Co ty wiesz o futbolu. Niesostrzegasz tego ze Messi wygrywa nam 50% meczów. Zdarzają się takie mecze gdzie Leo nie istnieje, ale to powód by odchodził? W dzisiejszym mecz nikt z naszej drużyny nie pomógł, a Ty znalazłeś sobie kozła ofiarnego, Messi to pilkarz na lata, staje się co raz bardziej kompletny. Poza tym twoje argumenty ze graliśmy lepiej bez niego są absurdalne. Bo wydaje mi się ze najlepszy okres przechodziliśmy na przełomie stycznia aż do marca, a wtedy Leo strzelał bramkę za bramką. Z resztą nie ma sensu tłumaczyć cokolwiek osobie która wypisuje takie bzdury
Szkoda że szczyt formy osiągnęliśmy w lutym, a nie teraz. Jeszce nie dawno mówiliśmy o 102 pkt w lidze, a teraz? Nasz margines błędu się skończył. Jedyne co mnie pociesza to, to że nadal jesteśmy zależni od siebie. Nie wiem co jest na rzeczy, ale pilkarze muszą złapać rytm, bo jak tak dalej pójdzie to skończymy ten sezon z dwoma niewiele znaczącymi trofeami (SP EU), (KMŚ)
Myśląc obiektywnie uważam że Real zdoła odrobić straty z pierwszego meczu. Tak wiem, Real miał rozgromić "Wilki" już w pierwszym meczu, ale wydaje mi się że zbyt dużym optymizmem podchodzili do tego spotkania. Co prawda mówili że będzie ciężko, ale na pewno to był tylko takie gadanie na pokaz. Każdy był pewien że wygrają pokaźnym wynikiem.
W Madrycie będą grać na 200% bo tylko Liga Mistrzów im się została. Dla mnie skończy się wysoką porażką "Wilków" choć nie ukrywam że bardzo ucieszyłaby mnie porażka "Królewskich" z takim rywalem.
Włączyłem sobie film zamiast meczu żeby się nie denerwować jak Ronaldo będzie walił po 3-4 bramki. Przed chwilą zobaczyłem wynik z ciekawości i jestem w szoku. Mam nadzieję ze "Wilki" nie spuchną i utrzymają wynik.
Strasznie nie lubię gdy sędziowie podczas meczów Barcy prezentują tak niski poziom, potem każdy błąd na naszą korzyść jest wypominany przez innych. Pojawiają się takie słowa jak "Uefalona" lub "Jak Barca nie może tam sędzia...
Co do kartki Torresa to uważam że akurat jego ostatni faul nie był na żółtą chociaż ewidentnie na nią pracował.
Pomyłki się zdarzają, ale wątpię że sędziowie są bardziej przychylni Barcelonie. Najbardziej rozwalają mnie zarzuty fanów Realu którzy akurat w tej kwestii nie powinni mieć nic do powiedzenia
Takiej intensywności zabrakło w meczu z Realem. Gramy groźnie , a poprzedni mecz był na stojąco. Chciałbym zobaczyć mecz z Realem gdy gramy taki futbol
I skończyło się pompowanie balonika. Teraz walczymy o życie, ten mecz do złudzenia przypomina spotkania z Atletico z sezonu 13/14 Atak praktycznie zneutralizowany, dziurawa obrona. Jesteśmy zmęczeni mentalnie i fizycznie po porażce z Realem.
Nie da się zagrać w przeciągu tygodnia jednego bardzo słabego meczu, a potem perfekcyjnego. Forma rośnie stopniowo. Zmierzam do tego że za tydzień zagramy podobnie i szanse są niewielkie jeśli w dzisiejszym meczu choćby nie zremisujemy
Też się nie interesuje, ale łatwo można się domyśleć że kibice są wściekli po niezadowalających wynikach Jagiellonii. A Probierz ma słabe nerwy i łatwo się wdaje w awantury
W sensie że najbardziej bramkostrzelny, ale nie najlepszy!? Chyba że według Ciebie jest lepszy od Busquetsa... Zresztą jeśli uważasz że Ivan ma lepszy przegląd pola od Iniesty to ja nie mam pytań.
