Trzeba płacić? Ja chciałem pobrać mecz Barcelony z Bayernem 0-4, 0-3 i skierowało mnie na jakąś idiotyczną stronie na której trzeba się rejestrować I prawdopodobnie płacić
Zastanawiam się jak będzie wyglądał nasz środek pola od stycznia. Dojdzie Arda oraz Aleix i jeśli wszyscy będą zdrowi to w środku pola zrobi się ciasno. Będziemy mieli do dyspozycji Inieste, Rakitića, Busiego, Roberto, no i wyżej wymienioną dwójkę która dołączy w nowym roku.
O ile Busi nie ma konkurencji, to pozostali będą musieli się nieźle spinać i pokazywać się z jak najlepszej strony. Lucho będzie miał niezły orzech do zgryzienia, ale chyba jeszcze nadmiar bogactwa nikomu nie zaszkodził :)
Wybaczcie za ten błąd...
Zawsze staram się nie obrażać Ronaldo, ale z drugiej strony tego wymagał film, abym pokazał ta gorszą stronę Cristiano I Realu.
Gdybym chciał umniejszyć Portugalczyka to pokazałbym jego symulki, ciągłe pretensje itd. Nie zrobiłem tego bo nie na tym to polegało, mimo wszystko rozumiem twoją reakcje
Nie chce być jakiś złośliwy wobec Realu, ale skoro Legia została wyrzucona z rozgrywek Ligi Mistrzów, za to że zawodnik wszedł na boisko pomimo zawieszenia za kartki (został mu się jeden mecz kary (w następnym meczu mógłby zagrać) UEFA wyrzuciła Legie z rozgrywek LM, więc sprawiedliwość powinna dosięgnąć Real, nie może być trak że "są równi i równiejsi"
Kiedyś obstawiałem tak mecze. było np (już 89-90 min. meczu) 2-0, albo 2-1 stawiałem 100zł przy kursie 1.10 (teoretycznie pewniak) ale raz nie weszło :D Tak samo jest z tym plebiscytem, istnieje pewne prawdopodobieństwo (na pozór niewielkie) że Leo nie wygra, ale pomyśl: zakład- pewniaczek a tu niespodzianka, a Ty 1000 zł w plecy. Mimo wszystko myślę że niespodzianki nie będzie. I gdybym miał te 1000 zł to tez bym postawił.
Co jak co, ale najbardziej śmieszą mnie osoby twierdzą że ZP od kilku lat jest rozdawana za nazwisko... Messi i Ronaldo zdominowali futbol jak nikt inny do tej pory.. Zna ktoś kogoś kto zasłużył bardziej od Messiego i CR-a na złotą piłkę w latach 2008-2015? - Bo ja NiE. O ile w tym roku Ronaldo faktycznie JEST za nazwisko to w poprzednich latach razem z Leo nie mieli sobie równych.
Mam pytanko. Jestem w 99 % pewny, że Lo wygra Złotą Piłkę za ten rok i w związku z tym chciałbym postawić jakąś konkretną kwotę na naszą "10" orientuje się ktoś jakie są kursy na wygraną Argentyńczyka?
Rok temu strasznie mnie wkurzał swoją grą, głupimi stratami, ale teraz go uwielbiam, świetny gość, robi swoje, nie gwiazdorzy. Pokazuje taki futbol jakiego po nim bym się nie spodziewał, gra po prostu fenomenalnie, w obronie i pomocy.
Bardzo mi szkoda że nie załapał się do 40 nominowanych (według mnie zasłużył na pierwszą dziesiątke) ale cóż, ten plebiscyt to jakaś paranoja i wszyscy o tym wiedzą...
"Nie chwal dnia przed zachodem słońca" Leo to mój idol i chciałbym żeby pozostał najlepszy, ale Neymar ma predyspozycje by osiągnąć to samo co Leo albo więcej . Czas pokaże czy młody Brazylijczyk stanie się najlepszym...
Liczy się bramki z tego roku, a poza tym same statystyki to nie wszystko. Liczy sie regularność, wysoki poziom przez cały rok, efektowna i efektywna gra... Poza tym Messi strzelił 45 bramek do odniesienia urazu (wrzesień) ten bilans bramek został przekroczony przez innych piłkarzy dopiero tydzień temu lub dwa, także Messi zniszczył wszystkich konkurentów w połowie roku..
Kiedyś zrobiłem filmik reakcje ludzi na symulki piłkarzy, jest ronaldo ale tylko chwilę W sumie z samych symulek CR-a można by zrobić kilku minutowy materiał (także z chęcią podejmę wyzwania zrobienia kompilacji symulek Cr-a)
Ciekawy komentarz znalazłem na rm.pl "100mln za Ronaldo? Za mniej kupiliśmy go w sile wieku i rewelacyjnej formie. Jeśli ktoś tyle wydałby za gracza ponad 30-letniego, całkowicie bez formy, notorycznie symulującego i machającego łapkami"
Zgadzam się z opinią tego użytkownika i zastanawia mnie to, że kiedyś gracza perspektywicznego, utalentowanego, obdarzonego nietuzinkowymi umiejętnościami dawało się kilkadziesiąt milionów, a teraz za gracza (CR-a) (albo bez formy albo już wypalonego) oferuje się ponad 100 MILIONÓW. Obecne ceny to jakiś kosmos. Wszystko przez szejków...
