2

Mam ochotę na lunch :D
Nie no powaga to byla zwykła pomyłka, nie ma co spinać :)

4

Harry Kane? Hahhahahahahahah serio? ↓ za 1 dobry sezon 53-58mln to za dużo. Z resztą. To tylko liczby.

1

Cały dzień byłem odcięty od internetu. Wchodzę na stronę a tu BOOM! Alves przedłuża kontrakt. Oraz Luncho który prawdopodobnie zostanie z nami na kolejne 5 lat! Na prawdę świetne wiadomości. I powiem wam że jestem lekko zdziwiony, że ktoś z ankietowanych odznaczył że nie jest zadowolony z przedłużenia umowy z Alvesem. Przecież jakby Alves odszedł to na PO mielibyśmy Douglas-a i Montoye którzy widoczne nie sprostają oczekiwaniom kibiców i klubu.

0

Obstawiam że odejdzie zarówno Alves jak i Montoya. jednak z Montoyą to nic pewnego. Natomiast Douglasa dałbym w styczniu na wypożyczenie.

0

mam do was pytanie odnośnie Vidala: co się teraz z nim stanie. bedzie pozbawiony gry w oficjalnych spotkaniach( takich jak Liga Mistrzów i Primiera Division) do stycznia. czy też zostanie wypożyczony na pół roku?

0

Według mnie lepszy byłby Veratti, ale jeśli uda nam się pozyskać Pogbę narzekać nie będę, jednak nie za 80 mln. Za tyle kupiliśmy Suareza który w tym sezonie pomimo opuszczenia początku sezonu sprawdził się doskonale strzelając 25 bramek i asystując 24 razy. dodam tylko że w najważniejszych meczach nie zawodził. Jestem niemal pewny że Pogba takich statystyk nie osiągnie nawet w połowie. Jesli chodzi o statystyki Poul jest lepszy od Verrattiego który ma 3 gole i 11 asyst( Pogba goli10 :11 asyst). według mnie za takiego zawodnika klub powinien wyłożyć 50-60 mln, nie więcej( To nie real pereza żeby tak szastać forsą)

2

Alex Vidal
Łącznie14/15:
47występów
6 goli
11 asyst

Dani Alves
46 występów
0 goli
11 asyst

2

Tak oglądam na laptopie i wiem że to nie to samo co być tam razem z nimi. I świętować. Mam nadzieje że kiedyś uda nam się wygrać tryplet. A ja znajdę się na trybunach na camp nou. I będę świętował razem z piłkarzami.

1

W sumie to nawet nie dziwię się Daniemu dlaczego odchodzi, ma świetny rok za sobą i zawsze jest lepiej odejść w blasku chwały niż po nie udanym sezonie i kończyć rok będąc wygwizdywanym przez własnych kibiców. Swoje dla klubu zrobił, oby ktoś byłby go w stanie zastąpić w następnym sezonie.

0

Division* sorry :)

3

Czekam na nowy sezon
Połowa drużyny na bląd i łysy Rakitic dla takich chwil warto żyć. :D

1

Co tu dużo gadać w tym sezonie pokonaliśmy Mistrza Hiszpanii, Anglii, Francji, Holandii, Niemiec oczywiście byli to mistrzowie z sezonu 13/14.
Messi-Suarez-Neymar strzelili 122 gole
Messi i Neymar zostali najbardziej bramkostrzelnymi zawodnikami w LM razem z CR7.
Bravo zdobył Zamore.
I co najważniejsze wygraliśmy Ligę Mistrzów, Copa Del Rey, Primera Davidson po roku suszy nasza gablota wzbogaciła się o 3 wspaniałe trofea.

