Mam wrażenie że Bale nie pasuje do Realu. W reprezentacji prezentuje bardzo wysoki poziom. Mecze reprezentacji są rzadko a on w każdym z nich spisuje się świetnie. W Realu ciąży na nim presja i Ronaldo który chce wykonywać wolne, a robi to gorzej! w dodatku ma zawsze pretensje za to że Walijczyk mu nie podał. Nie wiem gdzie by pasował Bale, ale Real to klub jednej gwiazdy. Nie dwóch..
Słuchajcie zarząd Barcy nie jest aż tak głupi, aby mógł sprzedać zawodnika który jest przyszłością klubu. Poza tym nie wiem czy sam Neymar by chciał grac w klubie który jest o klasę niżej. Nie realne, z resztą rok temu (MAN U) miał kupić Ronaldo za 120 mln. I coś im nie wyszło. kilka dni temu mieli kupić Pedro coś im nie wyszło. Kupują od kilku sezonów Humelsa z BVB I i coś im to nie wychodzi.
Tak masz racje, też to zaobserwowałem. obecnie messi jest znacznie wolniejszy niż kiedyś. Jednak teraz udoskonalił inne atrybuty takie jak dalekie, dokładne dośrodkowania i niesamowite panowanie nad piłką...
W następnym meczu powinno być już wsystko po naszej myśli
-Oczywiście Bravo z czystym kontem , Verma i Masche na ŚO. Na lewej i prawej odpowiednio Roberto i Alba. na PO ?. Pomoc Rakieta i Iniesta. A w ataku w końcu tercet MSN
Słuchajcie żarty, żartami ale nie ma co zakładać że Real jest już na straconej pozycji. W zeszłym sezonie zespół Anchelottiego też miał nie najlepszy start ktoś pamięta 4-2 z Sociedad. A potem dwadzieścia ileś wygranych z rzędu. Można się śmiać z rywala, ale nie ma co z góry zakładać że nic w tym sezonie nie wygrają, a Benitez okaże się beznadziejny, bo to może okazać się błędem. Słuchajcie to dopiero PIERWSZA KOLEJKA to jest NIC w skali całego sezonu. Puki co wszystko układa się świetnie i oby tak dalej!!!
Wchodzę na mecz realu myśląc że juz pozamiatane, Ronaldo z 5 golami. A tu co! hahahahahahhahaha 0-0 życie jest piękne. Benitez poleci jeszcze we wrześniu skoro Real nie radzi sobie z beniaminkiem :D
Ja bym Mashe od składu nie odstawiał, zawsze dogoni rywala i wyczyści. Mashe jest nie do ruszenia. Ale przyznać trzeba że Lucho będzie miał nie mały orzech do zgryzienia Pique, Mashe, Verma a miejsc na ŚO są tylko 2
Messi stworzył większe zagrożenie przez ostatnie 5 min meczu niż niektórzy przez cały. Messi nie musi być widzialny, musi byc skuteczny i nie przewidywalny. Poza tym gdzieś czytałem, że leo od Mundialu zagł nieprzerwanie 4004 min BEZ KONTUZJI. Także jego bym akurat się nie czepiał
I teraz dylemat. Mamy Vermaelena w formie. Mashe też gra nie najgorzej i co jak dojdzie Pique. kto zasiądzie na ławce? Bo jednak Masherano choć jest mały to niemalże bezbłędny w każdym meczu jego na ławkę bym nie posadził. Jaka jest wasza opinia?
Zawsze gdy Messi strzelał gola na inauguracje sezonu Barca wygrywała La Ligę i Ligę Mistrzów. Ten scenariusz sprawdzał się w ostatnich latach, dziś leo mógł strzelić jednak pomylił się.
Co za męczarnie... Nie wiem czy piłkarze mają jeszcze w głowach tę porażki z piątku poniedziałku. Ale po prostu muszą o tym zapomnieć . Obawiam się że ten okres przygotowawczy został źle wykorzystany na jeżdżenie po stanach.. Piłkarze Bilbao ewidentnie wiedzą jak z nami grać, wysoki pressing, ostra gra. U nas brakuje... Xaviego. I pomysłu na grę. Mam nadzieję, że Lucho pokaże że jest dobrym trenerem i ustawi drużynę przez te 15 min. 3pkt najważniejsze :/ a o nie najwyraźniej nie będzie łatwo.
2
Mam wrażenie że Bale nie pasuje do Realu. W reprezentacji prezentuje bardzo wysoki poziom. Mecze reprezentacji są rzadko a on w każdym z nich spisuje się świetnie. W Realu ciąży na nim presja i Ronaldo który chce wykonywać wolne, a robi to gorzej! w dodatku ma zawsze pretensje za to że Walijczyk mu nie podał. Nie wiem gdzie by pasował Bale, ale Real to klub jednej gwiazdy. Nie dwóch..
0
Słuchajcie przyjaciele! poratujcie mnie linkiem z gali, bo nie było mi dane obejrzeć, cały dzień praca ;/
0
Za niecałe 2 miesiące...
0
Powinny do tych samochodów przyklejone naklejki PSG i MAN U.. :D
0
Słuchajcie zarząd Barcy nie jest aż tak głupi, aby mógł sprzedać zawodnika który jest przyszłością klubu. Poza tym nie wiem czy sam Neymar by chciał grac w klubie który jest o klasę niżej.