11
0
1. A skąd Ty wiesz czy ja stawiam Messiego ponad dobro całego zespołu?!
2. Chcesz posadzić Messiego? Ok, rozumiem że Sandro jest o wiele lepszym rozwiązaniem od wystawienia Argentyńczyka
3. Co z tego że nazywasz Argentyńczyka legendą. Skoro uważasz że ogranicza rozwój Neymara i staje się uciążliwym balastem dla Barcy. idąc Twoim tokiem myślenia powinniśmy sprzedać Messiego po sezonie 13/14 Bo był to jego najgorszy sezon w karierze już wtedy wielu takich jak Ty myślało że najlepsze lata ma już za sobą. Jak się okazało głowno wiedzieli. Messi też jest czlowiekiem i może mieć gorsze dni. Wtedy odpowiedzialność za bramki powinni brać na siebie Suarez i Neymar. Dzisiaj Neymar NIC nie pokazał. Więc po co obwiniać Leo?
4. Chcesz sprzedać Messiego? Ok. Kogo wzamian? Pogbe? Dybale? Marqueza? Jeśli tak to współczuję.
5. Nie jestem "fanbojem" Argentyńczyka, doceniam jego klasę. Wiem ze dobro drużyny jest najważniejsze, ale dobrem będzie jeśli Leo pozostanie tu jeszcze 5-7 lat. Bo z wiekiem może grać coraz głębiej w roli playmakera. A gdy będzie miał 32-35 lat może spełniać identyczną rolę co Xavi. Ale po co?! Gdzie tam, Messi się skończył! Po co nam taki pilkarz co nie biega "tylko" strzela po 40-50 bramek na sezon. Po co nam w druzynie najlepszy pilkarz na świecie?!
0
Co ty wiesz o futbolu. Niesostrzegasz tego ze Messi wygrywa nam 50% meczów. Zdarzają się takie mecze gdzie Leo nie istnieje, ale to powód by odchodził? W dzisiejszym mecz nikt z naszej drużyny nie pomógł, a Ty znalazłeś sobie kozła ofiarnego, Messi to pilkarz na lata, staje się co raz bardziej kompletny. Poza tym twoje argumenty ze graliśmy lepiej bez niego są absurdalne. Bo wydaje mi się ze najlepszy okres przechodziliśmy na przełomie stycznia aż do marca, a wtedy Leo strzelał bramkę za bramką. Z resztą nie ma sensu tłumaczyć cokolwiek osobie która wypisuje takie bzdury
0
Sugerujesz sprzedaż Messiego? :D
Buhahahahahaha
3
Szkoda że szczyt formy osiągnęliśmy w lutym, a nie teraz. Jeszce nie dawno mówiliśmy o 102 pkt w lidze, a teraz? Nasz margines błędu się skończył. Jedyne co mnie pociesza to, to że nadal jesteśmy zależni od siebie. Nie wiem co jest na rzeczy, ale pilkarze muszą złapać rytm, bo jak tak dalej pójdzie to skończymy ten sezon z dwoma niewiele znaczącymi trofeami (SP EU), (KMŚ)
10
Masip,
Douglas, Bartra, Adriano, Montoya,
Song,
Afelay J,Dos Santos, Deulofeu
Sandro, Munir
0
Juve też miało nas zaskoczyć... ;)
5
Myśląc obiektywnie uważam że Real zdoła odrobić straty z pierwszego meczu. Tak wiem, Real miał rozgromić "Wilki" już w pierwszym meczu, ale wydaje mi się że zbyt dużym optymizmem podchodzili do tego spotkania. Co prawda mówili że będzie ciężko, ale na pewno to był tylko takie gadanie na pokaz. Każdy był pewien że wygrają pokaźnym wynikiem.
W Madrycie będą grać na 200% bo tylko Liga Mistrzów im się została. Dla mnie skończy się wysoką porażką "Wilków" choć nie ukrywam że bardzo ucieszyłaby mnie porażka "Królewskich" z takim rywalem.
