Słodko-gorzkie odczucia po dzisiejszym meczu. Z jednej strony awansowaliśmy do Finału LM, a z drugiej strony przegraliśmy mecz. A spotkanie było przez 90% czasu pod kontrolą Bawarczyków. Co mnie strasznie irytowało. Wiem że można było awansować w lepszym stylu, ale cóż stało się. Jeszcze to do mnie nie dotarło, ale jutro będę się cieszył. Dziś jestem (nie ukrywam) zawiedziony. Szczególnie postawą Messiego, ale w sumie nje ma co wymagać od takiego zawodnika żeby w każdym meczu grał pierwsze skrzypce.
Prawda jest taka że w tym meczu Bayern nas zmiażdżył, poza 3 kontami (2 z nich zakończone golami) to w tym meczu nie mieliśmy NIC do powiedzenia. Messi praktycznie poza grą. Nasza drużyna poczuła się zbyt pewnie mając wynik 5-1. Po przerwie ciężko się oglądało, a serce mocniej biło. Mam nadzieje że kontuzja Suareza to nic poważnego. Wejście do finału trochę w gorzkim nastroju. Cóż najważniejsze że Berlin już czeka...
Doba można już wziąść oddech. Naprawdę w pierwszej połowie wydarzyło się prawie wszystko: niepewny początek potem dwa gole Neymara. I znów kilka interwencji Ter Stegena, akcja Lewego. Przerwa i mój pierwszy głęboki wdech, wydech. Co za mecz !!!
Zdjęcie tygodnia "słabe" poprzednie z Neymarem było lepsze. Ale po dzisiejszym meczu pojawi się drużyna wiwatująca wejście do finału LM i pogrom Bayernu.
Co ma oznaczać to " a ile barcelona zdobyła pucharów w zeszłym sezonie" jeśli to co myśle to powiem tak: Co za arogancki ch** mam nadzieje że w Monachium tak ich dojedziemy, że przez 10 lat będą o tym wspominać... No co za Burak...
Ja nie czaaaaaeee tych dziennikarzy, Guardiola powtarza im 20 milionów razy, a oni nadal nie rozumieją że Pep ma ważny kontrakt do 2016... kurdę jakaś masakra normalnie ★★★ Troll
0
Słodko-gorzkie odczucia po dzisiejszym meczu. Z jednej strony awansowaliśmy do Finału LM, a z drugiej strony przegraliśmy mecz. A spotkanie było przez 90% czasu pod kontrolą Bawarczyków. Co mnie strasznie irytowało. Wiem że można było awansować w lepszym stylu, ale cóż stało się. Jeszcze to do mnie nie dotarło, ale jutro będę się cieszył. Dziś jestem (nie ukrywam) zawiedziony. Szczególnie postawą Messiego, ale w sumie nje ma co wymagać od takiego zawodnika żeby w każdym meczu grał pierwsze skrzypce.
0
Ja bym na miejscu Neymara strzelał. Myślę że nikt by do niego nie miał pretensji. Był tak blisko Neuera że ten nie zdążyby interweniować.
1
Prawda jest taka że w tym meczu Bayern nas zmiażdżył, poza 3 kontami (2 z nich zakończone golami) to w tym meczu nie mieliśmy NIC do powiedzenia. Messi praktycznie poza grą. Nasza drużyna poczuła się zbyt pewnie mając wynik 5-1. Po przerwie ciężko się oglądało, a serce mocniej biło. Mam nadzieje że kontuzja Suareza to nic poważnego. Wejście do finału trochę w gorzkim nastroju. Cóż najważniejsze że Berlin już czeka...
3
Jutro w Przeglądzie Sportowym "lewy niszczy Barce"
0
Szacun Lewy!
12
Mats- według mnie zawodnik meczu. Ta jego interwencja po strzale Lewandowskiego. Miód i malina. Klasa światowa
0
Doba można już wziąść oddech. Naprawdę w pierwszej połowie wydarzyło się prawie wszystko: niepewny początek potem dwa gole Neymara. I znów kilka interwencji Ter Stegena, akcja Lewego. Przerwa i mój pierwszy głęboki wdech, wydech. Co za mecz !!!
1
Dziś Ter Stegen będzie się śnić Lewandowskiemu.
0
OMG !!!!
0
5-1 ah jak to dobrze brzmi. Wiem że stać nas na więcej.
0
Neymar i Ter Stegen zawodnicy meczu
0
Goooooooooool Neymar
1
Czyżby koniec ekstazy na rm.pl?
0
Oczywiście w studio mówią tylko o bayernie co musi odrobić, tylko Bayer, Lewandowski, Guardiola.
3
Bez Leo Barca byłaby zespołem bardzo dobrym, ale z Messim jest najlepsza na świecie. Tak bym to ujął.
15
Ale by było gdyby Mascherano strzelił swoją jedyną bramkę w koszulce Barcelony w finale w Berlinie na wagę zwycięstwa jak Belletti.
0
Nie wiem o co chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Niestety ;(
13
Pukni się w czoło jeśli mówisz serio.
0
Zdjęcie tygodnia "słabe" poprzednie z Neymarem było lepsze. Ale po dzisiejszym meczu pojawi się drużyna wiwatująca wejście do finału LM i pogrom Bayernu.
0
Bez przesady...
4
Dokładnie taką samą minę miałem jak czytałem komentarze na rm.pl
0
I On ma żonę...
0
Nie ukrywam że liczę na czyste konto przez 90 min w dzisiejszym spotkaniu. Powodzenia Ter Stegen!
0
Good joke mr. Alaba
I kto niby ma strzelić te 4 bramki?
Neuer z karnych?!
0
Ten komentator zjada Szaranowicza i Leszka Olłowskiego któly nie mówi "r"
0
Polecacie jakaś fajną grupę na FB związaną z FCB tylko nie Poland Clues. Jakieś gimbusy się udzielają, ja szukam czegoś na poziomie. Wie ktoś coś???
2
Mułłer- Porto to nie Barca. Szykuje się niezły wpier**l dla bawarczyków. Do jutra!
5
Co ma oznaczać to " a ile barcelona zdobyła pucharów w zeszłym sezonie" jeśli to co myśle to powiem tak: Co za arogancki ch** mam nadzieje że w Monachium tak ich dojedziemy, że przez 10 lat będą o tym wspominać... No co za Burak...
0
Ja nie czaaaaaeee tych dziennikarzy, Guardiola powtarza im 20 milionów razy, a oni nadal nie rozumieją że Pep ma ważny kontrakt do 2016... kurdę jakaś masakra normalnie ★★★ Troll
1
Zespół z takimi wynikami jest skazany na tryplet.