Ahhh dobra końcówka. Szkoda że PSG urywa tylko 1 pktKolejna sprawa, nie wiem czy też to zauważyliście ale oglądając mecz Barcy na Camp Nou na stadionie jest cisza, co jakiś czas słychać jakieś przyśpiewki, kilka razy skandują nazwisko Leo.Oglądając mecz który odbył się wczoraj w Borysowie słychać było ogromną wrzawę, słychać było stadion i wsparcie kibiców, tak samo dziś oglądając PSG v Real, można było poczuć mecz oczywiście dzięki wspaniałej atmosferze panującej Parc des Princes. Na Camp Nou tego niema. Może dlatego że większość stanowią turyści, fani. I nie dają takiego wsparcia jak prawdziwi zadeklarowani kibice.
Z reszta Ødegaarda NIKT nie przebije, gość zarabia 110 tys tygodniowo, dla porównania Carvajal zarabia 80 tys tygodniowo.
Odegarda zapewne nie ma na tej liscie, bo nie należy do pierwszej drużyny.
Ściągnij sobie aplikacje "dolphin browser" potem wejdź na meczyki pl i wybierz transmisje FutbolHD bądź sportlive.pl(polecam!) następnie automatycznie pobierze Ci się adobe flash player. Miłego oglądania! :)
Jak można głosować na najlepszego gracza w historii, skoro oglądają Real załóżmy od 2009. Nawet jak ktoś oglądał Reala od latach 90-tych to raczej nie może subiektywnie ocenić kto był najlepszy, bo zwyczajnie nie widział wszystkich zawodników. chyba że ktoś się sugeruje liczbą strzelonych goli...
Tak żałosnych argumentów nie widziałem. Jesteś hipokrytą, bo Barca też trafia na łatwych rywali, trochę rzadziej,ale tak jest.Po drugie; sędziowie także mylą się na korzyść Barcy,ale ty pewnie tego nie widzisz. Po trzecie, nie rób drugiej części,bo z takimi wnioskami i argumentami się tylko osmieszasz. Wybacz z mój hejt, ale nie cierpię gdy ktoś wypisuje takie brednie.
Odczucia po pierwszej połowie
Ten cały Lass jest świetny, bawi sie z naszymi obrońcami.
Obrona tragedia, z tak słabym rywalem tak bezsensowne błędy. Pique, Alves i Mathieu bez formy...
Rakitić powinien być zmiennikiem, gdy do gry powróci Iniesta. To co zrobił w pierwszych minutach meczu wprawiło mnie w osłupienie, zamiast podać do niepilnowanego Neymara który miał przed sobą tylko Toño uderzył bezmyślnie w bramkarza.
Neymar bawi się w najlepsze, co prawda rywal z niższej półki, ale z ogórkami tez trzeba sobie radzić
Sandro- Uważałem go za znacznie lepszego zawodnika od Munira, ale chyba sie myliłem, teraz uważam, że są na tym samym niskim jak na Barce poziomie.
Kilka powodów dla których Leo wygra Balona inaczej złotą piłkę ;) 1. Jak do tej pory zanotował najwięcej trafień w Europie (45) w 2015r 2. Zanotował 20 asyst (2015r) (Prawdopodobnie najwięcej.) 3 Najwięcej udanych dryblingów w Europie 4. Wypracował wiele sytuacji podbramkowych 5. W znacznym stopniu przyczynił się do wygrania trypletu. 6 Grał bez przerwy na najwyższym poziomie od stycznia do września 7. Praktycznie w każdym meczu jest MVP (i nie za nazwisko) Po prostu wystarczy popatrzeć jak gra on, a jak pozostali Zna ktoś jeszcze jakieś powody dla których Messi miałby zdobyć ZP???
Pamiętajcie że trzeba być człowiekiem, Azjaci też ludzie zwłaszcza dzieci które czekają do późnej nocy by zobaczyć swój ukochany klub. Tak więc ból że GD jest jest o 18 jest trochę nie na miejscu. Każdy zasługuje na to by oglądać to widowisko.
1
Ahhh dobra końcówka. Szkoda że PSG urywa tylko 1 pktKolejna sprawa, nie wiem czy też to zauważyliście ale oglądając mecz Barcy na Camp Nou na stadionie jest cisza, co jakiś czas słychać jakieś przyśpiewki, kilka razy skandują nazwisko Leo.Oglądając mecz który odbył się wczoraj w Borysowie słychać było ogromną wrzawę, słychać było stadion i wsparcie kibiców, tak samo dziś oglądając PSG v Real, można było poczuć mecz oczywiście dzięki wspaniałej atmosferze panującej Parc des Princes. Na Camp Nou tego niema. Może dlatego że większość stanowią turyści, fani. I nie dają takiego wsparcia jak prawdziwi zadeklarowani kibice.
0
Z reszta Ødegaarda NIKT nie przebije, gość zarabia 110 tys tygodniowo, dla porównania Carvajal zarabia 80 tys tygodniowo.
Odegarda zapewne nie ma na tej liscie, bo nie należy do pierwszej drużyny.
0
ŻE CO!!?
Masip: 1MLN ?
Munir: 1MLN ?
Sandro: 1MLN?
Dla porównania przyszły król strzelców ligi ogórkowej Nemanja Nikolić zarabia 400 tys rocznie...
