1

http://the-match.eu/2.html Nie dziękuj, wczoraj oglądałem tutaj mecz Atletico i właśnie Ray komentował. Jakość nie powala, ale lepsze to niż oglądanie meczów na StS na 1/4 ekranu.

2

Fajnie że Pedro od razu się zaaklimatyzował. Życzę mu jak najlepiej. Niech wszystkim pokaże, szczególnie kibicom chelsea którzy no cóż http://www.chelsealive.pl/n-42973-pedro-rodriguez-otrzymalem-bardzo-powazna-oferte.php

1

http://the-match.eu/2.html Tutaj jest mecz Atletico. Jutro najpewniej na tym streamie będzie leciał mecz Barcelony. (dla jasności po angielsku.. komentuje. Ray Hudson)

4

Podziękuj Bartomeu

0

wybacz.

4

Polacy będą mogli oglądać Primera Division i to za darmo, ale w internecie. Mecz będą pokazywane na platformie STS TV. Polska firma bukmacherska wygrała przetarg na internetowe transmisje i zapewnia, że do oglądania wystarczy zarejestrować konto, co jest darmowe.

Są jednak pewne minusy. Mecze będą tylko z angielskim komentarzem. Ponadto na komputerach obraz będzie zajmował tylko 1/4 ekranu. Jedynie na urządzeniach mobilnych będzie opcja oglądania w trybie pełnoekranowych.
-__-

0

Mam pytanko: Czy na tym Eleven Sport Polska mecze komentowane są po polsku?
I cz tam będą transmitowane mecze Barcy?

0

Vermaelen nigdy nie grał na LO. Z reszta skoro Alba jest już zdrowy to czemu miałby nie grać na lewej?

13

Neymar może wygrać wszystko, złotą piłkę, Mistrzostwa świata, Igrzyska. Ale Messiemu raczej nie dorówna pod względem indywidualności. "Messi jest Bogiem Bogów" strzela, asystuje, drybluje najlepiej na świecie. Neymar Będzie następcą ale, wyczynów Messiego nie powtórzy, drużynowych - tak, indywidualnych - nie.

0

Brakowało Neymara w najważniejszych meczach. Brakowało kogoś z kim Leo mógł poklepać. Tym kimś był Ney...

1

To w sylwestra gramy! :D

0

Różnica między Bravo A Stegenem polega na tym, że Bravo nie chce robić z siebie Neuera czy jakiegokolwiek super bramkarza, nie popisuje się nie potrzebnie, dlatego popełnia mniej błędów. Ter Stegen na siłę próbuje być Neuerem, ale ze słabymi skutkami.

0

Wszyscy odnoszą się do kopniaka Ronaldo z zeszłego sezony, kiedy to został zawieszony jedynie na 2 mecze. Może niektórzy nie zdają sobie sprawy że taki Messi i Ronaldo przyciągają najwięcej widzów, tak więc zawsze, obojętnie co by nie zrobili zawsze będą traktowani jak święte krowy. A teraz każdy podłapał, że Cr dostał 2 mecze kary to już cały Real jeST stawiany ponad Barce. A tak nie jest.

0

dobrze, ze mi powiedziałeś, że w zeszłym sezonie zdarzały się kontuzje, bo ja kibicuje Barcelonie dopiero od czerwca, kiedy już zdobyli tryplet. także dzięki za info ;)

1

Bul dópy? ''A gdyby to'', "a gdyby tamto..", "A Perez..."," A Żeluś...". Przestańcie ludzie bo to jest żałosne. Jakiś kompleks?!

0

Dopiero mogę odreagować i powiedzieć to co we mnie siedzi.. -Wczoraj zagraliśmy bez polotu, brakowało strzałów z daleka, piłkarze wyglądali na takich którzy nie wierzą w odrobienie strat. Nie dziwiła mnie reakcja Pique, dopóki nie przeczytałem tego co powiedział, ( Też miałem pretensje do arbitra, ale jazda po jego matce była nie na miejscu) Myśle że nawet z pełną 11 nie dokonali byśmy remontady. widząc wchodzącego Munira zrobiłem facepalm, Bo nawet kulawy Rakitić byłby od niego bardziej użyteczny.
W zeszłym sezonie kontuzje nas omijały (Vermaelen wziął wszystkie na siebie) A ten sezon: Neymar, Alba...
Na wygraną nie zasłużyliśmy w skrócie 5-1. A pisanie że Superpucharu nie powinno byc jest po prostu niedorzeczne. Jakoś wam nie przeszkadzało jak Barca wygrywała Superpuchar Europy.(tak wiem to co innego) Ale superpuchar to tylko Superpuchar.
Ktoś z ekipy Athleticu powiedział: Dla Barcy to tylko kolejny puchar, a dla nas pierwszy puchar od 31 lat." ZASŁUŻYLI!

0

Najlepsza na ten moment 11-nastka. czas odłączyć się od od internetu i skupić w 100% na meczu przed telewizorem

0

Jeśli Leo nie będzie chciał przyjąć powołania, to nie zdziwcie się jak dostanie rzekomej kontuzji przed początkiem września, tak było w zeszłym roku.. gdzie zagrał w sparingowym meczy rezerw z Suarezem. Zamiast w dwóch meczech reprezentacyjnych .

Fajnie będzie go znów zobaczyć w meczach Argentyny. Ale gdy na ławce trenera zasiądzie z odpowiednimi preferencjami. A do reprezentacji nie będzie powoływany Hiquain, a jeśli już będzie, to przynajmniej na obsadę ławki.

