Fajnie że się rozkręcił, miesiąc temu połowa użytkowników na tej stronie uważała nie zasługuje na nowy kontrakt... Cóż jego gra pozostawiała wiele do życzenia, ale widać że Ney nie boi się odpowiedzialności i po kontuzji Leo wziął cały ciężar gry na siebie.
Kiedyś myślałem że Neymar to tylko gwiazdeczka, wypromowana przez media. Pierwszy rok w stolicy Katalonii był powiedzmy to wprost- kiepski. Jednak pierwszy rok posłużył jako nauka, wiadomo nowy kraj kontynent, nowe miasto i wyzwania. Drugi rok był dużo lepszy, wiadomo 38 bramek, ale mimo to Neymar zaliczył kilkanaście nieudanych występów, trzeci sezon a jego forma "boom"
Wolisz Rakitića w pomocy czy Munira bądź Sandro w ataku :D
Słabo grający Rakitić strzelił więcej bramek w jednym meczu niż Sandro i Munir przez kilka miesięcy
Wydaje mi się że najlepszym napastnikiem w drużynie Królewskich jest Benzema, gość nie zawodzi, strzela, ciągnie zespół, czasem zje#ie setke, czasem cały mecz, ale jakby porównać jego grę z przed kontuzji, a obecną Ronaldo to różnicę widać gołym okiem. Ronaldo to święta krowa, gość który choćby cały mecz stał w miejscu i tak niezostanie zmieniony bo się obrazi.
Sorki, ale musiałem to wkleić Komentarz z Onetu
"C.Ronaldo = 90% Trening + 10% Talent
Messi = 90% Talent +10% Trening.
Teraz tak, C.Ronaldo żeby osiągnąć poziom jaki prezentuje musiał zapierniczać dużo więcej na treningach, nie ma "tego czegoś", jest maszyną." Messi urodził się z "tym czymś" i treningi są dodatkiem.
Teraz Ja: Owszem Messi ma ''TO COŚ'' ale pisanie takich bzdur że dla Leo trening to tylko dodatek jest oznaka głupoty i niewiedzy, bo jak ktoś czyta od wielu lat każdego newasa związanego z Leo to wie ze Argentyńczyk nawet w dni wole od zajęć Leo uczęszcza na treningi, gdy był mały z piłką nie rozstawał
się ani na chwile, wiele godzin dziennie ganiał za piłką, zapewne gdyby wtedy tego nie robił nie dostrzegliby go włodarze Barcelony. Pewnie nie posiadałby takich umiejętności gdyby nie wielogodzinne treningi.
I tak zagramy 4-3-3 :/
Również myślałem o takiej taktyce. Z Sandro czy Munirem nie stwarzamy żadnego zagrożenia. Nawet nie odciągną uwagi obrońców, wariant z 4 pomocnikami byłby zdecydowanie lepszym rozwiązaniem...
Wolę żeby Leo opuścił nawet kolejne trzy mecze, niż potem kolejne 3 miesiące. Z resztą Suarez i Neymar grają fenomenalnie, o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie . Myślę że podołają, o atak nie ma co się bać, raczej trzeba popracować nad obroną i środkiem pola.
0
To widać nie oglądałeś Ronaldo grającego w United.
0
0
√ 3 strzelone bramki
√Czyste konto Bravo
√ Genialny Neymar, dwa gole, siatki, drylingi + cieszynka Ronaldinho
√ Suarez Bramka i asysta
√ 0 kontuzji
√ Świetna współpraca Suareza i Neymara
√ Genialny mecz Busquetsa
7
Pierwszy karny Suareza w Barcelonie.
0
To się nazywa współpraca.
1
Busqeds uratował mecz
0
PSG, Bayern To pewniaki
United, Chelsea, Lille to faworyci, ale nie pewniaki
3
bloodline uśpione zło
Postal I, II
Fahrenheit
4
Tak poprawka :)
Leo w żadnym sezonie nie strzelił 91 goli.
Leo dokonał tego czynu w roku kalendarzowym (2012)
0
To Ty się lepiej podziel wrażeniami :) bo nie wiem czy kupować czy nie?
0
Słuchajcie, pytanie takie trochę z dupy:
http://uploads.fcbarca.com/uploads/photoofweek-large/136.jpg
wie ktoś kto się przebrał za goryla na tym zdjęciu?
Pytam z ciekawości, bo nie potrafię sobie wyobrazić kto to jest
0
Fajnie że się rozkręcił, miesiąc temu połowa użytkowników na tej stronie uważała nie zasługuje na nowy kontrakt... Cóż jego gra pozostawiała wiele do życzenia, ale widać że Ney nie boi się odpowiedzialności i po kontuzji Leo wziął cały ciężar gry na siebie.
