6

Zobaczcie ile Luis Suarez znaczył dla zespołu w tym sezonie. 25 goli i 20 asyst od 25 października. "El Pistolero"

1

Ah już się nie mogę doczekać sezonu. Zastanawiam się ile El Pistolero nastrzela bramek. Ten sezon może być zaje*iście dobry.

4

Puchar Mistrzostw Świata to nagroda drużynowa nie indywidualna, tak więc Maradonna nigdy nie był lepszy od Messiego, który ma pecha, bo jego drużyna jest po prostu słaba. Messi kariery nie skończył, na co najmniej jednym Mundialu zagra i mam nadzieję że pokaże wszystkim.

0

Doinformuj się. Iker nie chciał pożegnania zupełnie jak Valdes... Ale nie, lepiej pisać głupoty dla "poleconych"

0

Że niby jak go potraktował, równie dobrze można by powiedzieć jak Barcelona potraktowała Abidala i Valdesa. Jak nie domyślasz się o co mi chodzi to Ci powiem, otóż Iker nie chciał pożegnania jak Valdes. A co do samego pozostania to wszyscy chcieli żeby Casilas został, ale on chciał grać (jak wiadomo real prawdopodobnie pozyska De Gea) więc odszedł z Realu z własnej woli po prostu nie chciał być 2 bramkarzem. A za Abidala nie jest odpowiedzialna Barcelona tylko Rosell który jak obiecał tak nie zrobił.... tak więc zamiast głupio krzyczeć że Casilas został potraktowany bez szacunku doinformuj się, a nie powtarzasz jak 99% osób na tej stronie. Tak samo nie mów Real niszczy zawodników, bo to stwierdzenie zbyt ogóle, tylko sprecyzuj do slowa" PEREZ" bo to on niszczy klub i jego wartości.

2

Przecież to oczywiste, w reprezentacji piłkarze są mniej zgrani, poza tym klasa zawodników z Argentyny jest kilkukrotnie niższa od tych z Barcelony. Z resztą na co dążyć temat, stało się. Mam nadzieję że wymienią trenera, na następny turniej nie powołają Higuaina. I zaczną ćwiczyć karne na treningach. I może coś tam ugrają (właściwie to mam ich w du*ie, ale naprawdę szkoda mi Leo, który stara się jak może, a mimo to winna jest w 100% na niego)

0

Myślę, że gdy ktoś z trójki MNS wypadnie z gry to nie będzie sesu wprowadzać Munira czy Sandro, według mnie lepiej zagrać 4-4-2. Gdybyście mieli wybierać kto ma zagrać: wybrali byście - Munira czy Inieste/Rakitica/Busqedsa/Rafinha to samo tyczy się Sandro, on czy ktos z 4 pomocników. Pomyślcie kto da więcej zespołowi?- dodatkowy pomocnik czy młody napastnik?

Oczywiście na spotkania z niższej klasy rywalem Ci zawodnicy powinni wybiegać (w razie kontuzji (MNS) a także na końcówki spotkań. Ale na spotkania z wysokiej klasy rywalem lepiej mieć kontrolę nad piłką, niż grać z Munirem czy Sandro którzy (prawdopodobnie) nie dadzą nic drużynie. Bo ani ich nikt nie pokryje, ani też nie ominą jednego czy dwóch zawodników drużyny przeciwnej i nie strzelą bramki (oczywiście zdarzają się wyjątki) Bez hejtów, to była moja opinia, powiedzcie jak wy to widzicie?

6

Obaj bramkarze są w formie, obaj zdobyli po 2 trofea(dla jasności: Bravo- Copa America i L. Hiszpańską, Stegen-Copa del Rey i L . Mistrzów) moim zdaniem żaden nie zasługuje na ławkę (przynajmniej w obecnej formie) Powinna obowiązywać podobna zasada tylko ze zmianą ról.

15

4

Ach w 2012 było tak blisko, niestety autobus wtedy był skuteczny. No i ten karny :/ ale by było, gdyby w tym sezonie to się udało...

