0

Komentarz usunięty

0

Zdjęcie przypadkowo dobrane? :)

2

Czytałem komentarze na FB i jednego treść była taka: Lewy do Trójki na ZP" a pod komentarzem około 300 lajków. zakładam że Ci ludzie się zgadzali z opinią komentującego, ale Ja nie. Rozumiem że Lewy strzelił w Ciągu 3 meczy 10 bramek, a łącznie ma coś koło piętnastu, ale żeby być w gronie trzech kandydatów do ZP trzeba błyszczeć cały rok, nie mówię że Lewy miał słaby rok bo tak nie było, ale Byli lepsi niestety, jakby Złota piłka była rozdawana co tydzień(ale nie jest!!!) to Lewy wygrałby ze 100% poparciem.

0

Tak jak już mówiłem, początku nie widziałem, ale tak jak obserwowałem(uważnie) od drugiej połowy to dostrzegłem że Busi świetnie czyścił niebezpieczne akcje, a Masherano miał doskonałą kontrole piłki, zanotował kilka prostopadłych podań i świetnie wbiegał między rywali. Nie wiem czy zawinili przy pierwszej bramce ani jak grali w pierwszej połowie, Bo mecz włączyłem w 27 min a potem się cięło. wydaje mi się że zagrali na +

25

Roberto pokazuje że może stać się częścią tej drużyny na wiele lat. Miesiąc temu wyśmiałbym samego siebie za taką wypowiedź. Teraz nie jestem wstanie pojąć jaki progres poczynił wciągu miesiąca ten zawodnik. Oby tak dalej. Z taką grą może wybierać obrona/pomoc

1

Ma ktoś link do studia?

0

Mecz dopiero włączyłem w 27 minucie. Mogę nie wiedzieć wszystkiego ale według mnie na bardzo duży+
Iniesta, Buqueds, ROBERTO, Suarez, Masherano

0

te bandaże chronią go przed kontuzją palców, w młodości wielokrotnie przez to pauzował...

0

Powrót!!!!!!!!!

1

Roberto Jest Zajebisty!!
Technika
szybkość
obrona atak

0

zaczynam tęsknić za zwycięstwami.. ;/

0

Efekty uboczne poprzedniego sezonu.

2

"Ter Sztegen"


"Ter Stejgen"

Tak w skrócie Marc z zeszłego sezonu i z tego....

0

dzięki, świetna jakość... :)

4

Dopiero włączyłem mecz..
Mam wrażenie, czy komentatorzy nc+ zmienili wymowę nazwiska naszego bramkarza z "Ter SZtegena" na "Ter Stejgen" w zeszłym sezonie używali tą pierwszą wersje. Czyżby uczyli się od komentatorów z Eleven?

0

Mak ktos jakiś dobry link do meczu FCB - LEV ?

4

Oby Suarez był jak Ibra (oczywiście chodzi mi wyłącznie o zdobywanie goli) po mimo upływających lat Szwed strzela mnóstwo bramek. Mam nadzieje że Luis jest tym samym typem napastnika (w aspekcie zdobywania bramek oczywiście :) Jeśli Luis otrzyma formę jeszcze wiele lat będzie gościł Barcelonie.

0

Trochę by nastrzelał.
Najważniejsze jest to żeby po powrocie nie odnowiła mu się kontuzja. Oby po powrocie prezentował ten sam poziom do jakiego nas przyzwyczaił #ANIMO LEO

1

Pamiętasz sezon 14/15 kiedy to Suarez nie mógł grać z powodu sankcji... Wtedy czas otrzymywał Munir, Sandro znacznie mniej. Munir strzelił bramkę na początku sezonu, wszyscy się jarali itd. Jednak zamiast grać z meczu na mecz coraz lepiej to wówczas dziewiętnastoletni Munir grał coraz to gorzej. Jemu nie potrzeba czasu, on jest zwyczajnie słaby, a przynajmniej na grę w takim zespole jak Barca. Drugi Deulofeu...

0

nie może być inaczej.

1

PSG i Bayern na obecną chwile prezentują się chyba najlepiej spośród drużyn grających Europie. Dobrze że nie mamy w grupie PSG. Nie mówię że jesteśmy od nich gorsi, ale my obecnie jesteśmy w lekkim dołku a oni szczytują w swoich ligach i czarują grą. Ciekawi mnie jak daleko zajdą te zespoły w Lidze Mistrzów.

0

Wiem nie powinienem...

0

Komentarz usunięty

7

Gdyby nie kontuzja Messiego ten dzień byłby piękny.
Jest lider (tymczasowy co prawda) ale najważniejsze jest że jesteśmy przed Realem.

0

człowieku, ochłoń. Tryplet zdobyła drużyna, Tak najbardziej przyczynili się do tego Neymar, Suarez i Messi, ale nie można zapomnieć o Bravo i Ter Stegenie, o Mathieu, Pique o Albie, Alvesie i Rakiticu itd. Myślisz że te gwiazdy grają same?
-Nie, to trener ich poustawiał, opracował taktykę, Miał nosa wystawiając Bravo w lidze, a Ter Stegena w CdR i LM.

1

Po co w ogóle przyszedł ten zje##ny trener, co nie?
Przez niego wygraliśmy tryplet.

7

Pamiętam moje zawiedzenie kiedy dowiedziałem się że Klasyk będzie tak późno, teraz się ciesze że nie ustalono daty na październik, bez Leo i z taką grą przegralibyśmy z kretesem, a tak za dwa miesiące Leo i cały zespół będą podwójnie zmotywowani. Zawsze tak było.

0

Jest już oficjalny komunikat ws. domniemanej kontuzji Leo?

0

A miałem takie dobre zdanie o Sandro...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?