Nie no :) Pamiętam tamten mecz. Wtedy to był ewidentny błąd Suareza który źle pokrył rywala. Ter Stegen nie miał NIC do powiedzenia. To akurat nie był jego błąd :)
Mam podobne przeczucia, skoro gra z pełnym obciążeniem na treningach to najpewniej wszystko jest w porządku. Jednak nawrót kontuzji jest bardzo realny, nawet po kilku meczach będzie istnieć ryzyko. Bądźmy dobrej mysli.
Najlepsze drużyny (Według mnie) Top 10
1.Barca
2.Real
3.Bayern
4.PSG/City/Atletico
7.Arsenal
8.Manchester United
9.BVB
10. Chelsea(choć przechodzi trudny okres to nadal groźny zespół)
Brakuje mi go. Miał mentalność przywódcy. Był świetnym kapitanem, zapełnił pustkę po Puyolu. Obecnie(oprócz Iniesty) niema kogoś kto zmobilizuje piłkarzy, załagodzi konflikt, poniesie odpowiedzialność za drużynę(mentalnie) Xavi robił to wszystko. W zeszłym sezonie był najlepszym pomocnikiem (w kilku-kilkunastu spotkaniach) (pamiętacie niemoc Rafinhi, Rakitića, a szczególnie Iniesty który obudził się na koniec sezonu) wtedy to Xavi był najlepszym pomocnikiem, wiele asyst, kilka goli, tysiące celnych podań. Jego najbardziej mi brakuje :/
Dzięki za opinię :) Ścieżkę dźwiękową zmieniałem 3 razy i wydawało mi się za ta jest najbardziej odpowiednia. W sumie nadal tak uważam. Mimo wszystko to było moje pierwsze promo, zrobiłem je na szybko, następne postaram się zrobić lepsze.
https://www.facebook.com/FootballForever.HD/videos/467444210113247/ Dziennikarz: Dlaczego wytwórnia filmowa (UNIWERSAL) chciała zrobić o tobie film, a nie o Leo Messim? Ronaldo: Ponieważ chcieli zrobić o najlepszym piłkarzu na świecie. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
No to sprzedajmy Munirka i Sandro za łączną kwotę (około 12-15 mln) I transfer Nolito nie będzie kłopotem. Bo po jakiego grzyba nam trzej rezerwowi napastnicy...
Jesteś pewien? Np. Podczas każdego innego meczu niż El Clasico na Futbol.hd i na sportlive lagów nie ma, przychodzi ten moment że leci Gran Derbi i od razu na tych stronach robi się szajs. Z playerem może być to samo?!
Ja znam pewną stronę:
+Jakość Hd
+nie zacina się
- angielski komentarz z Rayem Hudsonem
- 10-15 minut oglądania, po tych kilkunastu minutach włącza się napis OFF AIR i po pięciu minutach ponownie się włącza transmisja. Szukam takiej transmisji która mnie nie zawiedzie podczas najważniejszego meczu w roku.
SŁUCHAJCIE mam bardzo ważne pytanie. Zapewne nie każdy z was ma NC i kanał Eleven na którym zostanie pokazany mecz FCB - RMA. Duża liczba osób włącznie ze mną ogląda mecze w internecie, ale jak zapewne wiecie podczas Klasyku zamiast meczu leci pokaz slajdów. W podczas ostatniego El Clasico wykupiłem na Futbol.hd wersję premium polepszyła się jakość lecz lagi były non stop. Więc zwracam się do was z prośbą "gdzie będę mógł znaleźć transmisję w dobrej jakości bez ścin i z polskim komentarzem, może być płatna.
Lepiej żeby się wykurował na 100% niż zagrał 20 minut w klasyku i nabawił się kolejnej kontuzji. Jeśli będzie w pełni sprawny może zagrać, jeśli będzie jakiekolwiek zagrożenie to nie ma co ryzykować. To "tylko" 3 punkty, nie finał Ligi Mistrzów.
Po pierwsze to nie był Bravo tylko Pinto Pod drugie, nie przebiegł mniej tylko 1,5km więcej od Bramkarza (jakieś 4,4km-5,5km) (co i tak było fatalnym wynikiem) Po trzecie Ronaldo gra piach od kilku miesięcy, Leo nigdy nie miał tak długo zniżki formy (więc nie wiadomo jak zachowaliby się fani Barcy w stosunku do Leo) Po czwarte http://www.fcbarca.com/55989-pilkarze-barcelony-wygwizdani-na-camp-nou.html to było po kilku fatalnych meczach, co byłoby po kilku miesiącach? (zobacz artykuł i komentarze)
Wysokie kursy na Barce są spowodowane tym że gramy na Bernabeu i bez Leo. Poza tym nie ma co się zbytnio entuzjazmować wczorajszą porażką Realu. Klasyki rządzą się własnymi prawami Szanse wynoszą 50/50
1
Nie no :) Pamiętam tamten mecz. Wtedy to był ewidentny błąd Suareza który źle pokrył rywala. Ter Stegen nie miał NIC do powiedzenia. To akurat nie był jego błąd :)
3
Mam podobne przeczucia, skoro gra z pełnym obciążeniem na treningach to najpewniej wszystko jest w porządku. Jednak nawrót kontuzji jest bardzo realny, nawet po kilku meczach będzie istnieć ryzyko. Bądźmy dobrej mysli.