5
https://cdn.streamable.com/video/mp4/2rkp.mp4 Marcelo zasłabł od tej porywającej gry "Królewskich"
0
A u mnie jeden.
0
Włączyłem sobie film zamiast meczu żeby się nie denerwować jak Ronaldo będzie walił po 3-4 bramki. Przed chwilą zobaczyłem wynik z ciekawości i jestem w szoku. Mam nadzieję ze "Wilki" nie spuchną i utrzymają wynik.
2
Strasznie nie lubię gdy sędziowie podczas meczów Barcy prezentują tak niski poziom, potem każdy błąd na naszą korzyść jest wypominany przez innych. Pojawiają się takie słowa jak "Uefalona" lub "Jak Barca nie może tam sędzia...
Co do kartki Torresa to uważam że akurat jego ostatni faul nie był na żółtą chociaż ewidentnie na nią pracował.
Pomyłki się zdarzają, ale wątpię że sędziowie są bardziej przychylni Barcelonie. Najbardziej rozwalają mnie zarzuty fanów Realu którzy akurat w tej kwestii nie powinni mieć nic do powiedzenia
0
Zapomniałeś dodać ze Torres dostał czerwoną...
0
Co za mecz! Nasi w końcu się obudzili po przerwie reprezentacyjnej
0
Takiej intensywności zabrakło w meczu z Realem. Gramy groźnie , a poprzedni mecz był na stojąco. Chciałbym zobaczyć mecz z Realem gdy gramy taki futbol
0
Duże Ufffffff jesteśmy w grze!!!!
4
I skończyło się pompowanie balonika. Teraz walczymy o życie, ten mecz do złudzenia przypomina spotkania z Atletico z sezonu 13/14 Atak praktycznie zneutralizowany, dziurawa obrona. Jesteśmy zmęczeni mentalnie i fizycznie po porażce z Realem.
Nie da się zagrać w przeciągu tygodnia jednego bardzo słabego meczu, a potem perfekcyjnego. Forma rośnie stopniowo. Zmierzam do tego że za tydzień zagramy podobnie i szanse są niewielkie jeśli w dzisiejszym meczu choćby nie zremisujemy
0
Derby Kataru po raz pierwszy w historii :D
3
O czym i o kim można rozmawiać w studiu?
O absolutnym hicie kolejki LM czy o jednostronnym meczu?
- O Bayernie i Lewym...
1
Swoją drogą ciekawe pod jakim nickiem się ukrywa, bo wątpię żeby od tak przestał komentować ;p
0
Ja chyba wybiorę się na finał do Multikina skoro tak polecasz :)
0
Wie ktoś jak najdłuższą serie wygranych meczów mieliśmy z "Królewskimi" na Camp Nou i w ogóle?
0
Wtyczka "video DownloadHelper" do Firefoxa jest bezpieczna?
0
Zapodajcie jakiś ciekawy film z gatunku, thriller, akcja, kryminał na końcówkę dnia :)
1
Też się nie interesuje, ale łatwo można się domyśleć że kibice są wściekli po niezadowalających wynikach Jagiellonii. A Probierz ma słabe nerwy i łatwo się wdaje w awantury
0
Bez androida raczej nie da rady, faktycznie musisz kombinować.
0
Na telefonie nie możesz?
0
Typowe "Sebki" Tylko wyzywać potrafią.. Szkoda patrzeć
0
Zainwestuj w słuchawki http://www.mediaexpert.pl/temp/thumbs-new/2/products/115/sluchawki-sony-mdr-ex15lp-czarny_235115_482063_350x350w50.jpg (miodowe) jak dobrze wciśniesz to nic poza dźwiękiem z słuchawek nie usłyszysz ;)
0
W sensie że najbardziej bramkostrzelny, ale nie najlepszy!? Chyba że według Ciebie jest lepszy od Busquetsa...
Zresztą jeśli uważasz że Ivan ma lepszy przegląd pola od Iniesty to ja nie mam pytań.