0

Tak, ale ile dołożył od siebie, to było lekkie smyrnięcie a on zachował się tak jakby mu nogę urwało

0

Nie wiedziałem że Thiago jest symulantem...
:D

1

Reus- Brak formy?! - Niemożliwe :O

0

oglądam każdy mecz Barcy i na żadnym z meczów nie było takiego dopingu takiej atmosfery jak na meczu BVB - BAY

1

Dlaczego Reus na ławce?

1

Pierwszy raz w życiu oglądam mecz ligi niemieckiej, zobaczymy czy warto :)

0

Co oglądacie o 17:30 pozostajecie przy MANU - ARS czy BVB - BAY?

2

Co on zrobił!?

1

0

Z nie cierpliwością czekam na derby Madrytu i po cichu liczę na wygraną "Rojiblancos" Nie miałbym nic przeciwko gdyby Torres zagrał taki mecz jak w styczniu (Pamiętne 2 bramki w 1, 46 min)

0

A myślisz że oni wykorzystują każdą okazje? jeśli tak to najwyraźniej nie oglądasz meczów w ich wykonaniu, chyba że obejrzałeś dwa: Lewandowski vs Wolfsburg; Aguero vs Newcastle.

1

Suarez ratuje nam dupe w KAŻDYM meczu (z wyjątkiem tego) Sugeruj się dłuższym okresem gry a nie jednym meczem.

0

Xavi byłby naprawdę wielkim wzmocnieniem na ten sezon, gdyby tylko został :/

1

Nie było faulu, Suarez już na stojaka machał rękami, a potem się "obalił" bez większej pomocy obrońców Sevili

0

0

Co nie?! I dlaczego sprzedali Yaya, Sancheza i Ville. teraz by się przydali

3

Najważniejsze teraz jest by nie odstawać od lidera na więcej niż 3pkt aż do powrotu Leo, potem będzie już tylko lepiej, zostanie już tylko miesiąc do zakończenia sankcji a do zespołu dołączy Turan i Vidal i pewnie jacyś nowi zawodnicy. Grunt to nie odstawać w tabeli la liga, wyjść z grupy LM. To są wyzwania na jesień i początek zimy, wszyscy wiemy że to i tak wiosna jest decydująca.

0

Pique miał wygraną na nodze, jestem pewien że gdyby wtedy strzelił ten mecz byłby już ustawiony..

4

czyli tak jak myślałem, odstawił szopkę.

0

coś?

0

Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić.

1

Suarez dziś coś strzeli, to nieuniknione.
Podoba mi się gra Neymara który kreuje akcje.
Rakitić zagrał dziś kilka ładnych podań ale to wciąż za mało.
Fajnie że wrócił Bravo, gdybym miał obstawić że dziś zachowa czyste konto nie wahałbym się ani chwili. Dobrze ustawia obronę i sam świetnie się czuje między słupkami. Jak strzelimy w drugiej połowie to będzie można mówić że to tradycja

2

Suarez, Neymar, Bravo jak na razie najlepsi

3

Pique truchtem biegł do tej piłki...

1

Zapachniało ekstraklasą.

0

Munir nadal nie przekonuje, jego asysta w spotkaniu z Romą dość przypadkowa, gra bez większego pomysłu a gdy jest w dobrej sytuacji pod bramką i lepszym rozwiązaniem byłoby odegranie do partnera woli lutować (w 99% bezskutecznie) mimo iż Sandro nie daje asyst i ostatnio zagrał bezbarwny mecz to mimo wszystko uważam go za lepszego zawodnika od Munira i to jego wolałbym dziś zobaczyć.

0

Trzeba przyznać, że szybko zleciało te 100 spotkań. Neymar niezbyt efektownie wszedł w ten sezon, dziś jest najlepszy moment by się przełamać.

2

Masz ból pewnej części ciała. Z Leo jest tak samo co by nie zrobił zawsze będzie się o tym mówiło, ale jak zapewne się domyślasz to nie chodzi o 2 bramki z Malmo tylko o 324 strzelone bramki w barwach Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?