Nie realne, z resztą rok temu (MAN U) miał kupić Ronaldo za 120 mln. I coś im nie wyszło. kilka dni temu mieli kupić Pedro coś im nie wyszło. Kupują od kilku sezonów Humelsa z BVB I i coś im to nie wychodzi.
0
"Lepszy rydz nisz nic" Lepiej oglądać mecze w Eleven po polsku niż słuchać żabojadów, indyków i ruskich tak jak ja przez ostatni weekend.
0
Tak masz racje, też to zaobserwowałem. obecnie messi jest znacznie wolniejszy niż kiedyś. Jednak teraz udoskonalił inne atrybuty takie jak dalekie, dokładne dośrodkowania i niesamowite panowanie nad piłką...
0
Czyli będzie polski komentarz?
0
Być może masz racje. Ten scenariusz może okazać się prawdopodobny. Jednak mam nadzieje że zagra Mathieu, anie super szybki Bartra.
1
W następnym meczu powinno być już wsystko po naszej myśli
-Oczywiście Bravo z czystym kontem , Verma i Masche na ŚO. Na lewej i prawej odpowiednio Roberto i Alba. na PO ?. Pomoc Rakieta i Iniesta. A w ataku w końcu tercet MSN
2
Słuchajcie żarty, żartami ale nie ma co zakładać że Real jest już na straconej pozycji. W zeszłym sezonie zespół Anchelottiego też miał nie najlepszy start ktoś pamięta 4-2 z Sociedad. A potem dwadzieścia ileś wygranych z rzędu. Można się śmiać z rywala, ale nie ma co z góry zakładać że nic w tym sezonie nie wygrają, a Benitez okaże się beznadziejny, bo to może okazać się błędem. Słuchajcie to dopiero PIERWSZA KOLEJKA to jest NIC w skali całego sezonu. Puki co wszystko układa się świetnie i oby tak dalej!!!
14
Gdzie na rm.pl mają tabele La Liga, bo nie mogę znaleźć? :D
10
Wchodzę na mecz realu myśląc że juz pozamiatane, Ronaldo z 5 golami. A tu co! hahahahahahhahaha 0-0 życie jest piękne. Benitez poleci jeszcze we wrześniu skoro Real nie radzi sobie z beniaminkiem :D
3
Ja bym Mashe od składu nie odstawiał, zawsze dogoni rywala i wyczyści. Mashe jest nie do ruszenia. Ale przyznać trzeba że Lucho będzie miał nie mały orzech do zgryzienia Pique, Mashe, Verma a miejsc na ŚO są tylko 2
0
zaorałeś xd
0
Jak to?
2 bramki leo w superpucharze EU
1 bramka Leo w superpucharze Hisz
1 Bramka Suareza w Lidze
0
Messi stworzył większe zagrożenie przez ostatnie 5 min meczu niż niektórzy przez cały. Messi nie musi być widzialny, musi byc skuteczny i nie przewidywalny. Poza tym gdzieś czytałem, że leo od Mundialu zagł nieprzerwanie 4004 min BEZ KONTUZJI. Także jego bym akurat się nie czepiał
1
Jak na razie MSN 4 bramki w oficjalnych spotkaniach, jeszcze 118 goli do wyrównania rekordu :D
0
I teraz dylemat. Mamy Vermaelena w formie. Mashe też gra nie najgorzej i co jak dojdzie Pique. kto zasiądzie na ławce? Bo jednak Masherano choć jest mały to niemalże bezbłędny w każdym meczu jego na ławkę bym nie posadził. Jaka jest wasza opinia?
0
Zawsze gdy Messi strzelał gola na inauguracje sezonu Barca wygrywała La Ligę i Ligę Mistrzów. Ten scenariusz sprawdzał się w ostatnich latach, dziś leo mógł strzelić jednak pomylił się.
3
Suarez mógłby się czasem ogarnąć..
1
czemu to nie wpadło! :/
0
Rasowy napastnik wali bramki, a nie poprzeczki :D
0
Ale klepka, WOW!
0
UFF!! w końcu :)
0
Myślę, że powinien je wykonywać Alba.
1
Co za męczarnie... Nie wiem czy piłkarze mają jeszcze w głowach tę porażki z piątku poniedziałku. Ale po prostu muszą o tym zapomnieć . Obawiam się że ten okres przygotowawczy został źle wykorzystany na jeżdżenie po stanach.. Piłkarze Bilbao ewidentnie wiedzą jak z nami grać, wysoki pressing, ostra gra. U nas brakuje... Xaviego. I pomysłu na grę. Mam nadzieję, że Lucho pokaże że jest dobrym trenerem i ustawi drużynę przez te 15 min. 3pkt najważniejsze :/ a o nie najwyraźniej nie będzie łatwo.
1
Leo stwierdził że strzelanie z karnych jest zbyt mainstreamowe :D
0
nie loguj się, to nie ma sensu. Włącz sobie linki na meczyki.pl i będziesz miał mecz na pełnym ekranie, a na sts na 1/4 i trzeba się logować. nonsens
0
Może ławkę mamy słabą, ale pierwsza 11nastkę- najlepszą na świecie.