1
0
spoko, spoko :)
3
Widzę że tobie na tym akurat bardzo zależy.. :)
0
Najlepsze drużyny (Według mnie) Top 10
1.Barca
2.Real
3.Bayern
4.PSG/City/Atletico
7.Arsenal
8.Manchester United
9.BVB
10. Chelsea(choć przechodzi trudny okres to nadal groźny zespół)
3
Brawo Milik, chłopak trzyma formę
7
Jak ja im zazdroszczę nawet w "głupiego" dziadka bym sobie popykał .
0
W zeszłym sezonie był najlepszym pomocnikiem (w kilku-kilkunastu spotkaniach) (pamiętacie niemoc Rafinhi, Rakitića, a szczególnie Iniesty który obudził się na koniec sezonu) wtedy to Xavi był najlepszym pomocnikiem, wiele asyst, kilka goli, tysiące celnych podań. Jego najbardziej mi brakuje :/
0
Tak, to nic trudnego :) Wystarczy mieć pomysł
0
Dzięki za opinię :) Ścieżkę dźwiękową zmieniałem 3 razy i wydawało mi się za ta jest najbardziej odpowiednia. W sumie nadal tak uważam. Mimo wszystko to było moje pierwsze promo, zrobiłem je na szybko, następne postaram się zrobić lepsze.
1
Nie o to chodzi (ale dzięki)
6
1
Inaczej bym to nazwał.
1
https://www.facebook.com/FootballForever.HD/videos/467444210113247/
Dziennikarz: Dlaczego wytwórnia filmowa (UNIWERSAL) chciała zrobić o tobie film, a nie o Leo Messim?
Ronaldo: Ponieważ chcieli zrobić o najlepszym piłkarzu na świecie.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
5
A gdzie indziej mieliby transmitować. oczywiście wyłącznie Eleven
2
0
No to sprzedajmy Munirka i Sandro za łączną kwotę (około 12-15 mln) I transfer Nolito nie będzie kłopotem. Bo po jakiego grzyba nam trzej rezerwowi napastnicy...
1
Gumbau nie ma czego się obawiać, bo ani gęsiej skórki nie dostanie, ani powołania...
1
https://www.facebook.com/IEF.pt/videos/1078319418844785/ ❤
0
dzięki :) przekonałeś mnie. Liczę na to że po raz pierwszy będę mógł spokojnie obejrzeć klasyka.
0
(dokładnie rok temu i dziś statystki MSN I BBC)
MSN 14/15 łącznie 25 goli 15 asyt
MSN 15/16 łącznie 32 gole 17 asyst
BBC 14/15 łącznie 40 goli 17 asyst
BBC 15/16 łącznie 22 goli 7 asyst
0
Jesteś pewien? Np. Podczas każdego innego meczu niż El Clasico na Futbol.hd i na sportlive lagów nie ma, przychodzi ten moment że leci Gran Derbi i od razu na tych stronach robi się szajs. Z playerem może być to samo?!
0
Ja znam pewną stronę:
+Jakość Hd
+nie zacina się
- angielski komentarz z Rayem Hudsonem
- 10-15 minut oglądania, po tych kilkunastu minutach włącza się napis OFF AIR i po pięciu minutach ponownie się włącza transmisja. Szukam takiej transmisji która mnie nie zawiedzie podczas najważniejszego meczu w roku.
0
SŁUCHAJCIE mam bardzo ważne pytanie. Zapewne nie każdy z was ma NC i kanał Eleven na którym zostanie pokazany mecz FCB - RMA. Duża liczba osób włącznie ze mną ogląda mecze w internecie, ale jak zapewne wiecie podczas Klasyku zamiast meczu leci pokaz slajdów.
W podczas ostatniego El Clasico wykupiłem na Futbol.hd wersję premium polepszyła się jakość lecz lagi były non stop. Więc zwracam się do was z prośbą "gdzie będę mógł znaleźć transmisję w dobrej jakości bez ścin i z polskim komentarzem, może być płatna.
0
Lepiej żeby się wykurował na 100% niż zagrał 20 minut w klasyku i nabawił się kolejnej kontuzji. Jeśli będzie w pełni sprawny może zagrać, jeśli będzie jakiekolwiek zagrożenie to nie ma co ryzykować. To "tylko" 3 punkty, nie finał Ligi Mistrzów.
2
Po pierwsze to nie był Bravo tylko Pinto
Pod drugie, nie przebiegł mniej tylko 1,5km więcej od Bramkarza (jakieś 4,4km-5,5km) (co i tak było fatalnym wynikiem)
Po trzecie Ronaldo gra piach od kilku miesięcy, Leo nigdy nie miał tak długo zniżki formy (więc nie wiadomo jak zachowaliby się fani Barcy w stosunku do Leo)
Po czwarte http://www.fcbarca.com/55989-pilkarze-barcelony-wygwizdani-na-camp-nou.html to było po kilku fatalnych meczach, co byłoby po kilku miesiącach? (zobacz artykuł i komentarze)
2
Wiedziałem że ktoś coś powie o Benitezie :D
11
Wysokie kursy na Barce są spowodowane tym że gramy na Bernabeu i bez Leo. Poza tym nie ma co się zbytnio entuzjazmować wczorajszą porażką Realu. Klasyki rządzą się własnymi prawami Szanse wynoszą 50/50
1
Jutro w Madryckich gazetach "10 meczów zawieszenia dla Neymara za podważanie decyzji sędziego"