Perez myśli że każdego może kupić, ale przeliczy się. Suarez, Neymar.. Oni woleli grać dla Barcy mimo składanych im wcześniej ofert przez Real. Woleli poczekać na oferty od Barcy. Perez niech sobie kupuje Hazarda i Fabregasa za miliony. I tak Real-Barcelonie nie dorówna pod względem jakości zawodników. Na chwilę obecną mamy lepszego trenera, pomocników, napastników i prawdopodobnie obrońców. Mamy lepszą szkółkę młodzieżową i lepszą atmosferę w szatni, a tego akurat nie da się kupić
Na obecną chwilę Neymar ma już na koncie ponad 70 trafień w barwach Blaugrany wliczając mecze nie oficjalne.
Suarez natomiast ma już 45 trafień odkąd nosi trykot Barcy( z czego 42 gole strzelił w 2015 roku!!) Obaj panowie mają niesamowite statystyki. Ale najlepsze w tym wszystkim jest to że się dopiero rozkręcają..
Kilka faktów które cieszą:
Bardzo wysoka forma Busquetsa i Suareza
Pierwszy gol Leo po kontuzji^^
asysta Alvesa i dochodzenie do sytuacji podbramkowych całego zespołu
Absolutna kontrola meczu.
Liczę na kolejny gol Leo, bo ma sporo do nadrobienia, oraz brak kontuzji
0
Trzeba płacić? Ja chciałem pobrać mecz Barcelony z Bayernem 0-4, 0-3 i skierowało mnie na jakąś idiotyczną stronie na której trzeba się rejestrować I prawdopodobnie płacić
0
Pobierał ktoś z was już kiedyś jakiś mecz, skrót ze strony AllGoals.com.pl???
5
Założę się że Real należy do tych równiejszych...
2
Na Bayern to ja mogę postawić na najbliższe kilka sezonów, że zdobędą mistrzostwo.
6
Zastanawiam się jak będzie wyglądał nasz środek pola od stycznia. Dojdzie Arda oraz Aleix i jeśli wszyscy będą zdrowi to w środku pola zrobi się ciasno. Będziemy mieli do dyspozycji Inieste, Rakitića, Busiego, Roberto, no i wyżej wymienioną dwójkę która dołączy w nowym roku.
O ile Busi nie ma konkurencji, to pozostali będą musieli się nieźle spinać i pokazywać się z jak najlepszej strony. Lucho będzie miał niezły orzech do zgryzienia, ale chyba jeszcze nadmiar bogactwa nikomu nie zaszkodził :)
1
Wybaczcie za ten błąd...
Zawsze staram się nie obrażać Ronaldo, ale z drugiej strony tego wymagał film, abym pokazał ta gorszą stronę Cristiano I Realu.
Gdybym chciał umniejszyć Portugalczyka to pokazałbym jego symulki, ciągłe pretensje itd. Nie zrobiłem tego bo nie na tym to polegało, mimo wszystko rozumiem twoją reakcje
0
Dzięki za promowanie filmiku :P
4
1
Aha, dzięki za poprawkę, mój błąd :)
Mimo wszystko jeśli Real przegra poprzez walkower, czy uda mu się odrobić straty, jak myślicie?
0
Nie chce być jakiś złośliwy wobec Realu, ale skoro Legia została wyrzucona z rozgrywek Ligi Mistrzów, za to że zawodnik wszedł na boisko pomimo zawieszenia za kartki (został mu się jeden mecz kary (w następnym meczu mógłby zagrać) UEFA wyrzuciła Legie z rozgrywek LM, więc sprawiedliwość powinna dosięgnąć Real, nie może być trak że "są równi i równiejsi"
7
https://www.facebook.com/FootballForever.HD/videos/471475016376833/ Tak było
2
Wie ktoś jak nazywa się ta prowadząca? pytam w celach naukowych
0
czuje się zażenowany jak ich słucham..
0
Kiedyś obstawiałem tak mecze. było np (już 89-90 min. meczu) 2-0, albo 2-1 stawiałem 100zł przy kursie 1.10 (teoretycznie pewniak) ale raz nie weszło :D Tak samo jest z tym plebiscytem, istnieje pewne prawdopodobieństwo (na pozór niewielkie) że Leo nie wygra, ale pomyśl: zakład- pewniaczek a tu niespodzianka, a Ty 1000 zł w plecy. Mimo wszystko myślę że niespodzianki nie będzie. I gdybym miał te 1000 zł to tez bym postawił.
