0

Mam pytanie do was:
Jakiego typu filmik związany z Barcą chcielibyście zobaczyć na yt, a go nie ma? Np. jakieś analizy, zestawienia i porównania piłkarzy, Jakieś bramki po polsku, rankingi Top10 najładniejsze gole, najlepsi piłkarze itp?

1

Wiesz na czym polega różnica?
Niektórzy piłkarze takich strzałów próbują raz na kilka lat i udaje im się... Przykłady?
-Pedro (vs Real.S) (2-0)
-Saúl Níguez (vs Real) (4-0)
Oni takich strzałów może oddają kilka razy w ciągu całej kariery...
Ronaldo natomiast robi to na siłę próbuje nawet wtedy gdy jest w niezbyt dogodnej pozycji. a nawet gdy warunki sprzyjają on kopie się w czoło, trafia w trawę, w banery i w trybuny, we wszystko tylko nie w bramkę

0

Stanął Ci ktoś kiedyś metalowymi korkami na stopie? (nie? To polecam się przekonać, wtedy będziesz wiedział co mówisz)

0

Tak, mógł nie zauważyć, ale chyba poczuł że stanął na czymś nie równym (w tym wypadku na bucie) po czym kręcił nogą (przeanalizuj to na chłodno nie jako fan Barcy) Trochę obiektywizmu.

2

Dziwisz się Abdennour Tak zareagował?

Ja nie.. Lubie Luisa ale trzeba przyznać że jego zachowanie było chamskie, ciekawe co byś powiedział gdyby tak zachował się Pepe wobec Messiego

0

Tak sobie patrze na FcBarca.com i rm.pl i Przypominam sobie Tytuł "Barça vs. Real. Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć"
Jak tu się nie zgodzić... Na rm. co chwile komentarze albo artykuły o Pique, Messim itp. Tutaj jest to samo co chwile ktoś pisze że CR7 strzela z ogórkami, no okej ALE DLACZEGO NIKT INNY NIE ROBI TEGO Z TAKĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ? Nie bronie go, On żyje głównie z podań jest świetnym kilerem, z rywalami z górnej pułki sobie nie radzi, ale czy to oznacza że jest słaby?

0

Wiem, też mi się to nie podoba, jednak dostrzegłem to gdy film był już zmontowany :/ I było za późno na poprawki

10

Zrobiłem Film:
Top 10 Najpiękniejsze Bramki Barcelony strzelone Realowi (z Polskim komentarzem)
Zachęcam was do obejrzenia, bo sporo się natrudziłem żeby efekt był jak najlepszy :)

0

Był już skrót meczu Malmoe Real?

2

Ma ktoś link do studia?

0

Waham się co dać na 1 miejscu Bramkę Alexisa/Villi/Alvesa, wszystkie były piękne, ale która była najpiękniejsza? Robię filmik i chcę żeby jak najwięcej osób zgadzało się z moim wyborem..

0

Ale którą byś umieścił na 1 miejscu? :)

0

masz na myśli tą sprzed dwóch tygodni?

0

Tylko przez Barce

0

Jaką bramkę strzeloną w ostatnich 10 latach przeciwko Realowi uważacie za najpiękniejszą???

10

Zrobiłem 3 część skrótów la liga (funny moments) Także zachęcam, bo myślę że warto :)

1

Prawda?

0

Tak, przejście do chelsea było błędem, ale gdyby przeszedł tam np. rok wcześniej to poradziłby sobie. Do Londynu przeszedł z kontuzją, nie strzelił przez 10 meczy i coś siadło mu na psychice, zablokował się, zatracił zmysł strzelecki za który był tak wychwalany.

0

Ehh Torres... Kiedyś to była klasa światowa, szkoda że tak szybko zgasł.

0

Tyle osób mówi że Lewy jest słaby, ale mało który napastnik z czołówki światowej potrafi tak czarować piłką (mówie o środkowych napastnikach)

2

W tym meczu zaangażowanie widziałem tylko u Busiego, Iniesty i Neymara.
Mieliśmy okazje, mogliśmy wygrać. Ten mecz to był ziiimny prysznic po wielu bardzo udanych meczach.

0

sprawiedliwy wynik.

0

Widać że Leo jest nieco pod formą (i nie zaprzeczajcie) to naturalne. Jest dopiero 2 tydzień od jego powrotu na boisko. Widać że brakuje mu wyczucia piłki przy podaniach i przede wszystkim instynktu przy wykańczaniu akcji, mam nadzieje że pokaże się z Lepszej strony.
Wydaje mi się że pełną wersję Argentyńczyka zobaczymy dopiero za jakiś czas, gdy będzie pewność że nie nastąpi nawrót kontuzji, gdy będzie czuł się w pełni sprawny.

0

Czyli jedna nieuznana?? Ale chociaż powiedz czy słusznie?

0

Mój budżet mi na to nie pozwolił. Za mało hajsu z jutuba :D

0

Dzięki :) postaram się o więcej tego typu filmików.

0

Niestety, mam mutacje głosu więc to opcja nie wchodziła w grę.Nie chciałem też dawać głosu "Ivony" bo brzmi dziwnie, tak więc napisy to najlepsza opcja

0

Myślę że to realny wynik, bo nie gramy z silną Valencią tylko z drużyną która jest w dołku, a my jesteśmy na najwyższych obrotach, z kosmicznym MSN. Jednak nie należy lekceważyć rywala..

3

Zrobiłem krótką analizę "czym różnią sie piłkarze Barcy i Realu" zachęcam do obejrzenia (do tych co widzieli: Błędy w filmie zostały poprawione)

3

https://www.facebook.com/easportsfifapl/videos/10153146372826345/ Co sądzicie o nowej reklamie FIFY 16?
Według mnie reklama 15, była znacznie lepsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?