0

Potrafi ktoś z was zrobić jakieś ciekawe intro. Albo znacie kogoś kto potrafi? pw

0

Dziś postawiłem u buka na Real, ale nie będę miał nic przeciwko jak przegrają ;)

0

Nie działa, próbowałem kilku kodów, raz było napisane ze błąd został naprawiony. Ale internet dalej nie działał. myślę że to wina operatora

0

Po przez router i jeszcze odświeżałem połączenie na komputerze

0

Pomocy. Mam problem z połączeniem internetowym, a dokładnie wyskakuje mi następujący błąd: Ten komputer jest skonfigurowany poprawnie, ale urządzenie lub zasób Serwer DNS) nie odpowiada.
Nie mam pojęcia co jest grane, bo wczoraj wszystko było ok, a jeszcze nigdy nie miałem problemu z czymś takim.
Próbowałam restartować połączenie i komputer, ale bez skutku

0

Co sądzicie?

7

A pamiętasz te które należały się Atletico? :)

0

2 mecze 8 goli. Co będzie w następnym meczu? Tego na pewno nie chcą wiedzieć fani Realu i sam Ronaldo

0

Idziemy na rekord karnych w jednym spotkaniu

3

"Wiem dlaczego Messi oddał karnego Suarezowi, ale nie powiem"

3

Tylko kibice Realu

0

Największy koszmar kibiców Realu się rozpoczyna. Pichichi oddala się...

2

Mam do was prośbę: Nie komentujcie!
Neymar -
"zachowuje się jak idiota"
"Enrike zmien neymara albo wyjdz z camp nou"
"Weźcie tego żałosnego neymara"
"Co ten ney gołąb robi"
"Brał bym te 190 baniek po tym, co dziś widzę. Serio"
"Neymar zejdź naprawdę, niech już nawet Munir wejdzie"

W drugiej połowie być może strzeli i będziecie się spuszczali jaki to on jest wspaniały.. Nie wiem co się z wami dzieje, ostatnio płakaliście że Suarez jest drewniany, a Messi się skończył. Wszystko przez serię kilku słabych meczów. Serio? Najlepiej sprzedać MSN i kupić Pogbe, De Bruyne i Dybale, Oni z pewnością będą w pojedynkę wygrywać nam mecze

0

Latem tego roku dziennik "The Sun" będzie rozważał współpracę z najbardziej rzetelną stroną internetową w Polsce z Onetem.

0

Munir lepszy od Wallcota?!
-Heheh, dobre...
Gdyby porównać obu zawodników to za Munirem przemawiałby tylko jeden fakt- jest mniej podatny na kontuzje od Anglika. Wallcot jest znacznie szybszy, znacznie lepszy technicznie. jednak jest szklany jak cholera...
Nie chcę się kłócić, ale jeśli uważasz że Munir jest lepszy to tylko dlatego że nie widziałeś sposobu gry Anglika, albo go nie lubisz, albo jesteś ignorantem. Nie obraź się :)

7

Nie wiem jak Wy, ale ja nie potrafiłem się jakoś specjalnie cieszyć z dzisiejszej wygranej. Nadal nie mogę pogodzić się z myślą ze odpadliśmy z Ligi Mistrzów. Mieliśmy dołek w najgorszym momencie, o mało nie zakończyło się to katastrofą, bo mogliśmy stracić także ligę krajową. Jednak obrana LM byłaby czymś niezwykłym. cóż los bywa niesprawiedliwy.

2

Suarez jest jakiś niewyżyty, czy co?! :D

1

Jak "Boski" powoła Coste, a nie Torresa to będę w szoku

1

Torres, skubany....

0

http://www.fcbarca.com/68657-podsumowanie-la-liga-gdyby-tylko-wszyscy-byli-na-poziomie-ronaldo,dyskusja4369478.html


a także artykuł http://www.fcbarca.com/mobile/63585-podsumowanie-la-liga-umarl-krol-niech-zyje-krol.html

Nagroda im. Kapitana Grzmota - za burzliwe osiągnięcia w karierze indywidualnej: CRISTIANO RONALDO

Achhhh, co to był za sezon Cristiano Ronaldo! Krew, pot i łzy… tak wyglądała walka Portugalczyka o nagrodę dla najskuteczniejszego strzelca Primera División. Walczył ile miał sił w nogach, nie odpuszczał żadnego wolnego, żadnego karnego. Ufff, udało się! Po spotkaniu z Getafe w końcu mógł świętować. W walce o Pichichi był bezkonkurencyjny, a swoją koronę przypieczętował dwoma hat-trickami (z Espanyolem i Getafe!!). 48 goli? Kapitanie Grzmocie, to robi wrażenie.

0

Przed chwilą zobaczyłem relacje El Fujarka i byłem "lekko" zezłoszczony jednak po chwili zastanowienia stwierdziłem że to zrozumiałe. I nie rozumiem skąd u niektórych z was takie oburzenie, nasi redaktorzy nie jednokrotnie nabijali się z Realu i CR7 nazywając go "kapitanem grzmotem" itp. Według niektórych to wygląda tak: My z Realu możemy się śmiać, ale kibice Realu z nas już nie. zajeżdża hipokryzją

0

Nie słuchałem zbytnio tego co mówili komentatorzy na początku meczu, ale wydawało mi się że mówią coś o transmisji łączonej. Czyli: Mecz Barcy będzie pokazywany na przemian z meczem Atletico gdy ten się zacznie?

0

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że dziś wygramy dość wysoko. Deportivo to zespół który potrafi sprawić kłopoty, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić żebyśmy przegrali 3-4 mecz z rzędu. Poza tym zespół potrzebuje wysokiej wygranej żeby podbudować morale. W ostatnim meczu brakowało jedynie skuteczności i odrobiny szczęścia. Dziś liczę na dobry spektakl.

Jeśli dziś damy ciała to może być koniec marzeń o mistrzostwie!

0

Nie wygraliśmy żadnego meczu od czterech spotkań, a mimo to wciąż jesteśmy na 1 miejscu. To pokazuje jaką potęgą byliśmy przez 3/4 sezonu, z kilkunastu punktów przewagi zrobiło się ZERO. Mamy lepszy bilans bezpośrednich spotkań i tylko to wciąż utrzymuje nas na 1 miejscu. Jestem optymistą, bo w końcu ten nie fart musi się skończyć.

3

Neymar go nawet nie dotknął...

1

Jak nie idzie to nie idzie... Dobra, przegrywamy. Ale różnica miedzy tym spotkaniem, a poprzednimi jest taka że przedtem atak nie istniał. Dzisiaj Messi nie może się wstrzelić, ale dochodzimy do klarownych sytuacji i to jedyny plus który napawa optymizmem

2

"Liga parzy, czyli kto wygrywa ten śmierdzi"

0

Nie, nie

0

Ja!!
-A nie to było 3 lata temu :(

2

Dokładnie, w dodatku Costa, Morata, Pedro, Alcacer ostatnimi czasu nie prezentują najwyższej formy. Według mnie Torres i Aduriz powinni jechać, choć to ryzykowne to Oni prezentują odpowiedni poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?