0
Daj suba :) Zamierzam zrobić jeszcze 2 części (funy moments) tak więc bądź czujna.. :)
7
Co jak co, ale najbardziej śmieszą mnie osoby twierdzą że ZP od kilku lat jest rozdawana za nazwisko... Messi i Ronaldo zdominowali futbol jak nikt inny do tej pory..
Zna ktoś kogoś kto zasłużył bardziej od Messiego i CR-a na złotą piłkę w latach 2008-2015?
- Bo ja NiE. O ile w tym roku Ronaldo faktycznie JEST za nazwisko to w poprzednich latach razem z Leo nie mieli sobie równych.
0
6
Mam pytanko. Jestem w 99 % pewny, że Lo wygra Złotą Piłkę za ten rok i w związku z tym chciałbym postawić jakąś konkretną kwotę na naszą "10" orientuje się ktoś jakie są kursy na wygraną Argentyńczyka?
0
Rok temu strasznie mnie wkurzał swoją grą, głupimi stratami, ale teraz go uwielbiam, świetny gość, robi swoje, nie gwiazdorzy. Pokazuje taki futbol jakiego po nim bym się nie spodziewał, gra po prostu fenomenalnie, w obronie i pomocy.
Bardzo mi szkoda że nie załapał się do 40 nominowanych (według mnie zasłużył na pierwszą dziesiątke) ale cóż, ten plebiscyt to jakaś paranoja i wszyscy o tym wiedzą...
0
"Nie chwal dnia przed zachodem słońca"
Leo to mój idol i chciałbym żeby pozostał najlepszy, ale Neymar ma predyspozycje by osiągnąć to samo co Leo albo więcej . Czas pokaże czy młody Brazylijczyk stanie się najlepszym...
1
Liczy się bramki z tego roku, a poza tym same statystyki to nie wszystko. Liczy sie regularność, wysoki poziom przez cały rok, efektowna i efektywna gra... Poza tym Messi strzelił 45 bramek do odniesienia urazu (wrzesień) ten bilans bramek został przekroczony przez innych piłkarzy dopiero tydzień temu lub dwa, także Messi zniszczył wszystkich konkurentów w połowie roku..
4
1
W sumie z samych symulek CR-a można by zrobić kilku minutowy materiał (także z chęcią podejmę wyzwania zrobienia kompilacji symulek Cr-a)
6
Ciekawy komentarz znalazłem na rm.pl
"100mln za Ronaldo? Za mniej kupiliśmy go w sile wieku i rewelacyjnej formie. Jeśli ktoś tyle wydałby za gracza ponad 30-letniego, całkowicie bez formy, notorycznie symulującego i machającego łapkami"
Zgadzam się z opinią tego użytkownika i zastanawia mnie to, że kiedyś gracza perspektywicznego, utalentowanego, obdarzonego nietuzinkowymi umiejętnościami dawało się kilkadziesiąt milionów, a teraz za gracza (CR-a) (albo bez formy albo już wypalonego) oferuje się ponad 100 MILIONÓW. Obecne ceny to jakiś kosmos. Wszystko przez szejków...
0
Perez myśli że każdego może kupić, ale przeliczy się. Suarez, Neymar.. Oni woleli grać dla Barcy mimo składanych im wcześniej ofert przez Real. Woleli poczekać na oferty od Barcy. Perez niech sobie kupuje Hazarda i Fabregasa za miliony. I tak Real-Barcelonie nie dorówna pod względem jakości zawodników.
Na chwilę obecną mamy lepszego trenera, pomocników, napastników i prawdopodobnie obrońców. Mamy lepszą szkółkę młodzieżową i lepszą atmosferę w szatni, a tego akurat nie da się kupić
1
Na obecną chwilę Neymar ma już na koncie ponad 70 trafień w barwach Blaugrany wliczając mecze nie oficjalne.
Suarez natomiast ma już 45 trafień odkąd nosi trykot Barcy( z czego 42 gole strzelił w 2015 roku!!) Obaj panowie mają niesamowite statystyki. Ale najlepsze w tym wszystkim jest to że się dopiero rozkręcają..
0
Le zasłużył na tego gola. trzeci mecz po kontuzji i 3 gol. Brawo!!!
5
W sumie ten mecz mógłby się skończyć (to zapewne są myśli naszych zawodników)
1
Kilka faktów które cieszą:
Bardzo wysoka forma Busquetsa i Suareza
Pierwszy gol Leo po kontuzji^^
asysta Alvesa i dochodzenie do sytuacji podbramkowych całego zespołu
Absolutna kontrola meczu.
Liczę na kolejny gol Leo, bo ma sporo do nadrobienia, oraz brak kontuzji
0
Pff, ale Lewandowski jest lepszy..
Kto tak uważa niech puknie się w czoło.