5

Znacie kanał "HeilRJ" z YouTube? Jego konto zostało usunięte. przez liczne skargi dotyczące praw autorskich. Trzeba przyznać że robił świetne filmy... https://www.youtube.com/results?search_query=heirj

2

Wygląda jak koszulka Bayernu, Zdecydowanie wole Nike

1

hahahahaha

0

Polecam sony vegas 13. Po kilku godzinach do ogarnięcia..

0

Powinieneś postarać się trochę lepszą jakość. Mamy rok 2016, a nie 2006 :)

0

Tak myślałem

0

Chodzi o wypowiedzi znanych osób np. piłkarzy, trenerów itp.

0


Ktoś mi przetłumaczy w skrócie co Ronaldo powiedział w tym wywiadzie?

0

Tylko wypowiedzi Polaków mnie interesują :)

1

Znacie jakieś polskie wywiady, albo zwykłe wypowiedzi (w formie wideo), gdzie ktoś mówi że Leo to najlepszy piłkarz na świecie, albo wypowiada się w pochlebny sposób...
Coś na wzór tego filmiku:

0

Wydaje mi się że dla pana Michała liczą się głównie osiągnięcia drużynowe, a nie indywidualne. Messi w 2010 strzelił około 50 bramek, błyszczał, asystował... W końcu ta nagroda to wyróżnienie za osiągnięcia indywidualne, a nie drużynowe. Bo idąc tym tokiem myślenia to Douglas powinien znaleźć się w top 50 nominowanych do złotej piłki w końcu wygrał 5 trofeów, a dajmy na to Ronaldo - 0

0

wybaczcie, korzystam z przeglądarki "internet explorer" ;) Ale co sądzicie o jego słowach? sytuacja z 2011 roku

0

Mam nadzieje że Twoja siostra z tego wyjdzie, przezwycięży chorobę, bo to jest najważniejsze... A te ***** dopadnie jakiś syf i wtedy przypomną sobie że karma wraca.

0

No fakt. Valdes się nieźle wkopał.Trzeba przyznać, van Gaal próbuje zniszczyć ostatnie lata kariery Victora. Mam nadzieję że kiedyś się to na nim zemści..

0

Na miejscu Valdesa pozwałbym van Gaala do sądu, co on kur** jest jego własnością?!

3

Na to pytanie chyba wszyscy znają odpowiedź ;)

4

Łączna wartość rynkowa piłkarzy Ekstraklasy wyceniana jest na 140,43 mln €
Wartość Leo Messiego i Neymara - 220 mln €

12

Wkład w 4 bramkę
99% Neymar
1% Rakitić

1

Prawda jest taka że połowę komentarzy z tej strony (napisane w ciągu ost. 90 minut) powinny tam się znaleźć ;)

2

Ale zdajesz sobie z tego sprawę że nie każdy piłkarz po 30-stce to kolejny Zlatan, czy Aduriz. Piłkarzy (po 30-stce) którzy walą bramki seriami można policzyć na palcach jednej ręki. Wątpię żeby Nolito trzymał wysoką formę przez "5-6 sezonów"

0

Owszem jest słaby, ale ma serducho w pełni oddane tej drużynie, mam nadzieję że się nie podda i będzie walczył o swoje miejsce w drużynie poprzez ciężką pracę.. ;)

3


M.Bartra obchodzi dziś urodziny, a tu taka cisza!?
Pozostaje życzyć Wszystkiego Najlepszego, 25 lat na karku. Czas najwyższy wskoczyć do podstawowego składu, bo jak nie teraz to kiedy? Oby mu się to udało w najbliższym czasie ;)

56

Nie jestem rasistą, ale Caicedo to dla mnie zwykła małpa

0

Najważniejsze żeby dziś wygrać najmniejszym nakładem sił..

2

Nie widziałem Cię jakiś czas. Już się martwiłem:D zabawne widziałem twój komentarz godzinę temu, ale nie zwróciłem uwagi że to ty. Może przez twój nowy awatar

0

Co się stalo z użytkownikiem ViscaBarsa123?

0

Juz się wystraszyłem... :D

0

Nie. poć planują w tym roku, ale to tylko plotki i pogłoski..

13

Tak czekam na mecz Manchesteru na cn+ sport i właśnie leci golf, komentatorzy zamuleni, w dodatku golf sam w sobie jest nudny. Dziwi mnie to że ktokolwiek to ogląda, a z pewnością ktoś to ogląda, bo inaczej by tego nie puszczali

0

A co powiesz o Suárezie?
"Mogę powiedzieć, że obecnie jest najlepszą "dziewiątką" na świecie"
No i jak tu się nie zgodzić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?