0

O jak miło że przez 5 minut pomówili o spotkaniu Barcy i Arsenalu ;)

0

Gdyby nawet Bayern grał z Malmö to i tak 90% studia poświęcone byłoby drużynie mistrza Niemiec.

1

Mylisz się.

1

Studio przedmeczowe LM - Zgadnijcie o kim mówią i o jakim spotkaniu... -_-
Standardowo

0

Dzięki ;)

0

Na jakim kanale jest studio przedmeczowe i od której?

0

Ale tam musi być niesamowita atmosfera...

1

Małpy nie ludzie...

0

Nie polecam.. To ściema, owszem będzie jakość HD i bez ścin, ale do czasu.

0

Szczerzę wątpię w to że będę płakał. Prędzej Ty jak Realowi trafi się Benfica albo Wolfsburg. Mamy silny zespół raczej Atletico bym się nie obawiał... To nie sezon 13/14 kiedy to nie mogliśmy ich ani razu pokonać

1

Szczerze mówiąc chciałbym żeby Juve wygrało z Bayernem, ale jakoś sobie tego nie potrafię wyobrazić. Juve jest pogrążone w kontuzjach, z resztą w pełni sprawnym składzie mieli problemy...

0

Chciałbym takie pary w 1/4 LM
Atletico - Wolfsburg
Real - Barca
City - Benfica
Bayern - PSG

0

Dobrze że przeszli jeden potencjalny ogór dla Realu odpadł..

1

Jeeeeewweeeeeeee!!!!!!!!!!

17

Szkoda że Atletco nie wygrało LM w sezonie 2013/14

1

Ewidentnie piłka szuka Torresa. Żeby tylko to wykorzystał..

0

Nie.

0

Polecacie jakieś strony gdzie są opisanie przepisu ruchu drogowego oraz testy na prawo jazdy?

0

Szerze?
- w ogóle i jeszcze te kołnierzyki. Cóż, rok temu też byłem przeciwny strojom na sezon 15/16 ale teraz nawet mi się podobają, liczę że do tych też się przekonam...

1

Myślę że poziom prezentowany na tej stronie jest wyższy, ale jestem ciekaw co by było na tej stronie gdybyśmy przegrali w GD 0-4 i od 2 lat NIC nie wygrali... ;) Wystarczy popatrzeć na komentarze gdy Suarez nie wykorzysta kilka "setek" Messi karnego, a drużyna przegrywa w końcówce spotkania...

5

Pozdrawiam gościa z tej strony, który postawił 300 zł na remis. Było blisko! ;)

0

Co myślicie o Lukaku? Pilkarz młody, szybki, dobry technicznie, potrafi uderzyć z wolnego. Po prostu CZOŁG, myślicie że mógłby trafić do Barcy?

0

Zrobiłem filmik o Neymarze, mam nadzieję ze wam się spodoba :)

0

Labirynt

0

ulub

0

...W naszym przypadku raczej - normalne
Tak poza tym ten aspekt gry nie jest jakiś niesamowicie trudny, oczywiście jest do poprawy, ale raczej bym się tym nie przejmował. Martwiłbym się gdybyśmy nie potrafili dojść do sytuacji strzeleckich, ale wygrywamy mecze po 3,4,5-0 a wy się przejmujecie karnymi, oczywiście może się tak zdarzyć że zagramy mecz gdzie na wagę (awansu, bądź wygranej LM) potrzebne będzie wykorzystanie rzutu karnego (bądź kilku) ale wtedy piłkarze będą w pełni skoncentrowani i na pewno nie będą się zabawiać (róbcie screeny możecie mi pokazać ten komentarz gdy okaże się że nie miałem racji)

0

Hahahah nie no świetny mecz!!

0

Nie oglądałem, ale już wiem że nie powinienem (słaba psychika) :D

0

Dlaczego odradzasz oglądanie "ludzkiej stonogi" pytam z ciekawości :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?