Kiedyś myślałem że Neymar to tylko gwiazdeczka, wypromowana przez media. Pierwszy rok w stolicy Katalonii był powiedzmy to wprost- kiepski. Jednak pierwszy rok posłużył jako nauka, wiadomo nowy kraj kontynent, nowe miasto i wyzwania. Drugi rok był dużo lepszy, wiadomo 38 bramek, ale mimo to Neymar zaliczył kilkanaście nieudanych występów, trzeci sezon a jego forma "boom"
0
Powiedz to jemu, nie mnie :)
7
A czy czegoś mu brakuje? Z resztą najlepszych piłkarzy do naśladowania ma w swojej drużynie.
0
Uderzył to tak finezyjnie... Tak wyśmienitej bramki nie powstydziłby się sam Ronaldo ;)
7
Dlaczego wklejasz tutaj wywiad Neymara skoro jest na stronie głównej i każdy może go przeczytać?
4
https://www.facebook.com/IEF.pt/videos/1076209639055763/ Czyżby bramka roku?
6
Taka ciekawostka
W 2015 roku Najwięcej trafień i asyst mają:
1.Leo - 45 trafień 26 asyst. k. kanadyjska 71. Pozycja - Prawo skrzydłowy
2.Ronaldo 45 trafień 12 asyst. k. kanadyjska 57. Pozycja Ś. Napastnik Tam spędza 90% czasu
3.Lewandowski 42 trafienia 12. asyst k. kanadyjska 54. Pozycja Ś. Napastnik
4 Neymar 40 trafień 15 asyst k. kanadyjska 55. Pozycja Lewo skrzydłowy
...Suarez 34 trafienia 24 Asysty k. kanadyjska 58. Pozycja Ś. Napastnik
0
http://futbolhd.tv/stream1.php STUDIO
Niema za co.
0
Wolisz Rakitića w pomocy czy Munira bądź Sandro w ataku :D
Słabo grający Rakitić strzelił więcej bramek w jednym meczu niż Sandro i Munir przez kilka miesięcy
6
0
Messi w Turbokozaku
0
Jeśli pytasz o kolor to tak, to czerwona kartka
Jeśli oto czy słusznie została pokazana - To tak
0
Gdybym nikogo nie znał z drużyny PSG i Realu pomyślałbym że Ibra i Ronaldo są jak Sandro i Munir, obaj panowie w tym meczu nie pokazali nic...
5
Wydaje mi się że najlepszym napastnikiem w drużynie Królewskich jest Benzema, gość nie zawodzi, strzela, ciągnie zespół, czasem zje#ie setke, czasem cały mecz, ale jakby porównać jego grę z przed kontuzji, a obecną Ronaldo to różnicę widać gołym okiem. Ronaldo to święta krowa, gość który choćby cały mecz stał w miejscu i tak niezostanie zmieniony bo się obrazi.
0
Mam Ci dać zielony herb?
0
Sorki, ale musiałem to wkleić Komentarz z Onetu
"C.Ronaldo = 90% Trening + 10% Talent
Messi = 90% Talent +10% Trening.
Teraz tak, C.Ronaldo żeby osiągnąć poziom jaki prezentuje musiał zapierniczać dużo więcej na treningach, nie ma "tego czegoś", jest maszyną." Messi urodził się z "tym czymś" i treningi są dodatkiem.
Teraz Ja: Owszem Messi ma ''TO COŚ'' ale pisanie takich bzdur że dla Leo trening to tylko dodatek jest oznaka głupoty i niewiedzy, bo jak ktoś czyta od wielu lat każdego newasa związanego z Leo to wie ze Argentyńczyk nawet w dni wole od zajęć Leo uczęszcza na treningi, gdy był mały z piłką nie rozstawał
się ani na chwile, wiele godzin dziennie ganiał za piłką, zapewne gdyby wtedy tego nie robił nie dostrzegliby go włodarze Barcelony. Pewnie nie posiadałby takich umiejętności gdyby nie wielogodzinne treningi.
0
0
I tak zagramy 4-3-3 :/
Również myślałem o takiej taktyce. Z Sandro czy Munirem nie stwarzamy żadnego zagrożenia. Nawet nie odciągną uwagi obrońców, wariant z 4 pomocnikami byłby zdecydowanie lepszym rozwiązaniem...
2
Wolę żeby Leo opuścił nawet kolejne trzy mecze, niż potem kolejne 3 miesiące. Z resztą Suarez i Neymar grają fenomenalnie, o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie . Myślę że podołają, o atak nie ma co się bać, raczej trzeba popracować nad obroną i środkiem pola.