0

Finały żądzą się własnymi prawami. Jednak Barca w tym meczu nie powinna mieć problemów. Naprawdę będę bardzo zdziwiony jak Włosi nas ograją. Gole Moraty niestety dość fartowne. Nie ukrywajmy, tak bylo. Real był w "kijowej" dyspozycji. A my nie damy się ograć. Barca to nie Real, na szczęście.

0

WARIAT :D oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

1

Smutna wiadomość jest taka, że w przyszłym sezonie nasi zawodnicy będą grali w piżamach w poziomie paski. Dobrze, przynajmniej nie w różnych, bo to byłby już szczyt.. nawet nie jak to nazwać. Mam nadzieje że socios zrobią jakąś petycję/ ankietę i wymuszą zmianę strojów zaprojektowanych przez "nike" kiedy było w porannym przeglądzie prasy, że coś koło 80-90% kibiców jest przeciwko takim zestawie strojów na sezon 15/16

0

Valdes to niesamowity bramkarz, mam nadzieję że w przyszłym sezonie będzie numerem 1 dla Van Gaala. I pokaże że przednim jeszcze wiele lat na najwyższym poziomie. Szanuje go bo wiele mu zawdzięczamy.

0

Tyle że ja ani razu nie oglądałem tych spotkań. A już na pewno nie na żywo.

0

Przy Canaletes mówią : MISTRZOWIE, MISTRZOWIE. .. OLE, OLE, OLE....

0

Prawdopodobnie mistrzem Polski zostanie Lech choć niewykluczone że mogą nim zostać Legia i chyba Jagielonia. I wyobrażacie sobie "co by było gdyby" mistrz Polski trafił do jednej grupy z Fc Barceloną. Po prostu moje marzenie. Zobaczyć Barce w Polsce.

0

Dodałbym , że nie tylko Douglas jest "niewypałem transferowym" bo również Vermaelen się do owego zalicza. I choć wszyscy (no może nie wszyscy, ale dużo osób w niego wierzy) to nie jest powiedziane że w przyszłym sezonie będzie wymiatał. Co do pozostałych transferów to były to strzały w 10"

0

Żywa Legenda Barcelony. Szkoda, że prawdopodobnie odejdzie :/ jednak jego żaden Clues nigdy nie zapomni, tyle nam dał. Xavi dla Barcy jest jak Gerard dla Liverpoolu i jak lampard dla chelsea. LEGEND!

0

Enrique jaki banan na twarzy :D ja czekam na LM na finał

0

Ramos pozdrawia....

0

Mamy mistrza!!!!!!

0

Pedro zgolił wąsa i forma spadła.

0

Czyli Neymar- lewe skrzydło, Messi- środek, Pedro- na prawym skrzydle. Oby Pedro dobrze wykorzystał swoją rzadko nadążają się okazje. Czekam na gole Leo...

9

Tak w ogóle sezon ma się już ku końcowi, a Alves dalej nie ma kontraktu. Przyznam na początku sezonu mnie irytował, myślałem że jego kres minął, z czasem jego gra poprawiła się. Między nim a Martinem Montoy... jest kolosalna różnica. Alves musi zostać!

0

I dobrze że zagra Torres pewnie dziś zniszczy Barce!






Żartuje ;D pewnie i tak jak zwykle nic nie strzeli, a Barca wygra i zdobędzie mistrzostwo!

0

Myślę, że jeśli będzie taka możliwość to Luncho wystawi Suareza w pierwszej 11
-stce. Nawet jeśli będzie dopiero po pierwszym normalnym treningu to zagra. Jednak niewykluczone że nie wystąpi w podstawowej 1, ale wejdzie w końcówce jeśli będziemy remisować bądź przegrywać. Suarez to gość który bezwatpienia robi różnicę. Jednak najważniejsze żeby był zdrowy na finał z Atletic i Juventus.

0

Oddał karnego Neymarowi bo poprzedniego gola mu dosłownie ukradł. Nke dlatego że mu nie zależy. jakby nie zależało Leo na Pichichi to nie strzelał by goli na 3-0 4-0 itd. Nie ma co się spinać, Messi przegoni CR-a i wygra ZP nawet większość kibiców realu już to wie.

2

Messi w tym sezonie zasługuje na Pichichi i na pewno mu na tym wyróżnieniu zależy. Mam nadzieje że odpali dodatkowe silniki i pokona CR-a w klasyfikacji strzelców nie pozostawiając mu złudzeń na jakiekolwiek trofeum zarówno drużynowe jak i indywidualne.

0

Wczoraj napisał" Juventus stara dama
Barca stara kur*a"
Zaraz po tym jak Real odpadł z rywalizacji w champions League

5

Okładka sportu wygrała wszystko :D Oj jaka szkoda :D

0

Pewnie już wczoraj o tym pisaliście. Otóż dowiedziałem się kilka bardzo ciekawych informacji na temat Nitrozyniak-a i z całą pewnością mogę powiedzieć że jest to typowe dziecko realu inaczej mówiąc hala dziecko. Wczoraj zademonstrował typowe dla kibiców realu dziecięce zachowanie. Wywołując gówno-burzę. No cóż boli, ale wiadomo im zawsze coś będzie nie pasowało.

1

Już jest jego ;)

0

Właśnie zdałem sobie sprawę z tego jak wielkim zaskoczeniem jest obecność Juve w finale. Chyba na początku sezonu nie było nikogo kto by stawiał na Włochów w finale. Pd. Ciekawe co u Bońka :D przed meczem mówił coś o wyniku 4-1

1

Dissblaster? "

4

Na pytanie czy Ronaldo potrafi pociągnąć drużynę, gdy ta tego potrzebuje
Odpowiadam - Zdecydowanie Nie, to gość od strzelania na pustą i z karnych. Nie zasadzi z laczka z przed pola, nie minie kilku zawodników po czym pokona bramkarza, takie umiejętności ma tylko jeden jedyny LEO MESSI. sprawiedliwości stało się zadość.

2

Najlepsze w tym wszystkim jest to że real w tym sezonie nie wygra NIC, a my możemy wygrać wszystko.

1

Hahah właśnie się dowiedziałem. :D Meczu nie oglądałem. Cieszę się z takiego finału i sorki ale idę na konkurencyjną stronę, żeby poczytać komentarze flustratów.

0

Głód trofeów i MNS kluczem do wygrania Ligi Mistrzów.

0

Takie statystyki nic nie znaczą. Jednak prawda jest taka że pokonaliśmy najmocnieszego rywala i myślę że Mecz z Bayernem był przedwczesnym finałem. Ale nigdy nic nie wiadomo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?