0

El Pistolero!

1

Poz Drużyna MR G+ G- PKT
1 FC Barcelona 34 97 19 84
2 Real Madryt 33 99 30 79
Oby tak pozostało jeżeli chodzi o miejsca w tabeli. No i :
1. Leo Messi Pichichi 45 goli w lidze
Zamora- Claudio Bravo 24 czyste konta i 19 wpuszczonych bramek
TAK, plan DOSKONAŁY czy do zrealizowania? - jak najbardziej w tym klubie i z taką drużyną niema rzeczy niemożliwych

0

nie, po prostu lepiej się rozumieją miedzy sobą szukają siebie nawzajem. Pedro to takie 5 koło u wozu

0

Przegląd Sportowy
"Buńczuczne zapowiedzi gości na nic się zdały. Zamiast punktów, Getafe zabiera do domu worek goli. Barcelona dominowała od początku do końca, pozwaląc rywalom jedynie na kilka niezbyt groźnych akcji. Claudio Bravo zaliczył 20. mecz z czystym kontem. Trio Messi - Suarez - Neymar strzeliło już w sumie 102 gole, bijąc rekord Messiego, Eto'o i Henry'ego z sezonu 2008/09."

0

Suarez strzelił 21 bramkę w tym sezonie.
MNS 102 gole w tym sezonie
Niech mi tylko ktoś wyskoczy z tekstem BBC lepsze, to go wyśmieje.

4

Odczuwam niedosyt :D

0

Ponad 100 :D

2

Xavi za dzisiejszy mecz ocena:9/10

1

Aż dostaje kataru jak pomyśle gdzie będzie od nowego sezonu grał Xavi.

0

Jjjjaaaaaaaaaaa Meeessssi jeszcze, jeszcze. ...

0

Mam nadzieje, że chłopcy nie spuszczą tempa. i dołożą kolejną piątkę. MNS liczę na was!!

0

Dokładnie!!! tak fatalnego meczu dawno nie widziałem :D

3

Jeszcze Neymar 2, Messi 2, Suarez 1. I każdy po hatt-ticku, każdy zadowolony...

1

Boli biała dupa :D

1

Xavi gra dziś poezje. jak za dawnych lat..

0

To jest piękne...

0

10-0 Dzisiejszy wynik

0

JAJAJAJAJAJAJJAJAJAJAJ XAVI

0

MNS 100 GOLI MNS>BBC

4

benzema już ma pełne gacie. cała akcja miód malina

0

Ten sezon już jest udany. Ciesze się że Suarez wkomponował się w zespół i nie okazał się drogą zabawką z której nie ma pożytku. Fajnie, że kupiliśmy Bravo który wbrew moim przypuszczrniom spisuje się świetnie. W następnym sezonie może być świetnie. W tym walczymy o tryplet, możliwe że się uda. Dobrze że jest ktoś taki jak Neymar i Suarez którzy potrafią wziąść na swoje barki ciężar gry, gdy Leo(Error404) jest mało aktywny.

0

Wątpię że wyjdzie Sandro czy samper. Jedynastka : Bravo, Mascherano, Bartra, Adriano, Alves, Busqueds, Rafinha, Iniesta, Pedro, Messi, Suarez lub Neymar jakoś nie wyobrażam sobie by było inaczej. Ale pewnie kluczowi zawodnicy zejdą po 60/70/80 minutach gry.

5

Zakladam, że nie było takiej potrzeby. Rywal słaby, a za tydzień gramy z Bayernem. Pewnie chce dać odpocząć Pique

0

Komentarz usunięty

0

Musisz pobrać dolphin browser następnie pobierz adobe flasha który będzie razem z przeglądarką. Wbijaj na takie strony jak: sportlive, Futbolhd.tv. pamiętaj to musi być przeglądarka Dolphin Browser i włączony Flash

0

Itak zawsze w koszyku będą dwaj giganci, kopciuszek i mysz polna. Nawet gdybyśmy trafili na Bayern to w grupie nie było by nikogo groźnego. A tak to trafimy na Arsenal lub Wolfsburg. Dla mnie niewiele się zmieni.

0

Sie napaliłeś na te polecone. Tak się dowartościowujesz?! -To współczuje
Ps. Ktoś to ostatnio pisał także nie podkradaj czyichś wpisów.

0

Włączyłem drugą połowę meczu Arsenal chelsea. Po 15 min odpadam. Włączam film to będą bez wątpienia lepiej spędzone minuty życia. Naprawdę oglądanie Barcy to gratka.

1

No like, no party!

0

No naprawdę Greizmann odwala kawał dobrej roboty. Myślę, że nie utrzymają go w Madrycie. I zawita latem na wyspy. United, City. Itp ma już na koncie 25 goli łącznie. Może nawet dobije do 30. Szacunek dla niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?