1

Nie no :) Pamiętam tamten mecz. Wtedy to był ewidentny błąd Suareza który źle pokrył rywala. Ter Stegen nie miał NIC do powiedzenia. To akurat nie był jego błąd :)

3

Mam podobne przeczucia, skoro gra z pełnym obciążeniem na treningach to najpewniej wszystko jest w porządku. Jednak nawrót kontuzji jest bardzo realny, nawet po kilku meczach będzie istnieć ryzyko. Bądźmy dobrej mysli.

1

Ale Suarez dostał zj*be od Stegena :D

0

spoko, spoko :)

3

Widzę że tobie na tym akurat bardzo zależy.. :)

0

Najlepsze drużyny (Według mnie) Top 10
1.Barca
2.Real
3.Bayern
4.PSG/City/Atletico
7.Arsenal
8.Manchester United
9.BVB
10. Chelsea(choć przechodzi trudny okres to nadal groźny zespół)

3

Brawo Milik, chłopak trzyma formę

7

Jak ja im zazdroszczę nawet w "głupiego" dziadka bym sobie popykał .

0

Brakuje mi go. Miał mentalność przywódcy. Był świetnym kapitanem, zapełnił pustkę po Puyolu. Obecnie(oprócz Iniesty) niema kogoś kto zmobilizuje piłkarzy, załagodzi konflikt, poniesie odpowiedzialność za drużynę(mentalnie) Xavi robił to wszystko.
W zeszłym sezonie był najlepszym pomocnikiem (w kilku-kilkunastu spotkaniach) (pamiętacie niemoc Rafinhi, Rakitića, a szczególnie Iniesty który obudził się na koniec sezonu) wtedy to Xavi był najlepszym pomocnikiem, wiele asyst, kilka goli, tysiące celnych podań. Jego najbardziej mi brakuje :/

0

Tak, to nic trudnego :) Wystarczy mieć pomysł

0

Dzięki za opinię :) Ścieżkę dźwiękową zmieniałem 3 razy i wydawało mi się za ta jest najbardziej odpowiednia. W sumie nadal tak uważam. Mimo wszystko to było moje pierwsze promo, zrobiłem je na szybko, następne postaram się zrobić lepsze.

1

Nie o to chodzi (ale dzięki)

6

Zrobiłem PROMO najbliższego meczu Barca Real, zachęcam was do obejrzenia :) Nie dawajcie łapek ani nic z tych rzeczy, wystarczy że obejrzycie.

1

Inaczej bym to nazwał.

1

https://www.facebook.com/FootballForever.HD/videos/467444210113247/
Dziennikarz: Dlaczego wytwórnia filmowa (UNIWERSAL) chciała zrobić o tobie film, a nie o Leo Messim?
Ronaldo: Ponieważ chcieli zrobić o najlepszym piłkarzu na świecie.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

5

A gdzie indziej mieliby transmitować. oczywiście wyłącznie Eleven

2

*Dzisiejszy występ Roniego w meczu gwiazd

0

No to sprzedajmy Munirka i Sandro za łączną kwotę (około 12-15 mln) I transfer Nolito nie będzie kłopotem. Bo po jakiego grzyba nam trzej rezerwowi napastnicy...

1

Gumbau nie ma czego się obawiać, bo ani gęsiej skórki nie dostanie, ani powołania...

0

dzięki :) przekonałeś mnie. Liczę na to że po raz pierwszy będę mógł spokojnie obejrzeć klasyka.

0

(dokładnie rok temu i dziś statystki MSN I BBC)
MSN 14/15 łącznie 25 goli 15 asyt
MSN 15/16 łącznie 32 gole 17 asyst

BBC 14/15 łącznie 40 goli 17 asyst
BBC 15/16 łącznie 22 goli 7 asyst

0

Jesteś pewien? Np. Podczas każdego innego meczu niż El Clasico na Futbol.hd i na sportlive lagów nie ma, przychodzi ten moment że leci Gran Derbi i od razu na tych stronach robi się szajs. Z playerem może być to samo?!

0

Ja znam pewną stronę:
+Jakość Hd
+nie zacina się
- angielski komentarz z Rayem Hudsonem
- 10-15 minut oglądania, po tych kilkunastu minutach włącza się napis OFF AIR i po pięciu minutach ponownie się włącza transmisja. Szukam takiej transmisji która mnie nie zawiedzie podczas najważniejszego meczu w roku.

0

SŁUCHAJCIE mam bardzo ważne pytanie. Zapewne nie każdy z was ma NC i kanał Eleven na którym zostanie pokazany mecz FCB - RMA. Duża liczba osób włącznie ze mną ogląda mecze w internecie, ale jak zapewne wiecie podczas Klasyku zamiast meczu leci pokaz slajdów.
W podczas ostatniego El Clasico wykupiłem na Futbol.hd wersję premium polepszyła się jakość lecz lagi były non stop. Więc zwracam się do was z prośbą "gdzie będę mógł znaleźć transmisję w dobrej jakości bez ścin i z polskim komentarzem, może być płatna.

0

Lepiej żeby się wykurował na 100% niż zagrał 20 minut w klasyku i nabawił się kolejnej kontuzji. Jeśli będzie w pełni sprawny może zagrać, jeśli będzie jakiekolwiek zagrożenie to nie ma co ryzykować. To "tylko" 3 punkty, nie finał Ligi Mistrzów.

2

Po pierwsze to nie był Bravo tylko Pinto
Pod drugie, nie przebiegł mniej tylko 1,5km więcej od Bramkarza (jakieś 4,4km-5,5km) (co i tak było fatalnym wynikiem)
Po trzecie Ronaldo gra piach od kilku miesięcy, Leo nigdy nie miał tak długo zniżki formy (więc nie wiadomo jak zachowaliby się fani Barcy w stosunku do Leo)
Po czwarte http://www.fcbarca.com/55989-pilkarze-barcelony-wygwizdani-na-camp-nou.html to było po kilku fatalnych meczach, co byłoby po kilku miesiącach? (zobacz artykuł i komentarze)

2

Wiedziałem że ktoś coś powie o Benitezie :D

11

Wysokie kursy na Barce są spowodowane tym że gramy na Bernabeu i bez Leo. Poza tym nie ma co się zbytnio entuzjazmować wczorajszą porażką Realu. Klasyki rządzą się własnymi prawami Szanse wynoszą 50/50

1

Jutro w Madryckich gazetach "10 meczów zawieszenia dla Neymara za podważanie decyzji sędziego"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?