2

Zdecydowanie BEZ kołnierzyka. Poza tym chyba najładniejsze były w tym sezonie a na drugim miejscu te z sezonu 11/12

2

2010 :)

0

Marnuje się w Barcelonie, gdybym był na jego miejscu odszedłbym(tak wiem nie jestem) klub by na tym na pewno nie stracił, a i Arda może grać na jego pozycji. tak więc czekam na rozwój wydarzeń. Sam Pedro pewnie wie, że jeśli cała trójka MNS będzie zdrowa, to to jego jedyną szansą będą końcówki spodkań i mecze o "pietruszkę"

0

No wiesz, gdyby nie to ugryzienie to pewnie też znalazłby się w piątce kandydatów do nagrody FIFA Ballon d'Or

1

Sory może nie jestem na bieżąco, ale czy wiecie że strona "transfermarkt" Luisa Suareza wycenia na 80 mln, a całkiem niedawno jego cena wynosiła 60mln. Razem z Leo i Neymarem są warci 260 mln

11

Już sobie wyobrażam gdyby jakiś Polak trafił do Barcelony (drużyny piłkarskiej) Spust w Przeglądzie Sportowym, relacja 24/h w telewizji i tak do znudzenia. Pamiętam gdy Polski dziennikarz zapytał Messiego o Roberta. Leo odpowiedział 'Maska nie powinna mu przeszkadzać" A w tv i internecie "Messi wypowiada się o Robercie" itd...

0

Gość wie co znaczy być jednym z najlepszych i wie jak to jest być krytykowanym. Dobrze, że udzielił wsparcia Leo.

2

"Powiedziałem mu, aby był spokojny, że tym razem ten triumf po raz pierwszy przypadł Chile" Pocieszające...

1

Iniesta całe życie gra z 8 na plecach w barwach FCB. I nagle ma zmienić numer?

0

Mam pytanko, montuje ktoś filmiki i wrzuca na yt (oczywiście o piłce nożnej) np.

miałbym do takiej osoby kilka pytań. :)

0

Żeby tylko wyszło mu to na dobre.
Z jednej strony, Arda będzie ograny z chłopakami. Z drugiej pół roku bez gry w oficjalnych spotkaniach może wpłynąć niekorzystnie na tego zawodnika...

0

Nie wiem, ale skoro Ciebie nie interesuje to się nie udzielaj i nie spinaj.

0

Najlepiej jak go wypożyczą, pół roku bez gry może nie źle wpłynąć na zawodnika. Okres przygotowawczy powinien spędzić z naszą drużyna, a potem gdy wróci będzie już zapoznany z drużyną. Ale takie decyzje podejmuje trener i to on wybierze co dla tego zawodnika będzie najlepsze.

3

Messi najlepszy na świecie?

- A na kogo pan głosował w kwestii zlotej piłki?

Hmmm.... cr7

Także gadki szmatki, jakby grał dla realu to pewnie też by powiedział że CR7 najlepszy, Casilas to jego idol, a o grze w Realu marzył całe życie.

Nic do niego nie mam, ale wydaje mi się że te teksty są po to aby wkupić się w łaski kibiców i piłkarzy w zespole.

1

Mam nadzieję że wszystko będą przegrywać, potem będą błagać Leo, aby ten wrócił.

5

Ale chu#owe koszulki. Nie mam nic więcej do dodania.

10

Oby okazało się że Messi jest jak wino, im starszy tym lepszy. Jeśli utrzyma poziom to wszystko jest możliwe. Za trzy lata MISTRZOSTWA ŚWIATA!

0

Niech się ogrywa, trochę pokory i może coś z niego wyrośnie. Jednak wydaje mi się że kluby takie jak chelsea czy Arsenal to trochę za dużo, założę się że chcą go sprowadzić by mieć dobrego zmiennika na ostatnie minuty.
Gość jest młody i powinien grać w klubie ze środka tabeli, tak aby nie miał zbyt dużej konkurencji o możliwość gry w pierwszym składzie.

0

No to dobra wiadomość dla Pogby który od jutra wraca na okładki SPORT-u i MUNDO. A tak na poważnie to fajnie będzie mieć takiego walczaka w pomocy, dobry transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?