2

Mam wrażenie że Bale nie pasuje do Realu. W reprezentacji prezentuje bardzo wysoki poziom. Mecze reprezentacji są rzadko a on w każdym z nich spisuje się świetnie. W Realu ciąży na nim presja i Ronaldo który chce wykonywać wolne, a robi to gorzej! w dodatku ma zawsze pretensje za to że Walijczyk mu nie podał. Nie wiem gdzie by pasował Bale, ale Real to klub jednej gwiazdy. Nie dwóch..

0

Słuchajcie przyjaciele! poratujcie mnie linkiem z gali, bo nie było mi dane obejrzeć, cały dzień praca ;/

0

Za niecałe 2 miesiące...

0

Powinny do tych samochodów przyklejone naklejki PSG i MAN U.. :D

0

Słuchajcie zarząd Barcy nie jest aż tak głupi, aby mógł sprzedać zawodnika który jest przyszłością klubu. Poza tym nie wiem czy sam Neymar by chciał grac w klubie który jest o klasę niżej.
Nie realne, z resztą rok temu (MAN U) miał kupić Ronaldo za 120 mln. I coś im nie wyszło. kilka dni temu mieli kupić Pedro coś im nie wyszło. Kupują od kilku sezonów Humelsa z BVB I i coś im to nie wychodzi.

0

"Lepszy rydz nisz nic" Lepiej oglądać mecze w Eleven po polsku niż słuchać żabojadów, indyków i ruskich tak jak ja przez ostatni weekend.

0

Tak masz racje, też to zaobserwowałem. obecnie messi jest znacznie wolniejszy niż kiedyś. Jednak teraz udoskonalił inne atrybuty takie jak dalekie, dokładne dośrodkowania i niesamowite panowanie nad piłką...

0

Czyli będzie polski komentarz?

0

Być może masz racje. Ten scenariusz może okazać się prawdopodobny. Jednak mam nadzieje że zagra Mathieu, anie super szybki Bartra.

1

W następnym meczu powinno być już wsystko po naszej myśli

-Oczywiście Bravo z czystym kontem , Verma i Masche na ŚO. Na lewej i prawej odpowiednio Roberto i Alba. na PO ?. Pomoc Rakieta i Iniesta. A w ataku w końcu tercet MSN

2

Słuchajcie żarty, żartami ale nie ma co zakładać że Real jest już na straconej pozycji. W zeszłym sezonie zespół Anchelottiego też miał nie najlepszy start ktoś pamięta 4-2 z Sociedad. A potem dwadzieścia ileś wygranych z rzędu. Można się śmiać z rywala, ale nie ma co z góry zakładać że nic w tym sezonie nie wygrają, a Benitez okaże się beznadziejny, bo to może okazać się błędem. Słuchajcie to dopiero PIERWSZA KOLEJKA to jest NIC w skali całego sezonu. Puki co wszystko układa się świetnie i oby tak dalej!!!

14

Gdzie na rm.pl mają tabele La Liga, bo nie mogę znaleźć? :D

10

Wchodzę na mecz realu myśląc że juz pozamiatane, Ronaldo z 5 golami. A tu co! hahahahahahhahaha 0-0 życie jest piękne. Benitez poleci jeszcze we wrześniu skoro Real nie radzi sobie z beniaminkiem :D

3

Ja bym Mashe od składu nie odstawiał, zawsze dogoni rywala i wyczyści. Mashe jest nie do ruszenia. Ale przyznać trzeba że Lucho będzie miał nie mały orzech do zgryzienia Pique, Mashe, Verma a miejsc na ŚO są tylko 2

0

zaorałeś xd

0

Jak to?
2 bramki leo w superpucharze EU
1 bramka Leo w superpucharze Hisz
1 Bramka Suareza w Lidze

0

Messi stworzył większe zagrożenie przez ostatnie 5 min meczu niż niektórzy przez cały. Messi nie musi być widzialny, musi byc skuteczny i nie przewidywalny. Poza tym gdzieś czytałem, że leo od Mundialu zagł nieprzerwanie 4004 min BEZ KONTUZJI. Także jego bym akurat się nie czepiał

1

Jak na razie MSN 4 bramki w oficjalnych spotkaniach, jeszcze 118 goli do wyrównania rekordu :D

0

I teraz dylemat. Mamy Vermaelena w formie. Mashe też gra nie najgorzej i co jak dojdzie Pique. kto zasiądzie na ławce? Bo jednak Masherano choć jest mały to niemalże bezbłędny w każdym meczu jego na ławkę bym nie posadził. Jaka jest wasza opinia?

0

Zawsze gdy Messi strzelał gola na inauguracje sezonu Barca wygrywała La Ligę i Ligę Mistrzów. Ten scenariusz sprawdzał się w ostatnich latach, dziś leo mógł strzelić jednak pomylił się.

3

Suarez mógłby się czasem ogarnąć..

1

czemu to nie wpadło! :/

0

Rasowy napastnik wali bramki, a nie poprzeczki :D

0

Ale klepka, WOW!

0

UFF!! w końcu :)

0

Myślę, że powinien je wykonywać Alba.

1

Co za męczarnie... Nie wiem czy piłkarze mają jeszcze w głowach tę porażki z piątku poniedziałku. Ale po prostu muszą o tym zapomnieć . Obawiam się że ten okres przygotowawczy został źle wykorzystany na jeżdżenie po stanach.. Piłkarze Bilbao ewidentnie wiedzą jak z nami grać, wysoki pressing, ostra gra. U nas brakuje... Xaviego. I pomysłu na grę. Mam nadzieję, że Lucho pokaże że jest dobrym trenerem i ustawi drużynę przez te 15 min. 3pkt najważniejsze :/ a o nie najwyraźniej nie będzie łatwo.

1

Leo stwierdził że strzelanie z karnych jest zbyt mainstreamowe :D

0

nie loguj się, to nie ma sensu. Włącz sobie linki na meczyki.pl i będziesz miał mecz na pełnym ekranie, a na sts na 1/4 i trzeba się logować. nonsens

0

Może ławkę mamy słabą, ale pierwsza 11nastkę- najlepszą na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?