1

Zubi wybrał bardzo dobrze, bo kupił Rakitića, Suareza, Bravo, Stegena, Mathieu, a kto mógł przewidzieć że Vermaelen będzie cały sezon kontuzjowany. Jedynie można przyczepić do Daglasa, ale może za 5-10 lat coś z niego będzie, powinien iść na wypożyczenie i zobaczymy co dalej. Co do Enrique, to świetny trener popełnił kilka błędów, ale to był jego debiutancki sezon. Więc każdy miał prawo do błędów. Cóż dobre zmiany, stawianie na swoje, nie bycie pi

4

Wczoraj podczas oglądania meczu po ok 20 minutach stwierdziłem, że jest trochę nudno Barca absolutnie zdominowała Juventus i jeszcze prowadziła 0-1 od 4 min. W drugiej połowie zrobiło się emocjonująco, gol Moraty i chwilowa dominacja Juve, a potem gol Luisa i w 97 gol Neymara. Na taki finał czekałem, tego się nie zapomina.

122 gole MNS

Potrójna korona po raz drugi w historii.

Wielki szacunek dla kibiców Madrytu którzy pogratulowali Barcelonie sukcesu, przyznając że nasi byli zespołem absolutnie numerem 1 w Europie.

0

My go wkurzaliśmy w styczniu, tak on teraz troszkę podenerwuje nas. Oby został. Nie wyobrażam sobie innego trenera dla Barcy niż Luncho czy Pep.

45

Dobra, zwlekałem z tym do końca sezonu. Ale czas oficjalnie to powiedzieć
~ Luis Enrique Martinez Gracia przepraszam za wszystko. I dzięki za teyplet.

32

Jeden z najdłuższych dni w życiu. Od 20:45 najkrótsze 2-3 godziny życia.

0

Nw 80 km/h to wystarczająca prędkość żeby się lekko skaleczyć.

0

Napisz ten komentarz z przekleństwami i z włączonym Caps Lockiem może wtedy zobaczą. Ale czy wprowadzą takie udogodnienia? -nie wiem :)

0

3 godziny, teraz przejażdżka na wsk, tylko rozsądnie tak żeby meczu nie oglądać w szpitalu. No a potem kolacja (pizza frytki, cola) no i mecz na telewizorku z ukochanym Żewłakowem i Szpakowskim

33

Przegląd Sportowy
10:51   Wszyscy zachwycają się wspaniałym tercetem Messi-Neymar-Suarez, jednak nie można nie docenić również trójki napastników Juventusu: Tevez-Morata-Llorente strzelili łącznie w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach aż 52 gole

~Messi w tym sezonie strzelił 58 bramek.

2

Tytuł jak z Onetu... ;)

0

Ale z Alvesa głupek :D jakby coś mu się stało. To było nieodpowiedzialne 4:33

0

Jeszcze tylko 11 godzin i 16 minut

0

Força Bar5a. Czekam na wyniesie pucharu przez Xaviego, 6racias Xavi!

1

Ahh, pomyśleć że na taki finał trzeba czekać aż rok... Współczuję osobom które dziś muszą iść na osiemnastkę, wesele i do pracy, a są fanami Barcy. Czekam z niecierpliwością na dzisiejszy mecz.

3

Finały rządzą się własnymi prawami. Może stać się sensacja i wygra Juventus, a może faworyt jakim jest Barca rozgromi Włochów jak Hiszpania na euro
2012 w finale. Jednak widać że nasza drużyna praktycznie nie ma słabych punktów. Messi i Neymar oraz Suarez grają kosmos. Alvesa dośrodkowania zaskakująco często znajdują adresata. Tak więc szanse na zdobycie tego trofeum według mnie mają się tak 55:45 na korzyść Barcy

8

Zastanawiające jest to że w tym rankingu nie ma Ronaldinho. Naprawdę Beckham był od niego lepszy?!

0

Najlepszy na świecie.

1

Z obecną formą Leo nie wyobrażam sobie by ktoś inny niż Argentyna zdobył Copa America. Poza tym Leo ma rację, Neymar ma przed sobą wiele tego typu turniejów. I będzie czas by mógł je zdobyć. Teraz czas na Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?