Znacie kanał "HeilRJ" z YouTube? Jego konto zostało usunięte. przez liczne skargi dotyczące praw autorskich. Trzeba przyznać że robił świetne filmy... https://www.youtube.com/results?search_query=heirj
Znacie jakieś polskie wywiady, albo zwykłe wypowiedzi (w formie wideo), gdzie ktoś mówi że Leo to najlepszy piłkarz na świecie, albo wypowiada się w pochlebny sposób...
Coś na wzór tego filmiku:
Wydaje mi się że dla pana Michała liczą się głównie osiągnięcia drużynowe, a nie indywidualne. Messi w 2010 strzelił około 50 bramek, błyszczał, asystował... W końcu ta nagroda to wyróżnienie za osiągnięcia indywidualne, a nie drużynowe. Bo idąc tym tokiem myślenia to Douglas powinien znaleźć się w top 50 nominowanych do złotej piłki w końcu wygrał 5 trofeów, a dajmy na to Ronaldo - 0
Mam nadzieje że Twoja siostra z tego wyjdzie, przezwycięży chorobę, bo to jest najważniejsze... A te ***** dopadnie jakiś syf i wtedy przypomną sobie że karma wraca.
No fakt. Valdes się nieźle wkopał.Trzeba przyznać, van Gaal próbuje zniszczyć ostatnie lata kariery Victora. Mam nadzieję że kiedyś się to na nim zemści..
Ale zdajesz sobie z tego sprawę że nie każdy piłkarz po 30-stce to kolejny Zlatan, czy Aduriz. Piłkarzy (po 30-stce) którzy walą bramki seriami można policzyć na palcach jednej ręki. Wątpię żeby Nolito trzymał wysoką formę przez "5-6 sezonów"
Owszem jest słaby, ale ma serducho w pełni oddane tej drużynie, mam nadzieję że się nie podda i będzie walczył o swoje miejsce w drużynie poprzez ciężką pracę.. ;)
M.Bartra obchodzi dziś urodziny, a tu taka cisza!? Pozostaje życzyć Wszystkiego Najlepszego, 25 lat na karku. Czas najwyższy wskoczyć do podstawowego składu, bo jak nie teraz to kiedy? Oby mu się to udało w najbliższym czasie ;)
Nie widziałem Cię jakiś czas. Już się martwiłem:D zabawne widziałem twój komentarz godzinę temu, ale nie zwróciłem uwagi że to ty. Może przez twój nowy awatar
Tak czekam na mecz Manchesteru na cn+ sport i właśnie leci golf, komentatorzy zamuleni, w dodatku golf sam w sobie jest nudny. Dziwi mnie to że ktokolwiek to ogląda, a z pewnością ktoś to ogląda, bo inaczej by tego nie puszczali
5
Znacie kanał "HeilRJ" z YouTube? Jego konto zostało usunięte. przez liczne skargi dotyczące praw autorskich. Trzeba przyznać że robił świetne filmy... https://www.youtube.com/results?search_query=heirj
2
Wygląda jak koszulka Bayernu, Zdecydowanie wole Nike
1
0
Polecam sony vegas 13. Po kilku godzinach do ogarnięcia..
0
Powinieneś postarać się trochę lepszą jakość. Mamy rok 2016, a nie 2006 :)
0
Tak myślałem
0
Chodzi o wypowiedzi znanych osób np. piłkarzy, trenerów itp.
0
Ktoś mi przetłumaczy w skrócie co Ronaldo powiedział w tym wywiadzie?
0
Tylko wypowiedzi Polaków mnie interesują :)
1
Znacie jakieś polskie wywiady, albo zwykłe wypowiedzi (w formie wideo), gdzie ktoś mówi że Leo to najlepszy piłkarz na świecie, albo wypowiada się w pochlebny sposób...
Coś na wzór tego filmiku:
0
Wydaje mi się że dla pana Michała liczą się głównie osiągnięcia drużynowe, a nie indywidualne. Messi w 2010 strzelił około 50 bramek, błyszczał, asystował... W końcu ta nagroda to wyróżnienie za osiągnięcia indywidualne, a nie drużynowe. Bo idąc tym tokiem myślenia to Douglas powinien znaleźć się w top 50 nominowanych do złotej piłki w końcu wygrał 5 trofeów, a dajmy na to Ronaldo - 0
0
0
Mam nadzieje że Twoja siostra z tego wyjdzie, przezwycięży chorobę, bo to jest najważniejsze... A te ***** dopadnie jakiś syf i wtedy przypomną sobie że karma wraca.
0
No fakt. Valdes się nieźle wkopał.Trzeba przyznać, van Gaal próbuje zniszczyć ostatnie lata kariery Victora. Mam nadzieję że kiedyś się to na nim zemści..
0
Na miejscu Valdesa pozwałbym van Gaala do sądu, co on kur** jest jego własnością?!
3
Na to pytanie chyba wszyscy znają odpowiedź ;)
4
Łączna wartość rynkowa piłkarzy Ekstraklasy wyceniana jest na 140,43 mln €
Wartość Leo Messiego i Neymara - 220 mln €
12
Wkład w 4 bramkę
99% Neymar
1% Rakitić
1
Prawda jest taka że połowę komentarzy z tej strony (napisane w ciągu ost. 90 minut) powinny tam się znaleźć ;)
2
Ale zdajesz sobie z tego sprawę że nie każdy piłkarz po 30-stce to kolejny Zlatan, czy Aduriz. Piłkarzy (po 30-stce) którzy walą bramki seriami można policzyć na palcach jednej ręki. Wątpię żeby Nolito trzymał wysoką formę przez "5-6 sezonów"
0
Owszem jest słaby, ale ma serducho w pełni oddane tej drużynie, mam nadzieję że się nie podda i będzie walczył o swoje miejsce w drużynie poprzez ciężką pracę.. ;)
3
M.Bartra obchodzi dziś urodziny, a tu taka cisza!?
Pozostaje życzyć Wszystkiego Najlepszego, 25 lat na karku. Czas najwyższy wskoczyć do podstawowego składu, bo jak nie teraz to kiedy? Oby mu się to udało w najbliższym czasie ;)
56
Nie jestem rasistą, ale Caicedo to dla mnie zwykła małpa
0
Najważniejsze żeby dziś wygrać najmniejszym nakładem sił..
2
Nie widziałem Cię jakiś czas. Już się martwiłem:D zabawne widziałem twój komentarz godzinę temu, ale nie zwróciłem uwagi że to ty. Może przez twój nowy awatar
0
Co się stalo z użytkownikiem ViscaBarsa123?
0
Juz się wystraszyłem... :D
0
Nie. poć planują w tym roku, ale to tylko plotki i pogłoski..
13
Tak czekam na mecz Manchesteru na cn+ sport i właśnie leci golf, komentatorzy zamuleni, w dodatku golf sam w sobie jest nudny. Dziwi mnie to że ktokolwiek to ogląda, a z pewnością ktoś to ogląda, bo inaczej by tego nie puszczali
0
A co powiesz o Suárezie?
"Mogę powiedzieć, że obecnie jest najlepszą "dziewiątką" na świecie"
No i jak tu się nie zgodzić...