0

Wiesz, wydaje mi się jak by Barca wygrała ten Puchar pewnie niemiał/a nic przeciwko organizacji Superpucharu. :) To jest poniekąd "ból dupy" Słuchaj, no takie już są zasady superpucharu i nikt nic na to nie poradzi, miejmy nadzieję na te 4-0 w które jest mi ciężko uwierzyć, choć promyk nadziei jest.

0

Tak, to przede wszystkim :) ale jak mamy wygrać po raz kolejny CL, PD, CDR Jak lekceważymy Bilbao, Najważniejsze to zachować się profesjonalnie i podchodzić do każdego meczu z pełną motywacją. Niestety ostatni mecz oblaliśmy, a to co się wydarzyło w Tibilisi to był sygnał ostrzegawczy.

14

Jeśli uda nam się odrobić straty to świetnie, ale jeśli się nie uda to nie piszcie że ten puchar nic nie znaczył, bo już nie raz czytałem tego typu brednie :
( BJJ ) 15 sierpnia 2015, 00:07 Polecają 3
"Walic ten superpuchar, gralismy z nimi w pucharze i dostali w ciry. Zrobmy moze jeszcze SuperMultiHiperPuchar Hiszpanii. "

Po prostu przyjmijmy tę porażkę z honorem i uznajmy wyższość rywala. Ja wierzę w zespół i jego umiejętności, szanse są nikłe, ale jeśli przegramy nie będę pisał, że ten puchar jest nie ważny...

2

Jeśli Verratti będzie naprawdę dobry to nie ma szans, aby PSG go sprzedało, oni mają hajsu jak lodu. Po co im byłyby te kilkadziesiąt milionów. skoro ci szejkowie mają kilkadziesiąt MILIARDÓW. Im nie zależy na kasie aż tak, im zależy na stworzeniu najlepszej drużyny na świecie, tak więc po co mieliby pozbywać się tak obiecującego zawodnika. ( zastanówcie się macie FiFA Menager z nieograniczonym budżetem od razu gracie Barceloną, co robicie : pozbywacie się Messiego gdy ktoś daje za niego 500 mln, NIE. Czemu, bo chcecie zrobić dream team tak więc niezależy wam na kasie tylko na jak najlepszych zawodnikach, tak samo jest z włodarzami PSG.

0

Tak wiem, że Torres strzelił tego gola co nie powinien (2012) z gola się nie cieszyłem, ale Torres to idol, a Barca ukochany klub.
Obyś miał rację, Ja mam nadzieję , myślisz że nie? Po prostu podchodzę do tego z chłodną głową. Pomyśl to odrobienie strat jest jak ''mission impossible'', poza tym Barca NIGDY nie odrobiła cztero bramkowej przewagi. Nie ma sensu się kłócić bo nie prowadzi to do niczego.
Pozdrawiam.

0

Najlepszy byłby Hiszpański średniak, gdzie była by konkurencja, ale taka której by podołał. W Anglii też by sobie poradził. Na wyspach też grają techniczni zawodnicy, są faulowani ale radzą sobie, dla mnie jest to samo co w Hiszpanii i nie mówcie, że nie bo tam nie grają wcale ostrzej, oglądam mecze Premier league także wiem co nieco

0

Nikt, bo to nie była jego wina i każdy o tym wie.No może była, ale tylko częściowa. Do tego złożyło się wiele czynników. o których nie specjalnie nie chce mi się pisać, bo nie miało by to żadnego znaczenia.

0

Dawać go do Barcelony :D

3

Pamiętam jak przegraliśmy z Bayernem (4-0) też miało być odrabianie strat wszyscy powtarzaliśmy między sobą, że Barca rozgromi Bayern jak zrobiła to wcześniej z Bayerem Leverkusen(5-0(4-Messi, 1-Pique) . A wszyscy wiemy jak to się skończyło. Tak, powiecie Athletic to nie Bayern, ale jakoś strzelili nam te 4 bramki, więc coś to o nich mówi. Nie mówię że przegramy, bo wierzę że wygramy, ale nie 5-0. Nie będę zgadywał wyniku. Dla mnie przewaga jest zbyt duża żeby można było ją zniwelować. W razie wątpliwości możecie mnie jutro zjechać gdy nasi wygrają. Bo nie lubie mieć racji

0

Za każdym razem gdy miał piłkę doskakiwało do niego 2-3 zawodników. On nie był chory tylko pilnowany. Przedtem musieli pilnować też Neymara, a teraz skupili się na Suarezie i Messim (podwojone, potrojone krycie) to zneutralizowało naszych napastników. zresztą gra bardzo często prowadzona po lewej stronie, a nie po prawej. No i ten wysoki pressing. Nie mieliśmy szans.

3

Nie miejcie pretensji do Enrique za wczorajszy skład. Zagraliśmy wyczerpujące 120 minut w Tibilisi, skład musiał być rotowany, tej klęski nikt się nie spodziewał, nawet piłkarze Bilbao. Oni zagrali mecz życia, nasi byli zmęczeni, ale pewni siebie. Widać że brakowało Neymara , Busquedsa, Pique, Alby i Iniesty od początku. do Leo rzadko podawano. Do Suareza grano długie niewygodne prostopadłe podania, a cały mecz kontrolowali Baskowie.
Słuchajcie nikt nie powiedział, że będzie łatwo, dla Basków będzie to szansa na pierwsze trofeum od lat i na pewno nie poddadzą się bez walki. Szanse na odrobienie strat są niewielkie. Zwłaszcza jeśli Athletic strzeli bramkę na Camp Nou wówczas trzeba będzie strzelić im 6 bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?