0
Jakby ktoś chciał zobaczyć skill Neyamra w tym sezonie to zapraszam do obejrzenia mojego filmiku
3
http://futbolhd.tv/stream1.php studio skrótów jest co oglądać, DZIŚ SIĘ DZIAŁO!!!
8
Taki trochę mulący mecz bez fajerwerek ale:
3 pkt są✔
1 miejsce w grupie, jest ✔
Dobra gra Neymara✔
Przebudzenie Rakitica ✔
0
Mówiłem że Arsenal wygra to się śmiali...
0
http://futbolhd.tv/stream2.php
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2
1
1
Ściągnij sobie aplikacje "dolphin browser" potem wejdź na meczyki pl i wybierz transmisje FutbolHD bądź sportlive.pl(polecam!) następnie automatycznie pobierze Ci się adobe flash player. Miłego oglądania! :)
0
*Prawie (Athletic 4-0)
Mimo wszystko uważam że to On zgarnie tą nagrodę.
1
Jak można głosować na najlepszego gracza w historii, skoro oglądają Real załóżmy od 2009. Nawet jak ktoś oglądał Reala od latach 90-tych to raczej nie może subiektywnie ocenić kto był najlepszy, bo zwyczajnie nie widział wszystkich zawodników. chyba że ktoś się sugeruje liczbą strzelonych goli...
0
Ok, za darmo może być, ale raczej zbyt wiele jakości nie wniesie...
0
Miałem Cię ochrzanić, ale w sumie Ronaldo tylko na papierze jest skrzydłowym w rzeczywistości jest środkowym napastnikiem.
0
Wiecie że Neymar zagrał wczoraj swój 101 mecz w barwach "Blaugrany" i strzelił 61 bramkę Nieźle
0
Myśle że największe szanse są na sprowadzenie Nolito, On chce, My Też. Ten transfer wydaje się jak najbardziej prawdopodobny.
0
Tak żałosnych argumentów nie widziałem. Jesteś hipokrytą, bo Barca też trafia na łatwych rywali, trochę rzadziej,ale tak jest.Po drugie; sędziowie także mylą się na korzyść Barcy,ale ty pewnie tego nie widzisz. Po trzecie, nie rób drugiej części,bo z takimi wnioskami i argumentami się tylko osmieszasz. Wybacz z mój hejt, ale nie cierpię gdy ktoś wypisuje takie brednie.
0
Czyli jak?
0
Jak wygląda tabela najlepszych strzelców La Liga? ktoś wymieni kilku najlepszych i ich bilans bramkowy?
1
2. Słaby to mało powiedziane
1. Chyba czas dać szansę duetowi obrońców Bartra i Masherano
0
heheheheh Neymar chce mieć podium w walce o ZP
1
Odczucia po pierwszej połowie
Ten cały Lass jest świetny, bawi sie z naszymi obrońcami.
Obrona tragedia, z tak słabym rywalem tak bezsensowne błędy. Pique, Alves i Mathieu bez formy...
Rakitić powinien być zmiennikiem, gdy do gry powróci Iniesta. To co zrobił w pierwszych minutach meczu wprawiło mnie w osłupienie, zamiast podać do niepilnowanego Neymara który miał przed sobą tylko Toño uderzył bezmyślnie w bramkarza.
Neymar bawi się w najlepsze, co prawda rywal z niższej półki, ale z ogórkami tez trzeba sobie radzić
Sandro- Uważałem go za znacznie lepszego zawodnika od Munira, ale chyba sie myliłem, teraz uważam, że są na tym samym niskim jak na Barce poziomie.
0
Rayo gra taką kupe, że jak nie wygramy tego meczu co najmniej 5-0 to będę mega zdziwiony, chociaż z taką skutecznością wszystko możliwe...
2
https://www.facebook.com/OfficialFunniestCrazyVideo/videos/973049112853205/?fref=nf
0
Zapodałbys też statystyki Messiego? :)
0
Był już poranny przegląd prasy?
0
Zamiast Teveza, dałbym Drogbe.. :)
1
Kilka powodów dla których Leo wygra Balona inaczej złotą piłkę ;)
1. Jak do tej pory zanotował najwięcej trafień w Europie (45) w 2015r
2. Zanotował 20 asyst (2015r) (Prawdopodobnie najwięcej.)
3 Najwięcej udanych dryblingów w Europie
4. Wypracował wiele sytuacji podbramkowych
5. W znacznym stopniu przyczynił się do wygrania trypletu.
6 Grał bez przerwy na najwyższym poziomie od stycznia do września
7. Praktycznie w każdym meczu jest MVP (i nie za nazwisko) Po prostu wystarczy popatrzeć jak gra on, a jak pozostali
Zna ktoś jeszcze jakieś powody dla których Messi miałby zdobyć ZP???
4
Pamiętam jak Neymar mówił że zakończy kariery w Santosie, ciekawe czy te słowa są wciąż aktualne.
51
Pamiętajcie że trzeba być człowiekiem, Azjaci też ludzie zwłaszcza dzieci które czekają do późnej nocy by zobaczyć swój ukochany klub. Tak więc ból że GD jest jest o 18 jest trochę nie na miejscu. Każdy zasługuje na to by oglądać to widowisko.